Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen plaquette met Familie Rose figuren decor + tekst + signatuur. Eén restauratie rechtsonder. Afmeting: H 26,5 x B 42,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.

Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm.
Startprijs 650 EUR

Zéér grote Japanse/Chinees porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR

Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Grote gele Chinese kom Ø 19 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kop en schotels
Startprijs 750 EUR

Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startprijs 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 21 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor + goudrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander op console
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.