Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Familie Rose kopjes Ø 8,7 cm.
Resultaat: 2.250 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 4,5 x Ø 8,7 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen bord. Geisha's met parasol/watervogel/goud decor. Verso krekels. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

2x Sang de boeuf vaas, H 15 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 170 EUR

Chinese Yixing steengoed trekpot met boomschors/bamboe effect. Afmeting: 9 x 10 x 14 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kopjes. Twee oorkopjes één chip. Eén kopje goed. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing trekpot
Resultaat: 1.200 EUR

Kleine Chinese Yixing steengoed trekpot met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x 10,5 x 6,5 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22- 23 cm.
Resultaat: 100 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord goed, twee borden met haarlijn/chips. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Resultaat: 120 EUR

Vier delen 19e eeuws Chinees/Kantonees porselein met figuren/floraal/insecten decor. Bestaande uit: Theekan, chip tuit. En twee kopjes + één schotel, één haarlijn. Afmeting: 5,5 - 15 cm. In redelijk/g...

Chinese drakenvaas, H 25 cm.
Resultaat: 325 EUR

Chinees porsleinen vaas met opgewerkte draak en wolken. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Drie antieke Chinees/Kantonese vazen
Resultaat: 225 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met krijger decor. Met bodemmerk. Twee grote vazen, gelijmd. Kleine vaas, gaaf. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.

17e - 18e Eeuwse Familie Rose vaas, H 45 cm.
Resultaat: 400 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met pioenrozen/feniks decor. Haarscheur + chips bovenrand. Afmeting: H 45 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese theebus, H 10 cm.
Startprijs 400 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, H 44 cm.
Resultaat: 3.750 EUR

Grote Chinees porseleinen trompet-vormige vaas met landschap/draak decor. Met Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 44 x Ø 22 cm. In goede staat.

Twee grote Chinese kommen Ø 16 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met feniks/draak decor. Beide kommen haarlijn. Eén kom chip. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In redelijke staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 300 EUR

Chinese Yixing theepot met bloesemtakken decor + bodemmerk. Tuit beschadigd. Afmeting: 14 x 17 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung schaal
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met landschap/pagode decor. Afmeting: 6,5 x 37,5 x 29 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung schaal
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met waterlandschap/pagode decor. Gerestaureerd. Afmeting: 42 x 34,5 cm. In redelijke staat.

Chinese oorvaas, H 20 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen oorvaas met floraal decor. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Vijf-delig klein Chinees kaststel, H 12 - 16 cm.
Resultaat: 250 EUR

Vijf-delig klein Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal/kippen decor. Afmeting: H 12 - 16 cm. In goede staat.

Chinese Sung vaas, H 31 cm.
Resultaat: 950 EUR

Grote Chinees porseleinen Sung vaas met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Twee 17e - 18e eeuwse Chinese borden Ø 21 - 22 cm.
Resultaat: 250 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor. Eén bodemmerk. Haarlijnen + gelijmd. In matig/redelijke staat. Afmeting: Ø 21 - 22 cm.

Drie Kang Xi borden Ø 17 - 22 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. (1) Tuin/baars decor + bodemmerk, gelijmd + chip. (2) Watervogel decor, chip + haarlijn. (3) Tuin/krekel decor, gekramt. Afmeting: Ø 17 - 22 c...

Drie Chinese kop en schotels
Resultaat: 300 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met mandarijn decor. Afmeting: 4,5 x Ø 9,3 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 12 - 19 cm.
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen kommen met bodemmerk. (1) Perzik/granaatappelen decor. (2) Geisha's in tuin decor. Afmeting: Ø 12 - 19 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom met pioenroos/vleermuis/golf decor. Met bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: 7,5 x Ø 15,5 cm. In matige staat.

Chinese maanvaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas/pelgrimvaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen, H 43,5 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen celadon vazen met olifanten. Afmeting: H 43,5 cm. In goede staat.

Drie Familie Rose vazen, H 20 - 26 cm.
Resultaat: 160 EUR

Drie Chinees porseleinen Familie Rose republiek vazen. Figuren/floraal/feniks/tekst decor. Met bodemmerk. Eén kleinere vaas chip. Eén kleinere vaas haarscheur. Afmeting: H 20 - 26 cm. In redelijk/goed...

