Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur 1176
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1118
Russisch ikoon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1007
Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Pot met violen 1359
Jan Bleys, Pot met violen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven 1221
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot botanische prenten (24 x) 1352
Lot botanische prenten (24 x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Anton Muller, Stilleven met chrysanten 1250
Anton Muller, Stilleven met chrysanten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
M. Albers, Bosgezicht met beek 1401
M. Albers, Bosgezicht met beek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens 1369
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Corneille, Unique 1316
Corneille, Unique

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk 1313
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract 1278
Jan te Wierik, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.N. ten Kate, Vijverpartij 1267
J.N. ten Kate, Vijverpartij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cornelisz, Romantisch wintergezicht 1244
Cornelisz, Romantisch wintergezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendant W. Lammers, Kippen in stal 1219
Pendant W. Lammers, Kippen in stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Andries Verleur, Landschap met turfsteker 1149
Andries Verleur, Landschap met turfsteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij 1103
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania 1064
Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Aardbeien 1222
C. Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mensink, Handwerkende vrouw 1407
Mensink, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans v.d. Veen,  boerderij Tweelo bij Meppel 1340
Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kees Molem? Boerderij met boerin 1256
Kees Molem? Boerderij met boerin

Resultaat:

100 EUR