Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Chinees bord Ø 21 cm.
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met decor van spelende kinderen in tuin. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 20,5 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon drakenbord met groen glazuur. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen celadon pijpvaas met vis decor en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese celadonschaal
Startprijs 275 EUR

Chinees porseleinen schaal met celadon glazuur + tekst op onderkant. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met foo-hond in landschap decor. Afmeting: Ø 33,8 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Gelijmd. Afmeting: 25 x Ø 26 cm. In redelijke staat.

Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 280 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 300 EUR

Antieke Japans porseleinen polychrome vogel op boomstronk. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinees Sung bord Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met hert decor + tekst op bodem. Afmeting: Ø 28,5 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e Eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose schotel met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 38,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé thee-glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinese oorvaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.

Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR

Boeddhistisch bronzen figuur met vier armen en knots op lotusbloem. India. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR

18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen Wucai vaas met figuren in tuin decor. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 11,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Kantonese kom. Met floraal/vogel en goud decor. Chips rand. Afmeting: H 11,5 x Ø 29,5 cm. In redelijke staat.

Chinese lampenvoet
Startprijs 300 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen lampenvoet met messing. Geisha op veranda/vogel decor. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen kom met rondom decor van hoogwaardigheidsbekleder op wolk. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese bloem-vormige schotel Ø 18 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen schotel in bloemvorm met wit glazuur. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinese Familie Rose porseleinen trekpot met floraal decor. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met Foo-hond in landschap decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese Kantonese vaas, H 43 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose vaas op vergulde messing console. Figuren/floraal/goud decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR

Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 350 EUR

2x Chinees houtsnijwerk. Gedetailleerd. (1) Chinese man met arm in mand. (2) Console met hert voorstelling. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 350 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met draken decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Chinese schaal van emaille Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinese drakenkom van emaille. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 14 cm. In goede staat.

Twee delen Chinees porselein
Startprijs 350 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén grote Chinese kom met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Eén bolle vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinese brush pot Ø 13,3 cm.
Startprijs 350 EUR

Chinees porseleinen brushpot met kippen in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 15,5 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 17,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese vazen, H 44,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 10,5 cm
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte Kantonese Familie Rose vazen. Figuren/goud decor. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.

Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese achtkantige vaas met schubachtig glazuur + bodemmerk. Sung-stijl. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese Doucai schaal Ø 15,3 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinese Doucai porseleinen schaal met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese lampenvoet, H 56 cm.
Startprijs 400 EUR

Antiek Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur, met floraal/vlinder en vogel decor van emaille, op bronzen basement. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Startprijs 400 EUR

Blauw-witte Chinees porseleinen vaas met prunus decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte pijpvaas, H 37 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal decor. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met havengezicht decor, tekst + bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese rode schaal op voet Ø 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal op hoge voet met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimfles, met geel glazuur, floraal decor en bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen vaas met draak in landschap decor. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte dekseldoos met floraal/kostbaarheden decor. Afmeting: 9,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen schotel met roofvogel en tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 13,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 19,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw craquelé glazuur. Ru techniek. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met floraal/vlinder + tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 12,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee Chinees porseleinen gemberpotten met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 13 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur trekpot. Floraal decor + bodemmerk. Chip binnenrand deksel. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese saucieres
Startprijs 450 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen saucieres met floraal/krekel/goud decor. Afmeting: 9 x 25 x 10 cm. In goede staat.

Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm.
Startprijs 450 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met floraal decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese bloempot (10-kantig)
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen tien-kantige Familie Verte bloempot met berglandschap decor. Afmeting: 12 x 24,5 x 23,5 cm. In goede staat.

Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm.
Startprijs 450 EUR

Chinees porseleinen bloem-vormig bord met oranje/rood glazuur en gouden tekst. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 16,2 cm. In goede staat.

18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met geisha/kind/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø22cm. In redelijk/goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal decor. Bovenrand restauratie + kleinere tuit restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese cups Ø 5,7 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met floraal/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,7 x Ø 5,7 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. (1) Floraal/krabben decor, gelijmd. (2) Tuin/geisha/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Yongzheng vaas met geisha/hert decor. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal in bloemvorm met blauw/grijs craquelé glazuur. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 9 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen waterpot met rood floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose geurverdrijver met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,3 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Twee Chinese penselen vazen, H 30,3 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Verte penselenvazen met bodemmerk. Paradijsvogel decor. Afmeting: 30,3 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in tuin, vissen rondom en goud decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR

Grote antiek Chinees porseleinen plaquette met Familie Rose figuren decor + tekst + signatuur. Eén restauratie rechtsonder. Afmeting: H 26,5 x B 42,5 cm. In goede staat.

Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenpot met rondom figuren in berglandschap decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR

Twee Chinees porseleinen drakenkommen met reliëf, groene draken in de wolken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR

Chinees porseleinen penselenpot met kraanvogel in landschap/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 10,2 x Ø 12,7 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose dekselterrine met floraal/goud decor. Eén bakfout. Afmeting: 28 x 28 x Ø 24 cm. In goede staat.

Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal
Startprijs 650 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen opdienschaal met floraal Familie Rose/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x B 28 x L 30 cm. In goede staat.

Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm.
Startprijs 650 EUR

Zéér grote Japanse/Chinees porseleinen haan. 20e Eeuw. Afmeting: H 95 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schenkkan met zilveren monturen + floraal decor. Handvat gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.

Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met rondom figuren in bergen decor + signatuur. Afmeting: H 47,5 cm. In goede staat.

12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR

Zeldzame 12-delige Chinees porseleinen bordenset. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Grote gele Chinese kom Ø 19 cm.
Startprijs 700 EUR

Grote Chinees porseleinen kom met geel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR

Chinees porseleinen dekselpot. Tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 29 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/vogel/reliëf goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

2x Familie Rose kop en schotels
Startprijs 750 EUR

Twee Chinees antieke porseleinen Familie Rose porseleinen kop en schotels 18e. Floraal/foo-hond/goud decor. Afmeting: H 5,8 x Ø 13 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR

Chinees porseleinen kom met gedetailleerde rode draken + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 13,8 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR

Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met mandarijn decor. Enkele beschadigingen voet. Afmeting: 19 x 35 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startprijs 800 EUR

Kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur Kang Xi trekpot. Veel speling bij deksel. Afmeting: H 6 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas in trompet-vorm met floraal/goud decor + signatuur op hals. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan, H 21 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen schenkkan met groen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met rondom figuren decor + goudrand. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese wierookbrander op console
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen wierookbrander op houtgestoken console. Afmeting: 17 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Grote Chinees porsleinen vaas, met figuren decor + oranje en goud glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 39,5 cm. In goede staat.