Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Chinees bord Ø 21 cm. 7392
18e Eeuws Chinees bord Ø 21 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinees drakenbord Ø 20,5 cm. 7550
Chinees drakenbord Ø 20,5 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese pijpvaas, H 26  cm. 7673
Chinese pijpvaas, H 26 cm.
Startprijs 250 EUR
Chinese celadon kom Ø 17 cm. 7231
Chinese celadon kom Ø 17 cm.
Startprijs 275 EUR
Chinese celadonschaal 7251
Chinese celadonschaal
Startprijs 275 EUR
Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm. 7270
Grote Chinese schotel Ø 33,8 cm.
Startprijs 275 EUR
18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm. 7374
18e Eeuwse Chinese dekselterrine Ø 26 cm.
Startprijs 275 EUR
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm. 7139
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 280 EUR
Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk 7031
Antiek Japans figuur, Vogel op boomstronk
Startprijs 300 EUR
Chinees Sung bord Ø 28,5 cm. 7044
Chinees Sung bord Ø 28,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm. 7060
Chinese Kantonese schotel Ø 38,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm. 7172
Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm. 7212
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese oorvaas, H 16 cm. 7238
Chinese oorvaas, H 16 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese vaas, H 14 cm. 7245
Chinese vaas, H 14 cm.
Startprijs 300 EUR
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm. 7289
Boeddhistisch bronzen figuur, H 41 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese celadon vaas, H 21 cm. 7372
Chinese celadon vaas, H 21 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7395
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Wucai vaas, H 18 cm. 7397
Chinese Wucai vaas, H 18 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese waterpot Ø 13,3 cm. 7417
Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese kom Ø 11 cm. 7424
Chinese kom Ø 11 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese waterpot Ø 11,5 cm. 7482
Chinese waterpot Ø 11,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm. 7524
Grote Chinese Kantonese kom Ø 29,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese lampenvoet 7593
Chinese lampenvoet
Startprijs 300 EUR
Chinese kom Ø 15 cm. 7640
Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese bloem-vormige schotel Ø 18 cm. 7676
Chinese bloem-vormige schotel Ø 18 cm.
Startprijs 300 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm. 7699
18e Eeuwse Chinese Familie Rose trekpot, H 11 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese gemberpot Ø 21 cm. 7720
Chinese gemberpot Ø 21 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese Kantonese vaas, H 43 cm. 7092
Chinese Kantonese vaas, H 43 cm.
Startprijs 350 EUR
Bronzen boeddha figuur, H 40 cm. 7134
Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR
2x Chinees houtsnijwerk 7222
2x Chinees houtsnijwerk
Startprijs 350 EUR
Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm. 7500
Twee Chinese kommen Ø 11,4 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese schaal van emaille Ø 14 cm. 7539
Chinese schaal van emaille Ø 14 cm.
Startprijs 350 EUR
Twee delen Chinees porselein 7671
Twee delen Chinees porselein
Startprijs 350 EUR
Chinese brush pot Ø 13,3 cm. 7697
Chinese brush pot Ø 13,3 cm.
Startprijs 350 EUR
18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm. 7111
18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese schotel Ø 17,7 cm. 7137
Chinese schotel Ø 17,7 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee antieke Chinese vazen, H 44,5 cm. 7211
Twee antieke Chinese vazen, H 44,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese vazen, H 10,5 cm 7227
Twee Chinese vazen, H 10,5 cm
Startprijs 400 EUR
Chinees achtkantige vaas, H 22 cm. 7241
Chinees achtkantige vaas, H 22 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese kom Ø 15 cm. 7253
Chinese kom Ø 15 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Doucai schaal Ø 15,3 cm. 7349
Chinese Doucai schaal Ø 15,3 cm.
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese lampenvoet, H 56 cm. 7365
Antieke Chinese lampenvoet, H 56 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese prunus vaas, H 30 cm. 7394
Chinese prunus vaas, H 30 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 37 cm. 7404
Chinese Familie Verte pijpvaas, H 37 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm. 7458
Chinese Familie Rose kom Ø 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese rode schaal op voet Ø 20,5 cm. 7530
Chinese rode schaal op voet Ø 20,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7547
Chinese maanvaas, H 35 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese vaas, H 21 cm. 7571
Chinese vaas, H 21 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm. 7638
18e Eeuwse Chinese dekseldoos Ø 8,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese schotel Ø 13,5 cm. 7639
Chinese schotel Ø 13,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese schaal Ø 19,5 cm. 7654
Chinese schaal Ø 19,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm. 7680
Chinese Familie Rose kom Ø 12,2 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm. 7686
Twee Chinese gemberpotten Ø 13 cm.
