Rest signatuur. Circa 1900. Hollands kerkinterieur met figuren. Bedoekt. Zichtbare scheur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jan Bleys. 1868 - 1952. Pot met violen. Pastel op papier. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Lot van 24 stuks botanische prenten. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 23 cm. In goede staat.
Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Twee kleine olieverf schilderijen. 20e Eeuw. Monogram G.R., haan + kip, afmeting: H 9 x B 7,5 cm. G. Roy. Twee kittens, afmeting: H 13 x B 18 cm. Olieverf op paneel. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Titel: Unique. Nr. 42/250. Lithografie op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Otte. Hollandse School. 20e Eeuw. Vrouw met klederdracht in kerk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 86 x B 67 cm. In goede staat.
Jan te Wierik, '96. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: H 79 x B 56 cm. In goede staat.
J.N. ten Kate. Circa 1900. Hollandse School. Vijverpartij. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 40 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Pendant van W. Lammers. 1857 - 1913. Kippen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 9 cm. In goede staat.
Andries Verleur. 1876 - 1953. Landschap met turfsteker. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 32 x B 47 cm. In goede staat.
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij jacht, ruiters met kromzwaarden. Olieverf op papier. Afmeting: H 49 x B 18 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Mensink, 1918. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Kees Molem? Circa 1920. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met uien. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi. 1913 - 2003. Vaas met seringen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 73 cm. In goede staat.
J. Pieters. 20e Eeuw. Schipbreuk op volle zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 85 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met bessen en wilde aardbeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke op koper geschilderde portretten. Afmeting: H 10 x B 8 cm. In goede staat.
G. Dupuis. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 35 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Verso W.A. Gijzeman. Stilleven met appelen en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 41 cm. In goede staat.
C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.
Gijs ter Wee. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Ittmann. 1914 - 1972. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 38 x B 56 cm. In goede staat.
M Hoppe. Hollandse School. Platbodem bij monding van haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 69 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Hollande School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 9 x B 15 cm. In goede staat.
Angelina Richard. Circa 1900. Zwitsers bergdorp met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.
J. Casari. Hollandse School. Dorp in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 61 cm. In goede staat.
Pieters. Hollandse School. 20e Eeuw. Marskramer in dorp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Vier antieke aquarellen. Divers. Eén maal onduidelijke signatuur. 19e Eeuw. Figuren voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Barend van Voorden. 1910 - 2000. Achtertuin van een boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 70 cm. In goede staat.
H. ten Bos. Hengelo. 1921 - 1995. Twee reeën. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Monogram J.G.D. Hollands winters dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee antieke prenten Luigi Crosio. Met bladgoud vergulde lijsten, floraal. Circa 1900. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Oud Russisch ikoon. Naar antiek voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 17,5 x D 2,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Drie nimfen met engel. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 21 x B 36 cm. In goede staat.
G. Voorwinde, Rotterdam. Tweede helft 20e eeuw. Rotterdamse kade met paardenwagens en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
D. Vanmeer. Tweede helft 20e eeuw. Hoenderhof. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 30 cm. In goede staat.
Oude affiche. Duitsland. Kunstverein Rheinlände und Westfalen Düsseldorf. Horst Janssen Ausstellung 1966. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 62 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Lajos Tscheligi, 1951. 1913 - 2003. Dorpsgezicht met figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 41 x B 52 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Twentse boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Hollandse School. Poldergezicht met stenderkast. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bosgezicht. Met mooie ornamentenlijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stadsgezicht met markt en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Latour. 21e Eeuw. Vrouwen bij waterpomp. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Interieur met theedrinkend gezelschap. Olieverf op board. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Handgesigneerde lithografie Jan Toorop. 1858 - 1928. Apostelen Thomas en Thaddeus. Lithografie op papier. Afmeting: H 9 x B 8,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.
J. Moerman. Circa 1950. Stilleven met violen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18 x B 24 cm. 2 oude reparaties In redelijke staat.
W. van Reeken. 1958. Ven in bos. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Frits Gramberg. 1931 - . Titel: Amsterdam Nes. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 31 x B 15 cm. In goede staat.
Mensink. 20e Eeuw. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Theo van der Nahmer, 1979. 1917 - 1989. Vrouwelijk figuur. Oostindische inkt op papier. Afmeting: H 23,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
H. Martis? Circa 1880. Kustgezicht met kasteel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 55 cm. In redelijke staat.
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
G.J. Sijthoff. 1867 - 1949. Boerenvrouw bij haardplaats. Restauratie. Afmeting: H 43 x B 35 cm. In redelijke staat.
Murman. 20e Eeuw. Hollands riviergezicht met huis. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J.H. van Oeveren. 20e Eeuw. Twee afgemeerde Hollandse platbodems. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jacques van Rijn. Circa 1930. Oprichter Tefaf Maastricht (beeldhouwer). Landschap met boerderij en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
A. Verbeek. 1893 - 1970. Hollandse School. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: H 13 x B 24 cm. In goede staat.
Albert Hahn, 1917. Politiek tekenaar. 1877 - 1918. Titel: De Vlucht. Houtsnede op papier. Afmeting: H 28 x B 20,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
A. Mertens. Circa 1930. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Landschap bij avond met man en paard. Plein air. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 54 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met molen, rivier en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Hubert Malfait. 1898 - 1971. Korenoogst met drie figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Agnes v.d. Brandeler, 1965. 1918 - 2002. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 73 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Binnen halen van een platbodem met paardenspan. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 51 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Groot werk naar Andy Warhol. Greta Garbo als Mata Hari. Lithografie op papier.uit de serie the Star uit de Myths serie uitgever ronald Feldman Fine arts Inc New York. Afmeting: H 95 x B 97 cm. In goed...
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
A.M. Braakensiek. 1890 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Emile Damme-Sylva, 1886. 1853 - 1935. Belgische School. Koeien langs een rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 80 cm. In goede staat.
Fransiscus Willem Helfferich. Eendenfamilie in hoog gras. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollandse winterse ijspret met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 71 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hooi oogst met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
H. van de Burgh. 19e Eeuw. Hollandse School. Landschap met boerderij, koeien en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 38 cm. In goede staat.