Chinees porseleinen celadon wierookbrander op drie poten, met rood/groen glazuur. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse blauw-witte Imari porseleinen sierschotels. Vissen/figuren decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 29 - Ø 37 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porselein. Betreft vier schotels + drie kopjes. Eén schotel, chip. Twee kopjes, één chip. Drie schotels, goed. Eén kopje, goed. Afmeting: 4,5 - 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen knobbelvazen met floraal decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 34 cm. In goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
Chinees porseleinen pijpvaas met floraal/draak/feniks decor. Met bodemmerk. Op houten console. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen chocolade-kan met figuren/bloemen/goud decor. Handvat gelijmd. Afmeting: H 33 cm. In redelijke staat.
Grote antieke zes-kantige Japanse Satsuma vaas met gedetailleerde figuren in landschap decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antieke Chinese/Japanse bronzen cloisonné wierookbrander met foo-hond. 19e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met feniks en floraal decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose pijpvaas met berglandschap/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. (1) Kantonees met schrift + kostbaarheden decor, bovenrand gelijmd. (2) Blauw-wit floraal, haarscheur. Afmeting: H 43 - 47 cm. In redelijke staat.
Lot van dertien delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Divers. Beschadigd. Afmeting: 4 - 15 cm. In matig/redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4 x Ø 10,5 cm.
Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.
Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.
Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. (1) Tuin/baars decor + bodemmerk, gelijmd + chip. (2) Watervogel decor, chip + haarlijn. (3) Tuin/krekel decor, gekramt. Afmeting: Ø 17 - 22 c...
Grote Chinees porseleinen vaas met draken in de wolken decor. Rood/blauw. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee delen Japans Kakiemon porselein. Eén acht-kantige beker met tuin/goud decor. Eén gecontourneerde schotel met geisha/floraal/goud decor. Afmeting: Ø 12 - 15 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose cups. Floraal decor. Drie kopjes minimale chips. Eén kopje haarlijn. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. Deksels gerestaureerd. Eén chip rand pot. Afmeting: H 64 x Ø 35 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse zeldzame Chinees porseleinen dekselpot met fijn beschilderd tuin/kraanvogel decor. Familie Verte. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 36 x Ø 24 cm. In redelijke staat.
Chinees snijstuk van rood jade (?). Geisha met paradijsvogel en bloemen. Afmeting: 12,3 x 8,5 x 4,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees Imari porseleinen chocolade kop + schotels. Chips + haarlijnen. Afmeting: 8 - Ø 15 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen hangbloempot met rondom figuren in berg/landschap decor. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese Familie Rose borden. Figuren/floraal decor. Chips. Afmeting: Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén dekseldoos in okergeel, met floraal decor + bodemmerk. Eén waterpot met draak decor + bodemmerk. Afmeting: 12 - 13 cm. In goede staat.
Drie delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. (1) Kom met dansende figuur + vier tekens bodemmerk. (2) Kraagvaas met figuren/kippen decor. (3) Vaas, floraal/goud decor + bodemmerk. Afmeting: 16 - 31 cm...
Drie Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/vogel + vier tekens bodemmerk. 19e Eeuw. Eén schotel chip, rest goed. Drie koppen gaaf. Afmeting: 5,5 - 12,8 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen censer met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/karakterteken decor. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.
Groot Chinees snijstuk van jade. Vissen + draken. Afmeting: 16 x 23 x 1,2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie grote antieke Chinees porseleinen penselenvazen met vogels in landschap/figuren/tekst decor. Met signatuur. Afmeting: H 28,5 cm. In goede staat.
Grote Satsuma vaas met krijger/goud decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Chip bovenrand. Afmeting: H 63 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met herten voorstelling. Twee schotels minimale chips. Afmeting: Ø 11,5 cm. In redelijk/goede staat.
Zes delen antiek Japans Imari porselein. Divers. Ondere andere; twee vazen + vier borden. Twee borden chips, verder goed. Afmeting: 14 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee prachtige Japans Imari porseleinen dekselpotten met floraal/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen. Twee dekselvazen + één vaas. Beschadigd. Afmeting: H 40 - 43 cm. In redelijke staat.