Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm. 7100
Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 22,5 cm. 7101
Chinees bord Ø 22,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2x Sang de boeuf vaas, H 15 cm. 7102
2x Sang de boeuf vaas, H 15 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7103
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Drie 18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes 7104
Drie 18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Chinese Yixing trekpot 7105
Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23  cm. 7106
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 7107
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinese drakenvaas, H 25 cm. 7108
Chinese drakenvaas, H 25 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen 7109
Drie antieke Chinees/Kantonese vazen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm. 7110
17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.

Resultaat:

400 EUR

18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm. 7111
18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Grote Chinese vaas, H 44 cm. 7112
Grote Chinese vaas, H 44 cm.

Resultaat:

3.750 EUR

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm. 7113
Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese Yixing theepot 7114
Chinese Yixing theepot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal 7115
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese schaal 7116
18e Eeuwse Chinese schaal

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Cheng Lung schaal 7117
18e Eeuwse Cheng Lung schaal

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese oorvaas, H 20 cm. 7118
Chinese oorvaas, H 20 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm. 7119
Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese Sung vaas, H 31 cm. 7120
Chinese Sung vaas, H 31 cm.

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm. 7121
Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Drie Kang Xi borden Ø 17 - 22 cm. 7122
Drie Kang Xi borden Ø 17 - 22 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Drie Chinese kop en schotels 7123
Drie Chinese kop en schotels

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12 - 19 cm. 7124
Twee Chinese kommen Ø 12 - 19 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm. 7125
Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Chinese maanvaas, H 35 cm. 7126
Chinese maanvaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Twee Chinese vazen, H 43,5 cm. 7127
Twee Chinese vazen, H 43,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Drie Familie Rose vazen, H 20 - 26 cm. 7128
Drie Familie Rose vazen, H 20 - 26 cm.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinese bloempot Ø 26 cm. 7129
Chinese bloempot Ø 26 cm.

Resultaat:

425 EUR

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm. 7130
Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Chinese trekpot 7131
Chinese trekpot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Chinese bolvaas, H 12 cm. 7132
Chinese bolvaas, H 12 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm. 7133
Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.

Resultaat:

50 EUR

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm. 7134
Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR
Chinese dekseldoos Ø 10 cm. 7135
Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm. 7136
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.

Resultaat:

500 EUR

Chinese schotel Ø 17,7 cm. 7137
Chinese schotel Ø 17,7 cm.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Twee antieke Familie Rose kopjes 7138
Twee antieke Familie Rose kopjes

Resultaat:

60 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm. 7139
Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 280 EUR
Japanse Satsuma boeddha 7140
Japanse Satsuma boeddha
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Chinese trekpot + comfoor 7141
Chinese trekpot + comfoor

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese Mei Ping vaas, H 24 cm. 7142
Chinese Mei Ping vaas, H 24 cm.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 24 cm. 7143
Chinees bord Ø 24 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese gele vaas, H 45 cm. 7144
Chinese gele vaas, H 45 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm. 7145
Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm. 7146
Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Twee Chinese gemberpotten op consoles 7147
Twee Chinese gemberpotten op consoles

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas, H 19,2 cm. 7148
Antieke Chinese vaas, H 19,2 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 22,5 cm. 7149
Chinese vaas, H 22,5 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese schaal Ø 20,5 cm. 7150
Chinese schaal Ø 20,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Chinese penselen pot Ø 19 cm. 7151
Chinese penselen pot Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Chinese kom Ø 17 cm. 7152
Chinese kom Ø 17 cm.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Lot Chinees capucijne porselein 7153
Lot Chinees capucijne porselein

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm. 7154
18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm. 7155
Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm. 7156
Twee Chinese borden Ø 21-22 cm.

Resultaat:

170 EUR

18e Eeuwse Chinese trekpot 7157
18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm. 7158
Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese trekpot 7159
18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm. 7160
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Chinese schaal op voet Ø 18 cm. 7161
Chinese schaal op voet Ø 18 cm.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm. 7162
Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x Chinees Imari kop + schotels 7163
3x Chinees Imari kop + schotels

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm. 7164
18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm. 7165
Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm. 7166
Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel 7167
18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm. 7168
Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm. 7169
Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.

Resultaat:

2.500 EUR

Chinese dekselschaal Ø 16 cm. 7170
Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm. 7171
Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.

Resultaat:

170 EUR

Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm. 7172
Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm.
Startprijs 300 EUR
Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm. 7173
Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinese nap 7174
Chinese nap

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 45 cm. 7175
Chinese vaas, H 45 cm.

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm. 7176
Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.

Resultaat:

15.000 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 20 cm. 7177
Chinese vaas, H 20 cm.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese/Japanse kom + kwispedoor 7178
Chinese/Japanse kom + kwispedoor

Resultaat:

90 EUR

Lot Satsuma porselein (5x) 7179
Lot Satsuma porselein (5x)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese schenkkan 7180
Chinese schenkkan

Resultaat:

250 EUR

Drie Japanse borden Ø 22- 28 cm. 7181
Drie Japanse borden Ø 22- 28 cm.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm. 7182
Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees drakenbord Ø 21,8 cm. 7183
Chinees drakenbord Ø 21,8 cm.

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vijf delen antiek Chinees porselein 7184
Vijf delen antiek Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 19 cm. 7185
Chinese vaas, H 19 cm.

Resultaat:

130 EUR

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm. 7186
Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Familie Rose trekpot, 18e eeuw 7187
Familie Rose trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm. 7188
Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm. 7189
6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.

Resultaat:

300 EUR

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm. 7190
Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Twee Chinese kop en schotels 7191
Twee Chinese kop en schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese Cheng Lung melkkan, H 10 cm. 7192
Chinese Cheng Lung melkkan, H 10 cm.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kom Ø 21 cm. 7193
Antieke Chinese kom Ø 21 cm.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinese + Japanse kom 7194
Chinese + Japanse kom

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinees drakenbord Ø 21 cm 7195
2x Chinees drakenbord Ø 21 cm

Resultaat:

300 EUR