Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 11,6  cm. 7420
Chinese celadon vaas, H 11,6 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm. 7466
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
7 oude Chinese muntstukken 7611
7 oude Chinese muntstukken

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Drie antieke Kantonese vazen 7513
Drie antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Vijf antieke Kantonese vazen 7515
Vijf antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Oude Indiase boeddha, H 33 cm. 7288
Oude Indiase boeddha, H 33 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 25 cm. 7108
Chinese drakenvaas, H 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 26, 5 cm. 7332
Chinese vaas, H 26, 5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7635
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm. 7225
Chinese celadon vaas, H 7x Ø 10 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7554
Grote Chinese schotel Ø 27,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 23,5 - 24,5 cm. 7597
Twee Chinese vazen, H 23,5 - 24,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese drakenkom Ø 15 cm. 7423
Chinese drakenkom Ø 15 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas op console, H 25 cm. 7410
Chinese pijpvaas op console, H 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 37,7 cm. 7356
Chinese vaas, H 37,7 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7678
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm. 7610
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 17,7 cm. 7652
Chinees bord Ø 17,7 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 17 cm. 7600
Chinese celadon vaas, H 17 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7557
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm. 7531
Vijf Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Chinese borden 7467
Drie Chinese borden

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese trekpot Ø 11,3 cm. 7379
Chinese trekpot Ø 11,3 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinees porseleinen tazza met brons 7358
Chinees porseleinen tazza met brons

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 29,5 cm. 7351
Chinese Familie Verte schotel Ø 29,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm. 7327
Chinese Familie Verte schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 9,5 cm. 7322
Chinese vaas, H 9,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal Ø 28 cm. 7255
Chinese celadon schaal Ø 28 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
2x Chinees drakenbord Ø 21 cm 7195
2x Chinees drakenbord Ø 21 cm

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm. 7155
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 20,5 cm. 7150
Chinese schaal Ø 20,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 7116
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal 7115
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vierkante Chinese vaas, H 23 cm. 7093
Vierkante Chinese vaas, H 23 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 27 cm. 7047
Twee Chinese borden Ø 27 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm. 7285
Chinese lakwerk schotel Ø 29 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels 7588
Vier 18e eeuwse Chinese kop + schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese vazen, H 40 - 43 cm. 7421
Drie antieke Chinese vazen, H 40 - 43 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 27,5 cm. 7357
Chinese celadon vaas, H 27,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm. 7189
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm. 7158
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 7203
Lot Chinees porselein

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Lot oude/antieke deksels 7232
Lot oude/antieke deksels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Yixing theepot 7114
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop en schotels 7123
Drie Chinese kop en schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm. 7710
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,2 cm.

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Kantonese tazza Ø 27 cm. 7359
19e Eeuwse Kantonese tazza Ø 27 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm. 7488
Chinese hocker, H 47 x Ø 32 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese koppen Ø 9 cm. 7346
Twee Chinese koppen Ø 9 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten op consoles 7147
Twee Chinese gemberpotten op consoles

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 49 cm. 7200
Chinese dekselvaas, H 49 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm. 7027
Antieke Chinese vaas-lampenvoet, H 30 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm. 7542
Chinese Kang Xi schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm. 7663
18e Eeuws Chinees bord Ø 23,2 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese dekseldoos 7492
Chinese dekseldoos

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 13 cm. 7491
Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 13 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm. 7452
Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese cup Ø 7 cm. 7345
Chinese cup Ø 7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas met salamander, H 22 cm. 7340
Chinese vaas met salamander, H 22 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 28 cm. 7321
Chinese celadon vaas, H 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Celadonschaal met tekst Ø 19,5 cm. 7319
Celadonschaal met tekst Ø 19,5 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel Ø 28 cm. 7307
Chinese celadon schotel Ø 28 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Satsuma lamp, H 76 cm. 7282
Antieke Satsuma lamp, H 76 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese schenkkan 7180
Chinese schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm. 7119
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine 7059
18e - 19e Eeuwse Chinese dekselterrine

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7490
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm. 7409
Chinese Familie Verte schotel Ø 28,4 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 19,1 cm. 7333
Chinees bord Ø 19,1 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas, H 13 cm. 7323
18e Eeuwse Chinese Kang Xi vaas, H 13 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7598
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm. 7535
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijne porselein 7153
Lot Chinees capucijne porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten 7514
Twee antieke Chinese gemberpotten

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 43 cm. 7080
Chinese celadon vaas, H 43 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm. 7121
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese penselenpot, Ø 21 cm. 7662
Chinese penselenpot, Ø 21 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese celadon vaas, H 21 cm. 7701
Chinese celadon vaas, H 21 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Vier-delige Chinese stapeldoos 7406
Vier-delige Chinese stapeldoos

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 32 cm. 7277
Twee antieke Japanse cloisonné vazen, H 32 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari dekselpotten 7444
Twee Japanse Imari dekselpotten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari sierschotels Ø 34 cm. 7429
Twee Japanse Imari sierschotels Ø 34 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese houtgestoken hocker 7334
Chinese houtgestoken hocker

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein (3x) 7097
Lot antiek Chinees porselein (3x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zes Chinese miniatuur vaasjes, H 6 - 9 cm. 7656
Zes Chinese miniatuur vaasjes, H 6 - 9 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (8x) 7698
Lot Chinees porselein (8x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm. 7589
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (15x) 7425
Lot Chinees porselein (15x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm. 7221
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 18-27 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e  eeuwse Capucijne chocokoppen 7202
Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes 7052
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm. 7717
Chinees spekstenen snijstuk, H 42 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7159
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen 7109
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm. 7164
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.

Resultaat:

225 EUR