Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

Drie antieke Chinees/Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

Zes delen 18e eeuws Chinees Imari
Resultaat: 110 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees Imari porselein. Bestaande uit; Octagonale vaas, goed, één kopje goed, een kopje haarlijnen + chips, een kopje gelijmd, twee schotels, chips. Afmeting: 6,5 - 16 cm. In rede...

18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel
Resultaat: 950 EUR

Drie-delig 18e Eeuws Chinees porseleinen Yongzheng kop en schotel set. Floraal/paradijsvogel/goud decor. Kopje chips + haarlijn. Schotel, randschade. Deksel, goed. Afmeting: 10 x Ø 15 cm. In redelijke...

4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes
Resultaat: 225 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.

Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen draken vazen met vier tekens bodemmerk. Beide vazen bovenrand scherf ingelijmd. Afmeting: H 25,5 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kom met floraal decor en gecontourneerde omranding. Zes tekens bodemmerk. Bakfout bodemrand, verder in goede staat. Afmeting: H 7 x Ø 15,5 cm.

17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.
Resultaat: 900 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli ghendi. Floraal decor. Twee minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Vier delen divers Chinees
Resultaat: 100 EUR

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. (1) Balustervaas met figuren in tuin decor, haarlijnen. (2) Dekseldoos, floraal, chips. (3) Zeemleer-glazuur kom, chips. (4) Zalfdoos, gelijmd. Afmeting: 3,5 - ...

Chinese plantenbak
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen zes-kantige plantenbak met rondom landschap decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 17 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 9,8 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met oranje/rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 9,8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 25 cm.
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen vaas met mintgroen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm.
Resultaat: 130 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Eén haarlijn. Afmeting: H 16 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met paarden in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor + floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.

7 oude Chinese muntstukken
Resultaat: 350 EUR

Zeven oude Chinese muntstukken. Divers. Afmeting: Ø 3 - 3,7 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen celadon schotel met groen glazuur. Bloemvorm. Afmeting: 18 x 19 x 4 cm. In goede staat.

Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.
Resultaat: 225 EUR

Twee Chinese Sung porseleinen kommen met kokosnoot-glazuur. Bodemmerk. Afmeting: Ø 12 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.
Resultaat: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Divers. Familie Rose, tuin/goud decor. Chips. Afmeting: Ø 22,5 - 23 cm. In redelijke staat.

Drie antieke Kantonese vazen
Resultaat: 350 EUR

Drie grote antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Afmeting: 37 - 45 cm. In goede staat.

Chinese pot Ø 24 cm.
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen blauw/witte pot met floraal decor en dubbele bodemring. Afmeting: H 18 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot Ø 11 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren in tuin/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 x 18 x Ø 11cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari dekselpotten
Resultaat: 225 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselpotten. Floraal/goud decor. Eén chip deksel. Afmeting: 33 - 35 cm. In goede staat.

Twee Japanse Imari vazen, H 25 - 26 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Japanse goud Imari porseleinen vazen. (1) Knobbelvaas, floraal + bodemmerk. (2) Pijpvaas, floraal/feniks + bodemmerk. Afmeting: H 25 - 26 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Japanse Imari piëdestal
Resultaat: 180 EUR

Japanse Imari porseleinen zuil/piëdestal. Floraal/paradijsvogel/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 x Ø 22 cm. In goede staat.

Imari dekselschaal Ø 28 cm.
Resultaat: 200 EUR

Grote gesigneerde Japanse Imari porseleinen dekselschaal met floraal/landschap/vleermuis/goud decor. Afmeting: 35 x 32 x Ø 28 cm. In goede staat.

Grote Imari vaas, H 92 cm.
Resultaat: 425 EUR

Zeer grote Japanse Imari porseleinen kraagvaas met figuren/landschappen/pauw decor. Circa 1880. Vaas is gelijmd. Bakfout/baknaad in het midden. Afmeting: H 92 cm. In redelijke staat.

Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen 18e eeuws Chinees porselein. Onder andere; Imari kom (haarlijn), bord met floraal decor (gelijmd), grote 18e - 19e eeuwse schotel met geisha en vier tekens bodemmerk, (scherf/gelijmd). Afme...

Chinese dekselvaas, H 49 cm.
Resultaat: 275 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met paarden in landschap decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Grote Chinese vaas, H 44 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.
Resultaat: 140 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor + lint. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.

Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.
Resultaat: 190 EUR

Kapitale porseleinen schaal op messing voet. Imari-stijl. 21e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: H 25 x Ø 44 cm. In goede staat.

Familie Rose theepot
Resultaat: 160 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met tuin decor. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 13 x 20 x Ø 11,5 cm. In goede staat.

Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Chinees/Japans porseleinen drakenschotel. Oude haarlijn. Afmeting: Ø 33,5 cm. In redelijke staat.

Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Resultaat: 325 EUR

Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met floraal decor. Twee borden chip. Afmeting: Ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 15 cm.
Resultaat: 650 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas met feniks + bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.