36x Polychrome Hollandse 4-pas tegels. Floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. Enkele beschadigingen. In redelijk/goede staat.
Prachtige antieke polychrome platelen Rozenburg Den Haag vaas. Orchidee/papegaai decor. Nr. 218. Schilder W. Circa 1910. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen dekselterrine met bloem decor. Tweede helft 20e eeuw. Chip deksel, haarlijn terrine. Afmeting: 25 x 34 x 22 cm. In redelijke staat.
Vijf-delig oud Delfts fayence kaststel met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Kruisiging. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse fayence schoentjes. Klompen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke porseleinen plaquette. Amor + Psyche. Circa 1900. Afmeting: H 30 x B 22 cm. In goede staat.
30 Stuks antieke wandtegels met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.
Antiek vroeg 19e eeuws 12-pas tegeltableau. Mangaan-kleurig. Laatste avondmaal. Afmeting: H 52 x B 40 cm. In goede staat.
Lot antieke polychrome tegels met bloemvaas decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot van 40 stuks blauw-witte griemel tegels. Circa 1900. Afmeting: 13 x 13 cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Hollands mangaan-kleurig 6-pas tegeltableau met platbodem decor. Beschadigd. Afmeting: H 49 x B 26 cm. In matige staat.
18e - 19e Eeuwse Friese fayence wandschotel met spreuk 'Hoor ziet en zwijg'. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Delftse polychrome Fayence figuren. Gemerkt APK. (1) Herder met lam. (2) Man met viool, stukje strijkstok mist. Afmeting: 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse polychrome 6-pas tegeltableau's. Eén gemerkt 'De Distel'. Circa 1900. Landschappen met molens. Enkele tegels beschadigd. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In redelijke staat.
Lot van 28 stuks 19e eeuwse Hollandse mangaan-kleurige landschapstegels. Afmeting: 13 x 13cm. Minimale beschadiging mogelijk. In goede staat.
Antieke Hollandse platelen bloempot op zuil. Gouda, decor Atrium 431. Floraal. Drie-delig. Scheur in basement. Afmeting: H 78 x Ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van 28 stuks bloempot tegels, mangaan kleurig. 19e Eeuw. Enkele beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee Duitse Meissen porseleinen kaarskandelaren. Rococo-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Dertig diverse 19e eeuwse wandtegels. Onder andere; mangaan, floraal, blauw/wit et cetera. Enkele minimale beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.