Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Willy Kroes. Circa 1930. Vaas met chrysanten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
De Rooy. Tweede helft 20e eeuw. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J.M. Dohmen, 1986. (Caveto). 1923 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In goede staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Bosgezicht met zandpad. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 28 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Amsterdamse gracht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
R. Hulshof. Vaas met bloemen. Olieverf op board. Afmeting: H 31 x B 31 cm. In goede staat.
Keteg. Indonesische School. Balinese voorstelling met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 32 x B 23 cm. In goede staat.
E. Laurent. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Rozen stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 22 cm. In goede staat.
J.H. Janning. Pastoor. Janning stichting. 1914 - 1980. Winters landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Twee werken van Peter te Marvelde. (1) Dorpsfeest. (2) Havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
G. Postgreve. 1913 - 1990. Vissen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Meisjesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Meisje met bloemenmand. Krassen op paneel. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In matige staat.
Monogram J.M. Stilleven met Keulse pot en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Landschap met ruïne. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. van Veldhoven. 1988. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
De Vries. Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Indonesische School. Circa 1960. Vissers met manden vis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 88 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Traditionele Indonesische dans. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1920. Hollands havengezicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 48 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Landschap met figuur bij brug. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1960. Riviergezicht met boerderij, boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P. Mos. 1820 - 1891. Stilleven met Duitse steengoed kruik. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 21 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Alphonse Freimuth. Figuren compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 47 cm. In goede staat.
H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H.C. Maclean. 1898 - 1972. Landschap met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 58 cm. In goede staat.
Luciën de Pluym. 1916 - 1993. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Poldergezicht met boerenhuizen en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Tineke Roorda. Waterlelie. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse landkaarten. Divers. (1) Land Kanaan Israëls Nicolaas Goetzee 1750, beschadigd. (2) de Middenlandtsche of te Groote Zee Beloofde landt Canaan A. Rusttlen, beschadigd. (3) Veerti...
JS. Jan Schonk. 1889 - 1976. Orchideeën. Lithografie op papier. Afmeting: H 24 x B 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Petzold. Circa 1930 - 1950. Duitse School. Meisjesportret. Kleine beschadiging(en). Afmeting: H 30 x B 24 cm.In redelijk/goede staat.
Jolande Brouwers, '89. 1951 - . Nr. 34/43. Portret. Lithografie op papier. Afmeting: H 45 x B 66 cm. In goede staat.
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.T. Blandfort. Franse School. Frans stadsgezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 66 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Willem J. Pasman. 1905 - 1984. Landschap met boerderij, en boer bij sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.