Antiek Duits handbeschilderd Teplitz theeservies. Floraal/vlinder/kruisbes decor. Door Alfred Stellmacher. Jugendstil. Circa 1900. Bestaande uit: suiker-melk set, tien koppen + schotels. Twee restaura...
Twee 19e eeuwse Engelse handbeschilderde keramieken kastkommen met floraal decor. Haarlijnen. Afmeting: H 10,5 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Duitse Schierholz porseleinen tafellamp met figuren en opengewerkte lampenkap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Belgisch, antiek Villeroy & Boch kaststel. Circa 1900. Floraal decor. Afmeting: H 31 - 44 cm. In goede staat.
Vier antieke Maastrichtse schotels. Circa 1900. Onder andere; Societé Ceramique + Petrus Regout. Afmeting: Ø 23- 37 cm. In goede staat.
Keramieken parapluhouder met elfen/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Set van vier 18e eeuwse Delftse Fayence borden met chinoiserie decor. Gemerkt: de Bijl. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse kop en schotels. Circa 1840. Bestaande uit: Eén empire schotel + kop, goud sleets. En set Wallendorf? Twee keer haarlijn + chip. In redelijke staat. Afmeting: 5 - 10 cm.
Porseleinen pronk/fruitschaal met bronzen voet en hengsel. Engelen decor. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 28 x 31 cm. In goede staat.
Twee porseleinen bloempotten met pagode figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 19 x 10 cm. In goede staat.
Twee grote bisquit porseleinen wijwater houders met engelen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 38 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken vazen met landschap/figuren/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Antieke majolica piedestal met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Eén haarlijn bij voet. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee antieke Engelse keramieken bulldogs. Circa 1920. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Vijf antieke Hollandse Fayence wandschotels. Circa 1900. Drie stuks Petrus Regout Maastricht Societé Ceramique. Twee stuks Royal Spinx Petrus Regout. Afmeting: Ø 23 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke platelen caché pot. Flora, Arnhem. Circa 1920. Haarlijnen bodem. Afmeting: H 23 x Ø 28 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Duits aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit; blauwe Rosenthal-Studio Line schaal en een onduidelijk gesigneerde oorvaas. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Fayence sier wandschotels. (1) Makkum, plooischotel. (2) Bord van Porceleyne Fles, chip. (3) Grote schotel, oud Delft, haarlijnen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 29 - 40 cm. In rede...
Acht oude/antieke Hollandse keramieken wandborden betreffende het koningshuis. Afmeting: Ø 21 - 24 cm. In goede staat.
Lot divers aardewerk. Holland. Onder andere Petrus Regout, oud Delft/Ram et cetera. Afmeting: 7 - 38 cm. In goede staat.
Vijf polychrome Delftse Fayence borden met bloemvaas decor. Circa 1900. Met merktekens 'de Klaauw'. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Zes-delig antiek porseleinen tête à tête theeservies. Weense stijl. Vermoedelijk Thüringen. Alléén genummerd. Afmeting: 14 x 40 x 13 cm. In goede staat.
Zes antieke tegels met figuren. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Victoria Austria Jugendstil vazen. Circa 1900. Met vogel/goud decor. Chips bovenrand. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.