Startprijs 400 EUR
18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm. 7693
18e Eeuwse Chinese miniatuur trekpot, H 5,5 cm.
Startprijs 400 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese saucieres 7021
Twee 18e eeuwse Chinese saucieres
Startprijs 450 EUR
Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm. 7216
Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm.
Startprijs 450 EUR
Chinese bloempot (10-kantig) 7301
Chinese bloempot (10-kantig)
Startprijs 450 EUR
Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm. 7501
Chinees bord met tekst Ø 16,2 cm.
Startprijs 450 EUR
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø 7062
18e Eeuws Chinees Familie Rose bord Ø
Startprijs 500 EUR
Chinese dekselschaal Ø 16 cm. 7170
Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR
18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm. 7267
18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm. 7317
Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinees kopje 5,5 cm. 7338
Chinees kopje 5,5 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese cups Ø 5,7 cm. 7368
Twee Chinese cups Ø 5,7 cm.
Startprijs 500 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm. 7393
Twee 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - Ø 23 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm. 7399
Chinese Yongzheng vaas, H 17 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese celadon schaal Ø 22 cm. 7470
Chinese celadon schaal Ø 22 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese waterpot Ø 9 cm. 7487
Chinese waterpot Ø 9 cm.
Startprijs 500 EUR
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm. 7058
Chinese geurverdrijver, Ø 9,2 cm.
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese penselen vazen, H 30,3 cm. 7099
Twee Chinese penselen vazen, H 30,3 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinese penselen pot Ø 19 cm. 7151
Chinese penselen pot Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm. 7240
Chinees Familie Rose bord Ø 22,8 cm.
Startprijs 600 EUR
Antieke Chinese Familie Rose plaquette 7536
Antieke Chinese Familie Rose plaquette
Startprijs 600 EUR
Chinese penselenpot Ø 21 cm. 7549
Chinese penselenpot Ø 21 cm.
Startprijs 600 EUR
Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm. 7604
Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Penselen pot Ø 12,7 cm. 7728
Penselen pot Ø 12,7 cm.
Startprijs 600 EUR
18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm. 7054
18e Eeuwse Chinese Familie Rose dekselterrine Ø 24 cm.
Startprijs 650 EUR
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal 7055
Grote 18e Eeuwse Chinese Familie Rose opdienschaal
Startprijs 650 EUR
Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm. 7590
Grote Japanse/Chinese haan, H 95 cm.
Startprijs 650 EUR
17e - 18e  Eeuwse Kang Xi schenkkan 7018
17e - 18e Eeuwse Kang Xi schenkkan
Startprijs 700 EUR
Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm. 7218
Grote Chinese rolvaas, H 47,5 cm.
Startprijs 700 EUR
12-Delige Chinese set Ø 23 cm. 7459
12-Delige Chinese set Ø 23 cm.
Startprijs 700 EUR
Grote gele Chinese kom Ø 19 cm. 7493
Grote gele Chinese kom Ø 19 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese dekselpot Ø 22 cm. 7707
Chinese dekselpot Ø 22 cm.
Startprijs 700 EUR
Chinese vaas, H 52 cm. 7070
Chinese vaas, H 52 cm.
Startprijs 750 EUR
2x Familie Rose kop en schotels 7081
2x Familie Rose kop en schotels
Startprijs 750 EUR
Chinese kom Ø 13,8 cm. 7506
Chinese kom Ø 13,8 cm.
Startprijs 750 EUR
Chinese Familie Rose schaal 7324
Chinese Familie Rose schaal
Startprijs 800 EUR
18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm. 7687
18e Eeuwse Chinese Kang Xi trekpot, H 6 cm.
Startprijs 800 EUR
Chinese vaas, H 29,5 cm. 7213
Chinese vaas, H 29,5 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese schenkkan, H 21 cm. 7418
Chinese schenkkan, H 21 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm. 7573
Chinese Familie Verte vaas, H 46 cm.
Startprijs 1.000 EUR
Chinese dekseldoos Ø 10 cm. 7135
Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Chinese wierookbrander op console 7344
Chinese wierookbrander op console
Startprijs 1.200 EUR
Chinese vaas, H 39,5 cm. 7268
Chinese vaas, H 39,5 cm.
Startprijs 1.500 EUR