Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.
Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.