C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J.N. ten Kate. Circa 1900. Hollandse School. Vijverpartij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 56 cm. In goede staat.
Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Titel: Unique. Nr. 42/250. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Twee kleine olieverf schilderijen. 20e Eeuw. Monogram G.R., haan + kip, afmeting: H 9 x B 7,5 cm. G. Roy. Twee kittens, afmeting: H 13 x B 18 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Figuren bij kasteel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ben van Londen. 1907 - 1987. Riviergezicht de IJssel. Olieverf op board. Afmeting: H 43 x B 87 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C.A.V. van Diggelen. 1921 - 1981. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.