19e Eeuwse Engelse mahoniehouten uittrektafel met taps toelopende poten. Tussenbladen missen. Afmeting: 73 x 195 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Duitse Gründerzeit halspiegel met console. Notenhout. Circa 1880. Afmeting: 240 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Twee zware eikenhouten gildestoelen met panelen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 137 x 66 x 61 cm. In zeer goede staat.
Kleine mahoniehouten damessecretaire. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 45 x 27 cm. In goede staat.
Eiken schrijfbureau. Circa 1910. Met twee deurtjes + lade. Afmeting: 78 x 150 x 79 cm. In goede staat.
Handgepolitoerd 19e eeuws kersenhouten nachtkastje met lade en deur. Frankrijk. Afmeting: 73 x 30 x 36 cm. In goede staat.
Zes kersenhouten eetstoelen in Louis Seize-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 50 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gesneden vier-spant poot. Afmeting: 76 x 145 x 108. In goede staat.
Klein kastje. Gefineerd kersen. Eén-deurs. Circa 1950. Afmeting: 74 x 60 x 45 cm. In de goede staat.
Drie-delig bankstel in barok-stijl met velours bekleding. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 80 x 80 cm. / 135 x 78 x 82 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten theetafel met lade en Queen Anne poten. Circa 1880. Afmeting: 69 x 52 x 78 cm. In goede staat.
Antieke berkenhouten muziekstandaard. Verstelbaar. Circa 1900. Afmeting: H 150 cm. In goede staat.
Eiken boekenkast. Circa 1920. Massief eiken. Met drie deuren, waarvan middelste deur van glas is voorzien. Met drie lades. Afmeting: 197 x 210 x 54 cm. In goede staat.
Grote antieke eikenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 78 x 125 x 101 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.
Twee oude armleunstoelen. Barok-stijl. Stijlmeubel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 87 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Twee-delige antieke Engelse servies-opzetkast met lades. Eiken. Circa 1900. Afmeting: 126 x 40 x 185 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. Afmeting: 77 x 126 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse dubbelgebogen eiken commode in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 73 x 97 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten commode. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 81 x 102 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten twee-zits Louis Seize-stijl bank met florale bekleding. Afmeting: 97 x 126 x 68 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse houtgepinde klaptafel van iepenhout. Afmeting: 44 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe spiegel. Circa 1860. Stukje lijst weg. Afmeting: H 183 x B 78 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Hollandse mahoniehouten stoelen met klauwpoten. Barok stijl. Circa 1900. Afmeting: 101 x 60 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse halspiegel met strijdwagen. Empire. Lichte beschadiging. Afmeting: H 155 x B 72 cm. In redelijk/goede staat.
Twee aparte design fautuils, gemaakt in Finland door ontwerper Jouke Järvisalo genaamd Mondi soft chair.. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Engelse armleunzetel van mahoniehout. Circa 1890. Afmeting: H 98 x B 70 x D 65 cm. Zithoogte: 38 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten salontafel met lades in Louis Seize stijl. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 90 x 130 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Ongerestaureerd. Slot + scharnieren missen. Afmeting: 90 x 65 x 121 cm. In redelijke staat.
Decoratieve vergulde spiegel met albast plaquettes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 93 x B 51 cm. In goede staat.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
Oude wit-geschilderde houten piedestal met marmeren blad en floraal/parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Zware palissanderhouten armleunstoel met floraal snijwerk. Circa 1850. Met latere goede stoffering (zijde). Afmeting: 100 x 61 x 65 cm. In goede staat.
Eikenhouten turfkastje met jalouziedeur + lade. Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 50 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten laat biedermeier stoelen met velours stoffering. Circa 1850. Afmeting: 95 x 55 x 47 cm. In redelijke staat, moeten verlijmd worden
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Twee wortelnoten salontafels met queen Anne poten. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 - 123 cm. In goede staat.
Antieke bobbing plantentafel van beukenhout, in notenkleur gebeitst. Circa 1920. Afmeting: H 91 x Ø 36 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten plantentafel met Queen Anne poten. Circa 1920. Afmeting: 79 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten fauteuils met velours stoffering. Afmeting: 107 x 72 x 75 cm. In goed staat.
Wit-lederen electrische sta-op-stoel van Prominent. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 113 x 70 x 75 cm. In goede staat.
Noten armleunstoel. Circa 1890. Met florale bekleding. Gebruikssporen. Afmeting: 110 x 68 x 72 cm. In redelijk/goede staat.
Mahoniehouten ladenkast met bronzen beslag. Empire-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 48 cm. In goede staat.
Eikenhouten nachtkast met lade en jalouziedeur. Louis Seize. Circa 1800. Afmeting: 60 x 55 x 31 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten pianokruk met leeuwenpoten. Afmeting: H 56 x Ø 34 cm. In goede staat.
Twee bijzettafels. Tweede helft 20e eeuw. (1) tafeltje met intarsia + speeldoos. (2) tafel, geschulpt. Afmeting: 42 x 27 x 37 cm. / 53 x 75 x 45 cm. In goede/redelijke staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met wit marmeren blad. Circa 1870. Afmeting: 81 x 40 x 35 cm. In goede staat.
Hollands Louis Seize-stijl eikenhouten rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 59 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuwse biedermeier naaitafel met vierspant poot, in oude bierverf. Afmeting: 80 x 50 x 82 cm. In goede staat.
Bruin-lederen poef met houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 65 x 65 cm. In redelijke staat.
Antieke wortelhouten spiegel met facet geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Facet geslepen spiegel van vurenhout. 20e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 53 cm. In goede staat.
Ronde tafel van notenkleurig beukenhout met klauwpoten. Renaissancestijl. Afmeting: H 69 x Ø 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel. Amsterdamse School. Circa 1930. Afmeting: 67 x 58 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil pianokruk met stoffen zitting. Circa 1910. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede staat.
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.