Antieke Japanse Satsuma dekselschaal. Floraal/goud decor. Circa 1920. Afmeting: H 12 x Ø 18 cm. In redelijk/goede staat.
Japans porseleinen Satsuma theepot met geisha/goud decor. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 x 11 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Chinees porselein. (1) Familie Verte pot met figuren/landschap decor + bodemmerk. (2) 19e Eeuwse dekselpot met floraal decor. Afmeting: Ø 13,5 - Ø 15,5 cm. In goede staat.
Drie oude Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Landschappen. Houtsnedes op papier. Afmeting: 19 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinees porseleinen vaas. Floraal/paradijsvogel decor. Circa 1900. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Twaalf oude Chinese gebedskralen. Gestoken olijfnoten. Twaalf boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 cm. In goede staat.
Tibetaanse sieradenkist met leder bekleed + florale beschildering. Octagonaal. 21e Eeuw. Afmeting: 26 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon olifant met figuren. Stukjes van slagtanden af. Afmeting: H 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen dekseldozen met floraal decor. 19e Eeuw. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 7,5 x Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen blanc de chine figuur. Meisje met parasol. 20e Eeuw. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. (1) Bordje, melk/bloed. (2) Kom, floraal/vogel decor, minimale chip. (3) Republiek vaas, landschap/tekst decor. Afmeting: 12 - 21 cm. In redelijk/goede s...
Zeldzame Chinees bewerkte noot op console. Floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen kop en schotels. Floraal/goud + craquelé glazuur. Twee kopjes goed, drie schotels goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Kantonese gemberpotten met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 11 cm. In goede staat.
Oude Chinese octagonale cloisonne dekselvaas met floraal/draken decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Zes delen antiek porselein. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Eén octagonaal kopje met geisha's, goed. En vier schotels, divers, drie met randschade. Bodemmerken. Afmeting: 11,5 - 13,5 cm. In redelijk/...
Oude Chinees porseleinen lampenvoet met blauw glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen vaas in baluster-vorm op porseleinen console. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels. Melk + bloed + goud. Wijsheer in landschap decor. Restauratie + enkele chips. Afmeting: Ø 10,5 cm. In redelijke staat.
Drie Chinese/Japanse bronzen vazen met bodemmerk. Afmeting: H 21 - 24 cm. In goede staat.