Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met theedrinkend gezelschap. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Met mooie ornamentenlijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijke staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi, 1951. 1913 - 2003. Dorpsgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 52 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Oude affiche. Duitsland. Kunstverein Rheinlände und Westfalen Düsseldorf. Horst Janssen Ausstellung 1966. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 62 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
Oud Russisch ikoon. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Pieters. Hollandse School. 20e Eeuw. Marskramer in dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.
M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.
Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verso W.A. Gijzeman. Stilleven met appelen en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Twee antieke op koper geschilderde portretten. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
J. Pieters. 20e Eeuw. Schipbreuk op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 85 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi. 1913 - 2003. Vaas met seringen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 73 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met uien. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij jacht, ruiters met kromzwaarden. Olieverf op papier. Afmeting: H 49 x B 18 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Pendant van W. Lammers. 1857 - 1913. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J.N. ten Kate. Circa 1900. Hollandse School. Vijverpartij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 56 cm. In goede staat.
Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Titel: Unique. Nr. 42/250. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Twee kleine olieverf schilderijen. 20e Eeuw. Monogram G.R., haan + kip, afmeting: H 9 x B 7,5 cm. G. Roy. Twee kittens, afmeting: H 13 x B 18 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
Theo Goedvriendt. 1879 - 1969. Figuren bij kasteel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Ben van Londen. 1907 - 1987. Riviergezicht de IJssel. Olieverf op board. Afmeting: H 43 x B 87 cm. In goede staat.
Theo Kuijpers. 1939 - . Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.
Gerard Cornelis Krol. 1882 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C.A.V. van Diggelen. 1921 - 1981. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuwse prenten/gravures. Divers. Onder andere; vogels, mode, figuren et cetera. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Gustav Mützel. 1839 - 1893. Tropische duivensoorten. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 13 cm. In redelijk/goede staat.
H. Endlich. Pseudoniem Jan Knikker Sr. 1889 - 1957. Boerderij met bloesemboom, waterput en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Castle Keith. 1863 - 1927. Bosgezicht berkenbomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
M. Ritsema, 1929. Hollandse School. Stilleven met pop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 40 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Houtskool op papier. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Hollands nacht-landschap in de stijl van Jongkind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.
E. van Loon, 1950. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Antoon Markus, 1906. 1870 - 1955. Landschap met dorp en vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Paul Otto Heim. 1878 - . Duitse School. Musicerend gezelschap in balzaal. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Zomers dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Twee antieke landkaarten. Drenthe + Overijssel. Handingekleurd. (1) Transiselania Over-IJssel + goud. Joh. + Corn. Blaeu. Circa 1700. Afmeting: H 43 x B 53 cm. (2) Drentia Comitatus. Handingekleurd + ...
Anton Heyboer. Twee vrouwen in badmode. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 21 x B 29 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.
A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Haagse School. Circa 1880. Landschap met knotwilg en koeien. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
J. Orloff. Russische School. 19e Eeuw. Russische arreslee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 31 cm. In goede staat.