Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafel met klauwpoten 4192
Tafel met klauwpoten
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Eiken Henri Deux tafel 4193
Eiken Henri Deux tafel

Resultaat:

100 EUR

Engelse armleunzetel, 1890 4194
Engelse armleunzetel, 1890
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Engelse dekenkist 4195
18e Eeuwse Engelse dekenkist
Startprijs 140 EUR
Mahoniehouten pianokruk 4196
Mahoniehouten pianokruk
Startprijs 70 EUR
Kastje (kersen) 4197
Kastje (kersen)
Startprijs 150 EUR
Eiken secretaire 4198
Eiken secretaire
Startprijs 500 EUR
Antieke Duitse buffetkast, 1910 4199
Antieke Duitse buffetkast, 1910
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Italiaanse commode 4200
Italiaanse commode

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse bijzettafel Ø 65 cm. 4201
Engelse bijzettafel Ø 65 cm.

Resultaat:

100 EUR

Engelse tafel 4202
Engelse tafel
Startprijs 200 EUR
Biedermeier naaitafel 4203
Biedermeier naaitafel
Startprijs 60 EUR
Mahonie kabinet, 1800 4204
Mahonie kabinet, 1800
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Antiek damesbureau, 1900 4205
Antiek damesbureau, 1900

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen 4206
Vier 18e eeuwse iepenhouten stoelen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Mahoniehouten penantkast 4207
Mahoniehouten penantkast

Resultaat:

160 EUR

Kersen nachtkastje 4208
Kersen nachtkastje
Startprijs 160 EUR
Gestoken Indonesische teakhouten tafel 4209
Gestoken Indonesische teakhouten tafel
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Engelse bijzettafel 4210
Engelse bijzettafel

Resultaat:

80 EUR

Twee Mondi Soft Chair design stoelen 4211
Twee Mondi Soft Chair design stoelen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse vitrine 4212
Franse vitrine

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Kunststof Ron Arad stoel 4213
Kunststof Ron Arad stoel

Resultaat:

325 EUR

Eiken commode, 1860 4214
Eiken commode, 1860
Startprijs 120 EUR
Kersenhouten dressoir 4215
Kersenhouten dressoir
Startprijs 300 EUR
Kersenhouten hoekkast 4216
Kersenhouten hoekkast
Startprijs 225 EUR
Antieke oorstoel 4217
Antieke oorstoel
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Hollandse porseleinkast 4218
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinkast 4219
Hollandse porseleinkast

Resultaat:

1.200 EUR

Dubbel gebogen secretaire 4220
Dubbel gebogen secretaire
Startprijs 350 EUR
Wortelnoten vitrinekast 4221
Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 700 EUR
Eiken rolluikkastje 4222
Eiken rolluikkastje
Startprijs 60 EUR
Mahonie nachtkastje, 1870 4223
Mahonie nachtkastje, 1870
Startprijs 60 EUR
Empire halspiegel 4224
Empire halspiegel
Startprijs 100 EUR
19e Eeuwse porseleinkast 4225
19e Eeuwse porseleinkast
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Wortelnoten vitrine-opzetkast 4226
Wortelnoten vitrine-opzetkast

Resultaat:

250 EUR

Dubbelgebogen commode 4227
Dubbelgebogen commode
Startprijs 120 EUR
Italiaanse bijzettafel 4228
Italiaanse bijzettafel
Startprijs 240 EUR
Hollands miniatuur kabinet 4229
Hollands miniatuur kabinet
Startprijs 200 EUR
Antieke spinnekoptafel 4230
Antieke spinnekoptafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eiken vitrine 4231
Eiken vitrine

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Mahonie linnen kabinet 4232
Mahonie linnen kabinet

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780 4233
18e Eeuws Hollands kabinet, 1780

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
18e Eeuws secretaire, 1760 4234
18e Eeuws secretaire, 1760

Resultaat:

180 EUR

Paar antieke Engelse fauteuils 4235
Paar antieke Engelse fauteuils
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Franse linnenkast van kersenhout 4236
Franse linnenkast van kersenhout

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Notenhouten speeltafel 4237
Notenhouten speeltafel

Resultaat:

110 EUR

Dubbelgebogen mahonie bureau 4238
Dubbelgebogen mahonie bureau
Startprijs 650 EUR
Twee gestoken tafeltjes 4239
Twee gestoken tafeltjes
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chesterfield voetenbank 4240
Chesterfield voetenbank

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kersen eettafel 4241
Kersen eettafel

Resultaat:

120 EUR

Zes kersenhouten eetstoelen 4242
Zes kersenhouten eetstoelen
Startprijs 150 EUR
Vier biedermeier stoelen 4243
Vier biedermeier stoelen
Startprijs 90 EUR
Kleine damessecretaire 4244
Kleine damessecretaire
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Kabinet 4245
Kabinet

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke Hollandse kussenkast, 1880 4246
Antieke Hollandse kussenkast, 1880

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wortelnoten commode 4247
Wortelnoten commode

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Zuid-Duitse jachttafel, 1880 4248
Antieke Zuid-Duitse jachttafel, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jaren 60 design boekenkast 4249
Jaren 60 design boekenkast

Resultaat:

500 EUR