Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Notenhouten speeltafel 4237
Notenhouten speeltafel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Palissander speeltafel, 1820 4070
Palissander speeltafel, 1820

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theekastje, 1910 4081
Theekastje, 1910

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke mini-tafelset 4088
Antieke mini-tafelset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken eettafel ca 1920. 4110
Eiken eettafel ca 1920.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse kaptafel 4160
Engelse kaptafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken side table met lades 4184
Eiken side table met lades

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken Henri Deux tafel 4193
Eiken Henri Deux tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel Ø 65 cm. 4201
Engelse bijzettafel Ø 65 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel, 1870 4066
Mahonie speeltafel, 1870

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollands bankje 4078
Hollands bankje

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude spiegel met antieke kroon 4084
Oude spiegel met antieke kroon

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Franse bijzettafel 4117
Franse bijzettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Engelse eettafel 4173
19e Eeuwse Engelse eettafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse commode 4181
Hollandse commode

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4206
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken nachtkastje 4065
Eiken nachtkastje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Franse Bretonse hoekkast, 1880 4140
Franse Bretonse hoekkast, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke eiken tafel, 1880 4141
Antieke eiken tafel, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel 4210
Engelse bijzettafel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke bloementafel, 1910 4100
Antieke bloementafel, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Indonesische salontafel 4136
Indonesische salontafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse spiegel, H 124 x B 75 cm. 4143
Antieke Franse spiegel, H 124 x B 75 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Engelse wijntafel, 1920 4094
Antieke Engelse wijntafel, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Noten bijzettafel met lade 4144
Noten bijzettafel met lade

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken kist met beslag 4188
Eiken kist met beslag

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Italiaanse commode 4200
Italiaanse commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke spiegel met kuif, 1880 4162
Antieke spiegel met kuif, 1880

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken salon tafel Ø 80 cm. 4174
Eiken salon tafel Ø 80 cm.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Industriële (fournituren) ladenkast 4180
Industriële (fournituren) ladenkast

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4247
Wortelnoten commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm. 4138
Vergulde spiegel, H 86 x B 60 cm.

Resultaat:

45 EUR