Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Grote antiek Chinees porseleinen plaquette met Familie Rose figuren decor + tekst + signatuur. Eén restauratie rechtsonder. Afmeting: H 26,5 x B 42,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.
Zéér grote Japanse/Chinees porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor + goudrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.