Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse Louis Seize secretaire 4000
18e Eeuwse Louis Seize secretaire
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800 4001
Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast 4002
18e Eeuwse Duitse barok opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eiken vitrine opzetkast 4003
Eiken vitrine opzetkast

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Noten vitrinekast, 1860 4004
Noten vitrinekast, 1860

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Damesbureau, 1840 4005
Damesbureau, 1840

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Empire spiegel, 1820 4006
Empire spiegel, 1820

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Kapitale Franse beeldenkast, 1880 4007
Kapitale Franse beeldenkast, 1880

Resultaat:

650 EUR

Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780 4008
Mahoniehouten Louis Seize kabinet, 1780
Startprijs 900 EUR
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm. 4009
Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Piano kruk (schelpvorm) 4010
Piano kruk (schelpvorm)

Resultaat:

650 EUR

Duitse vitrinekast 4011
Duitse vitrinekast
Startprijs 650 EUR
Verkocht
Italiaanse kast met intarsia 4012
Italiaanse kast met intarsia

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
18e Eeuws mahonie secretaire 4013
18e Eeuws mahonie secretaire

Resultaat:

300 EUR

Kapitale notenhouten kast, 1880 4014
Kapitale notenhouten kast, 1880
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Grote teakhouten V.O.C. kist 4015
Grote teakhouten V.O.C. kist

Resultaat:

1.000 EUR

Mahonie klapbuffet, 1820 4016
Mahonie klapbuffet, 1820
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Hollandse chiffoniere, 1820 4017
Hollandse chiffoniere, 1820

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Eiken chiffoniere, 1820 4018
Eiken chiffoniere, 1820

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Franse neo-gotische kast 4019
Franse neo-gotische kast

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Kleine eiken kussenkast 4020
Kleine eiken kussenkast

Resultaat:

350 EUR

Eiken spinde, 1800 4021
Eiken spinde, 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Art Deco schrijfbureau, 1935 4022
Art Deco schrijfbureau, 1935

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke bureaustoel, 1900 4023
Antieke bureaustoel, 1900

Resultaat:

160 EUR