18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met roofvogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal decor. Bovenrand restauratie + kleinere tuit restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. (1) Floraal/krabben decor, gelijmd. (2) Tuin/geisha/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.