18e Eeuws Japans/Chinees porseleinen Familie Verte bord met gaai in boom/goud decor. Plus tekst verso. Afmeting: Ø 18,5 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen vaas met floraal decor en karakter tekens. Signatuur. Olifantkoppen. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met vissers decor + vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bronzen figuur met rest vergulding. Wenchang Dijun. Late Ming periode. 17e Eeuw. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japanse Imari porseleinen schotel met geisha in tuin/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees rolschilderij. Vaas met plant. Gesigneerd Ba Da Shan Ren Enkele vouwen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 39,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delig 19e eeuws Chinees porseleinen kaststel met foo-honden decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén vaas randschade. Eén vaas chip. Afmeting: H 24 - 26 cm. In redelijke staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Sokkel rechtsvoor beschadigd. Afmeting: 131 x 73 x 56 cm.
Antiek Oosters bronzen figuur, zittende op een lotusbloem. 19e Eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur en opgewerkte draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met coulissen/floraal en landschap decor. Met bodemmerk. Gerestaureerde randchips. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen borden. Floraal/haan/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen antieke Familie Rose chicken schotels met verso rood glazuur. Afmeting: Ø 12,6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen rijstwijn kan met floraal/vleermuis decor. Tuit gerestaureerd. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen schotels met draken en feniks decor. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas. Floraal decor. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 50 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/kippen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 21,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote fijn gedecoreerde Chinees porseleinen Familie Rose dekselvazen in balustervorm, met paradijsvogels in perzikbomen/floraal decor. Met foo-hond op deksel. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Zeven delen divers Chinees porselein. Onder andere; prunus vaas, twee Kantonese potten, Familie Rose dekseldoos (ruiter op foo-hond), kom (floraal), capucijne kopje, Cheng Lung schotel. Afmeting: 6 - ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: Capucijne, Familie Rose. Diverse beschadigingen. In matig/redelijk/goede staat. Afmeting: 7 - 17 cm.
Vijf antieke Japanse eierschaal porseleinen kop en schotels. Met tuin/vlinder decor. Met bodemmerk. Drie kopjes goed, twee beschadigd. Twee schotels goed, drie haarlijn. Afmeting: 9,5 - Ø 13 cm. In re...
Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met tuin/goud decor + onderschotel. Deksel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 23 x 17 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met bodemmerk. Cassis-kleurig. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte sauskom met floraal/vleermuis decor. Afmeting: 7 x 17 x 8 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden. Floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ghendi met floraal decor. Sung-stijl. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese/Kantonese vaas met krijger decor. Met bodemmerk. Bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 61 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen oorvaas met rood glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm met draken decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 11 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Chinese bronzen houder met draak + hanger van jade. Met bodemmerk. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen vaas met rood craquelé glazuur + goud decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met oud-roze/bruinig glazuur. Op houten sokkel. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porsleinen vaas met opgewerkte draak en wolken. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. (1) Perzik/granaatappelen decor. (2) Geisha's in tuin decor. Afmeting: Ø 12 - 19 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.
Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas in balustervorm met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.
Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.
Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor + tekst. Op houten consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met feniks decor. Afmeting: 20 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén pot beschadigd. Afmeting: circa 16 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud + craquelé glazuur. Twee kopjes goed, drie schotels goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein (8x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kopjes + één schotel, dekselkom, kom, bordje melk/bloed, vaas, deksel. Haarlijnen of beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 16 cm. In re...
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé thee-glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.