18e Eeuws Chinees porseleinen bord met decor van spelende kinderen in tuin. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé thee-glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen lampenvoet met messing. Geisha op veranda/vogel decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.