Grote 18e eeuwse Delftse schotel met chinoiserie decor. Haarscheur + randschades. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijke staat.
Antiek porseleinen Duitse Sitzendorf inktpot met drie putti's en rozen decor. Deksel mist. Circa 1920. Afmeting: 15 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. (1) Meissen dekselvaas met Chinees decor, tweede helft 20e eeuw, haarlijn hals. (2) Dresden aap, beschadigd. (3) Gerold Bavaria figurengroep met vogelkooi, goed. ...
Twee antieke fayence polychrome knobbelvazen met floraal decor. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antiek Duits Zwiebelmuster servies. Gemerkt met twee zwaarden en H. Circa 1900. Bestaande uit: kop en schotels, theekan, kom, suikerpot, twee borden + onderzetters. Minimale beschadiging mogelijk. Afm...
Grote Duitse dekselvaas van porselein. Art Deco-stijl. In de stijl van Kurt Wendler. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Duitse Thüringen porseleinen figurengroep met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Vier-delig Duits Bavaria Waldershof porseleinen mokkaset. Bestaande uit dienblad + drie mokka kopjes. Figuren/goud reliëf decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Hollands plateel. (1) Grote schaal met pauwen, Holland Liberty, minimale chip, afmeting: 11 x Ø 23,5 cm. (2) Oorvaas, één oor gelijmd, afmeting: 16 cm. In redelijke staat.
Zes delen oud aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Mobach dekselschaal, Mobach flesvaas, Mobach schaal, kruid de Walsberg, Mobach knobbelvaas, Mobach zoutnap. Afmeting: 14 - 34 cm. In goede staat.
Antiek Engels whiskyvat met bronzen kraan. Circa 1900. Afmeting: 27 x 21 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met floraal decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Negen Duitse porseleinen figuren. Divers. Tweede helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 9 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Kobaltblauwe porseleinen (mokka) kop + schotel met zilver-overlay. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 5 x 12 x 9 cm. In goede staat.
Twee majolica bloempotten. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. (1) Mettlach Bonn, Franz Ant Mehlen, haarlijn. (2) Ongemerkt, bakfout. Afmeting: Ø 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse terracotta geglazuurde schenkkan met tinnen deksel. Wild decor. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf Franse porseleinen kop en schotels. Met bodemmerk. Figuren/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 7- Ø 16 cm. In goede staat.
Lot met achttien tegels. Divers. 18e - 19e en 20e Eeuw. Beschadiging mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes zeldzame antieke Société Céramique Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Beatrix, met goudrand. Circa 1890. Afmeting: 8,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse keramieken bloempot. Circa 1900. Landschap/figuren/druivenranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 22,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Art Deco keramieken geglazuurde vaas met salamander. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 2-pas tegeltableau. Bijbelse voorstelling. Met neogotische notenhouten lijst. Gerestaureerd. Afmeting: H 22 x B 36 cm. In redelijk/goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Groot antiek porseleinen tablet met Napoleon voorstelling. Circa 1920. Verso Karlsbad Czechoslovakia. Afmeting: 50 x 28 cm. In goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.