Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit; Drie Familie Rose kopjes, floraal. Vier diverse deksels, beschadigingen. En één miniatuurvaasje, goed. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek Chinees porselein. 1x Kang Xi kom, 17e - 18e eeuw, floraal, met bodemmerk, gelijmd. En 2x Kantonese vaas, 18e - 19e eeuw, figuren/floraal/goud decor, 1x bovenrand schade, 1x goed. A...
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met rood craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Chinese bronzen houder met draak + hanger van jade. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met rondom landschap/figuren decor. Op houten console. Afmeting: H 18 x Ø 22 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan-vaas/pelgrim-vaas. Met roze + oranje draak, goud + bodemmerk. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse diepe Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: H 5 x Ø 26 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...
Chinees porseleinen vaas met Sang de Boeuf glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...
Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met draken decor (voor gebedskralen). Met bodemmerk. Afmeting: 11 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met landschap/goud decor. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met geisha decor. Republiek stijl. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 37 cm. In goede staat.
Twee zware Chinees porseleinen wandborden, Familie Rose, republiek. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 - 32 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bodemmerk. Floraal/vogel/tekst decor. Republiek. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen eetstokjeshouder. Riviergezicht/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor. Eén vaas chips. Eén vaas deksel + bovenrand gelijmd. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte sauskom met floraal/vleermuis decor. Afmeting: 7 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Groot lot antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Capucijne, Familie Rose. Diverse beschadigingen. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 7 - 17 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Zeven delen divers Chinees porselein. Onder andere; prunus vaas, twee Kantonese potten, Familie Rose dekseldoos (ruiter op foo-hond), kom (floraal), capucijne kopje, Cheng Lung schotel. Afmeting: 6 - ...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte vaas met krijger decor + signatuur. Gelijmd. Afmeting: H 63 cm. In matige staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Chine de commande olie/azijn houder met floraal goud decor. Twee haarlijnen. Afmeting: 4,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met waterlandschap decor. Ongemerkt. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met floraal decor + signatuur. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal/foo hond decor. Deksel gerestaureerd + bovenrand vaas gelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen bord met perkamentrol landschap. Familie Verte. Met bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 20,1 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Familie Rose. Twee kopjes minimale chips (1x Young Chen). Eén bord, gekramd. Afmeting: 6,5 - Ø 23 cm. In redelijke staat.
Antiek Chinees porseleinen lampenvoet, gemaakt van een 17e - 18e eeuwse Chinese vaas met floraal decor. Gaatje in bodem. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal decor. Afmeting: H 49 x Ø 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes tekens bodemmerk. Met geisha in tuin decor. Eén haarlijn + hengselgaten dicht gestopt. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom figuren in landschap decor. Deksel gelijmd. Geen bodemmerk. Afmeting: H 21 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel chips, verder goed. Afmeting: H 19 cm.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met lange lijs decor + bodemmerk. Deksel niet origineel. Chip bovenrand. Afmeting: H 17,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen met lange lijs decor + bodemmerk. Eén vaas chips bovenrand. Afmeting: H 16,2 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met figuren in tuin/vogel in boom decor. Met dubbele blauwe bodemring. Eén vaas goed. Eén vaas scherf ingelijmd. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede st...
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit zeven kopjes + acht schotels met floraal decor, zeemleer glazuur en Kang Xi bodemmerk. Eén kopje minimale chip. Vijf schotels goed, dri...
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theebussen met zilveren deksel. Geisha decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi dekselvaas met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi knobbelvazen met geisha's in tuin decor. Enkele chips bovenrand. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.