G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Waterpartij met waterlelie's en meeuwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.
Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
R. Mooy. 20e Eeuw. Berggezicht met korhoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Carrara. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Taveerne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
G. van Zevenberghen. 1877 - 1968. Belgische School. Diner bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 25 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.
Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.
Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
Tom Wesselman. Nr. 4/199. 1931 - 2004. Elizabeth Taylor. Lithografie op papier. Afmeting: H 80 x B 58 cm. In goede staat.
J. Kubny. '49. Zwitsers besneeuwd berglandschap met hut. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.
M. Liebrecht. 20e Eeuw. Riviergezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 65 cm. In goede staat.
Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
J. Schipper. Hollandse School. Circa 1920. Leuve-haven Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
W. van Dalsum. Circa 1930. Hollandse School. Landschap met boerderij en punter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
A. Orth, '43. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.
Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.
J.C. van Hulsteijn. 1860 - 1894. Landschap met werkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 37 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 22/200. Groot werk. Dansende figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 115 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Jan van Heel. Oct. '47. 1898 - 1990. Nieuwe Haagse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 41cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Stilleven met fruit, bloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.
Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille, '88. 1922 - 2010. Nr. 88/250. Fantasie voorstelling met duiven en partituur. Litho op papier. Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Havengezicht Köln in 1916. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 28 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.
Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap bij Davos. Pastel op papier. Afmeting: H 38 x B 49 cm. In goede staat.