Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm. 7189
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm. 7171
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen 7109
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari 7084
Zes delen 18e eeuws Chinees Imari

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel 7082
18e Eeuwse Chinese Yongzheng kop, schotel en deksel

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes 7052
4x 18e Eeuwse Familie Rose kopjes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm. 7029
Twee Chinese drakenvazen, H 25,5 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm. 7015
17e - 18e Eeuwse Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm. 7012
17e Eeuwse Chinese Wanli ghendi, H 19 cm.

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Vier delen divers Chinees 7729
Vier delen divers Chinees

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese plantenbak 7721
Chinese plantenbak

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 9,8 cm. 7709
Chinese kom Ø 9,8 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 25 cm. 7668
Chinese vaas, H 25 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm. 7660
Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm. 7648
Twee antieke gemberpotten, H 16 - 17 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 38 cm. 7620
Chinese schotel Ø 38 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm. 7614
Chinese Familie Rose kom Ø 14,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
7 oude Chinese muntstukken 7611
7 oude Chinese muntstukken

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese celadon schotel 7605
Chinese celadon schotel

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm. 7589
Twee Chinese Sung kommen Ø 12 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm. 7535
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 - 23 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie antieke Kantonese vazen 7513
Drie antieke Kantonese vazen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese pot Ø 24 cm. 7499
Chinese pot Ø 24 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose theepot Ø 11 cm. 7453
Chinese Familie Rose theepot Ø 11 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari dekselpotten 7444
Twee Japanse Imari dekselpotten

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari vazen, H 25 - 26 cm. 7443
Twee Japanse Imari vazen, H 25 - 26 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Japanse Imari piëdestal 7432
19e Eeuwse Japanse Imari piëdestal

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Imari dekselschaal Ø 28 cm. 7427
Imari dekselschaal Ø 28 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Imari vaas, H 92 cm. 7426
Grote Imari vaas, H 92 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm. 7381
Twee Japanse Kutani vazen, H 24 - 35 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein 7209
Drie delen 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese dekselvaas, H 49 cm. 7200
Chinese dekselvaas, H 49 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7185
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm. 7165
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm. 7164
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm. 7162
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm. 7136
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 44 cm. 7112
Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23  cm. 7106
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm. 7718
Drie Chinese Familie Rose borden Ø 23 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm. 7712
Kapitale schaal op voet, Ø 44 cm.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Familie Rose theepot 7708
Familie Rose theepot

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm. 7690
Chinese/Japanse drakenschaal Ø 33,5 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7678
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 15 cm. 7587
Twee Chinese kommen Ø 15 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm. 7532
Chinese drakenvaas, H 24,5 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm. 7466
Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Chinese wierookbrander Ø 16 cm. 7460
Chinese wierookbrander Ø 16 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Drie Japanse Imari borden Ø 29 - Ø 37 cm. 7446
Drie Japanse Imari borden Ø 29 - Ø 37 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot 18e eeuws Chinees porselein 7440
Lot 18e eeuws Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
5x Antiek Chinees porselein 7438
5x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari knobbelvazen, H 30 cm. 7430
Twee Japanse Imari knobbelvazen, H 30 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari sierschotels Ø 34 cm. 7429
Twee Japanse Imari sierschotels Ø 34 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (15x) 7425
Lot Chinees porselein (15x)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese pijpvaas op console, H 25 cm. 7410
Chinese pijpvaas op console, H 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japanse Kutani chocolade-kan, H 33 cm. 7398
Japanse Kutani chocolade-kan, H 33 cm.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Japanse Satsuma vaas, H 31 cm. 7380
Antieke Japanse Satsuma vaas, H 31 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse wierookbrander 7342
Chinese/Japanse wierookbrander

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 33 cm. 7325
Chinese vaas, H 33 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 20 cm. 7311
Chinese Familie Rose vaas, H 20 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 43 - 47 cm. 7226
Twee Chinese vazen, H 43 - 47 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lot Chinees (13x) 7224
Lot Chinees (13x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Vier 18e eeuwse Chinese kop en schotels 7205
Vier 18e eeuwse Chinese kop en schotels

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie 18e  eeuwse Capucijne chocokoppen 7202
Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese + Japanse kom 7194
Chinese + Japanse kom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 21 cm. 7193
Antieke Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm. 7166
Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm. 7156
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm.

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijne porselein 7153
Lot Chinees capucijne porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese kom Ø 17 cm. 7152
Chinese kom Ø 17 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm. 7145
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Drie Kang Xi borden Ø 17 - 22 cm. 7122
Drie Kang Xi borden Ø 17 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 33 cm. 7096
Chinese drakenvaas, H 33 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Twee delen antiek Kakiemon porselein 7061
Twee delen antiek Kakiemon porselein

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm. 7051
Vier Chinese Familie Rose cups Ø 6,5 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten 7033
Twee grote 18e eeuwse Imari dekselpotten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm. 7010
18e Eeuwse Chinese dekselpot, H 36 x Ø 24 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinees snijstuk 7689
Chinees snijstuk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen 7649
Twee antieke Chinese Imari chocolade-koppen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Chinese schotels 7641
3x Chinese schotels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinese hang bloempot Ø 21 cm. 7637
Chinese hang bloempot Ø 21 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm. 7636
Drie Chinese Kantonese borden Ø 20 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee delen Chinees porselein 7635
Twee delen Chinees porselein

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie delen Japans Imari porselein 7628
Drie delen Japans Imari porselein

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Chinese kop+schotels 7598
3x Chinese kop+schotels

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese censer Ø 20 cm. 7583
Chinese censer Ø 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twee Chinese vazen, H 23 - 24 cm. 7579
Twee Chinese vazen, H 23 - 24 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm. 7552
Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees jade snijstuk 7548
Chinees jade snijstuk

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese penselenvazen, H 28,5 cm. 7537
Drie antieke Chinese penselenvazen, H 28,5 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Satsuma vaas, H 63 cm. 7450
Satsuma vaas, H 63 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Drie Chinese schotels Ø 11,5 cm. 7439
Drie Chinese schotels Ø 11,5 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zes delen antiek Japans Imari 7435
Zes delen antiek Japans Imari

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm. 7433
Twee Japanse Imari dekselpotten, H 37 cm.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinese vazen, H 40 - 43 cm. 7421
Drie antieke Chinese vazen, H 40 - 43 cm.

Resultaat:

300 EUR