Chinese bloempot Ø 26 cm.
Resultaat: 425 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met figuren/olifant decor. Randschade. Afmeting: H 22 x Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 36,5 cm.
Startprijs 2.000 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas in balustervorm met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 900 EUR

Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.

Chinese bolvaas, H 12 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen bolvaas met fabeldieren decor. Afmeting: H 12 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse gemberpotten Ø 17 cm.
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Mangaan. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.

Bronzen boeddha figuur, H 40 cm.
Startprijs 350 EUR

Groot Oosters boeddha figuur. Dansende bodhisattva. 19e Eeuw of ouder? Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos Ø 10 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met Chinese man + kikker decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 7,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22 - 24 cm.
Resultaat: 500 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Figuren decor. Eén bord goed, één bord haarlijn, één bord gekramd. Afmeting: Ø 22 - 24 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 17,7 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen drakenschotel met verso ook draken + bodemmerk. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Twee antieke Familie Rose kopjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse Japanse of Chinese vazen, H 25 cm.
Startprijs 280 EUR

Twee 18e eeuwse Japanse of Chinees porseleinen vazen met kraanvogel/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Japanse Satsuma boeddha
Startprijs 180 EUR

Japanse Satsuma boeddha van porselein. Met floraal/goud decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese trekpot + comfoor
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen trekpot op Christofle plated comfoor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 24 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen vaas met draken decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 24 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen gecontourneerd bord met blauw glazuur. Floraal/vlinder/goud decor. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese gele vaas, H 45 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met oker glazuur en figuren in interieur decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas, H 39,6 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vierkante celadon vaas, H 17 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten op consoles
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuren decor + tekst. Op houten consoles. Afmeting: H 25 x Ø 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese vaas, H 19,2 cm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met figuren in landschap decor. Haarlijn bodem + bovenrand. Afmeting: H 19,2 cm. In redelijke staat.

Chinese vaas, H 22,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen vaas met rood-blauw-groen verlopen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.

Chinese schaal Ø 20,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood/blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 19 cm.
Startprijs 600 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met rondom figuren in tuin/veranda decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.

Lot Chinees capucijne porselein
Resultaat: 250 EUR

Drie Chinees porseleinen capucijne kop en schotels. 18e Eeuw. Afmeting: 5 - 10,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Capucijner kom Ø 18 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi capucijne kom. Tuin/konijn decor + bodemmerk. Beschadigd. Afmeting: H 8 x Ø 18 cm. In redelijke staat.

Chinese Sang de Boeuf vaas, H 32 cm.
Resultaat: 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang de Boeuf vaas met ramskoppen + bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Twee Chinese borden Ø 21-22 cm.
Resultaat: 170 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. (1) Drakenbord met bodemmerk. (2) 17e - 18e Eeuws bord, floraal, gelijmd. Afmeting: Ø 21 -22 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met steur/baars decor. Glazuurschade handvat + tuit. Afmeting: 13 x 15 x 9 cm. In redelijk/goede staat.

Twee 18e eeuwse Chinese kommen Ø 17,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met bamboe/vogel decor. Haarlijnen, twee randschades. Afmeting: H 9 x Ø 17,5 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese trekpot
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met kempvissen decor. Deksel gelijmd. Afmeting: 8 x 13 x 6 cm In redelijk/goede staat.

Chinese vaas, H 35 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen balustervaas met draken, figuren en floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese schaal op voet Ø 18 cm.
Resultaat: 425 EUR

Chinees porseleinen schaal met rood glazuur. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 18 cm. In goede staat.

Drie Familie Verte borden Ø 22,8 cm.
Resultaat: 200 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden. Floraal/vaas decor. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.

3x Chinees Imari kop + schotels
Resultaat: 225 EUR

Drie Chinese Imari porseleinen kop en schotels. 18e Eeuw. Tuin/vogel/goud decor. Chips+haarlijnen. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In redelijke staat.

18e Eeuwse Chinese Cheng Lung melkkan, H 8 cm.
Resultaat: 225 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met figuren in landschap decor. Haarlijn in handvat. Afmeting: H 8 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese borden Ø 19,5 - 23,8 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Verte borden. 18e - 19e Eeuw. (1) Geisha's in tuin decor, beschadigd. (2) Floraal, bodemmerk, haarlijn. Afmeting: Ø 19,5 - 23,8 cm. In matig/redelijke staat.

Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Twee antieke Chinese gemberpotten Ø 16 cm.
Resultaat: 120 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 17 x Ø 16 cm. In goede staat.

Drie grote Chinese vazen, H 57 - 59 cm.
Resultaat: 2.500 EUR

Drie grote Chinees porseleinen vazen. Figuren/floraal/tekst decor. Circa 1900. Afmeting: H 57 - 59 cm. In goede staat.

Chinese dekselschaal Ø 16 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen dekselschaal met draken/goud/foo-hond decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15 x Ø 16 cm. In goede staat.

Vijf Chinese schotels Ø 10,3 cm.
Resultaat: 170 EUR

Vijf 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met lange lijs/peterselie decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 10,3 cm. In goede staat.

Chinese celadon schotel Ø 27,8 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schotel in bloemvorm met gouden tekst. Bodemmerk. Afmeting: Ø 27,8 cm. In goede staat.

Twee Chinese gemberpotten Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten met figuur in landschap decor. Afmeting: H 24 x Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese nap
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen nap met fruitboom/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 2,5 x 10 x 8 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 45 cm.
Resultaat: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas in republiek-stijl. Landschap/tekst/floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Grote Chinese drakenpot Ø 32 cm.
Resultaat: 15.000 EUR

Grote Chinees porseleinen drakenpot met rondom een grote draak in wolken decor. Afmeting: H 30 x Ø 32 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 20 cm.
Resultaat: 140 EUR

Antiek Chinees porseleinen vaas met rondom figuren decor + bodemmerk 18/19e Bovenrandschade. Afmeting: H 20 cm. In redelijke staat.

Chinese/Japanse kom + kwispedoor
Resultaat: 90 EUR

Antieke Japanse/Chinees porseleinen kom + kwispedoor. Kwispedoor, chip. Kom, chip + haarlijn. Afmeting: 9 - 18 cm. In redelijke staat.

Lot Satsuma porselein (5x)
Startprijs 60 EUR

Vijf delen antiek Japans/Chinees Satsuma porselein. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Chinese schenkkan
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met feniks decor. Afmeting: 20 x 25 x 7 cm. In goede staat.

Drie Japanse borden Ø 22- 28 cm.
Startprijs 150 EUR

Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 23,5 cm.
Resultaat: 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en craquelé glazuur. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Chinees drakenbord Ø 21,8 cm.
Resultaat: 650 EUR

Chinees porseleinen drakenbord met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21,8 cm. In goede staat.

Vijf delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Vijf delen antiek Chinees porselein. (1) Familie Rose krekeldoos. (2) Familie Rose dekseldoos, haarlijn. (3) Drie capucijne kopjes, waarvan één beschadigd. Afmeting: 6 - 12,5 cm. In redelijk/goede sta...

Chinese vaas, H 19 cm.
Resultaat: 130 EUR

Chinees porseleinen vaas met lichtblauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Drie Japanse Imari dekselvazen, H 31 cm.
Startprijs 200 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen dekselvazen. Floraal decor. Restauraties. Afmeting: H 31 cm. In redelijke staat.

Familie Rose trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 650 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal + Foo-hond decor. Minimale chip. Afmeting: 13 x 17 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon schenkkan, H 29 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

6x Chinese rijstwijn kopjes Ø 6,5 cm.
Resultaat: 300 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen rijstwijn kopjes met zotjes decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese kommen Ø 11,6 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/pagode decor. Beide haarlijn. Eén kom chip. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 11,6 cm. In goede staat.

Twee Chinese kop en schotels
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met jager voorstellingen. Drie delen chips. Eén schotel gelijmd. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 13 cm. In redelijke staat.

Chinese Cheng Lung melkkan, H 10 cm.
Resultaat: 90 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung melkkan met floraal decor. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinese kom Ø 21 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen kom met deksel. Rondom figuren/goud decor. 18e Eeuw. Scherf ingelijmd. Deksel gaaf. Afmeting: H 15 x Ø 21 cm. In redelijke staat.

Chinese + Japanse kom
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese + Japanse kom. (1) Queng Lung, floraal decor, lichte randschade. (2) Japanse drakenkom met feniksen en karaktertekens, goed. Afmeting: Ø 20 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinees drakenbord Ø 21 cm
Resultaat: 300 EUR

Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.