52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Emil Godding, Middagdutje 1145
Emil Godding, Middagdutje
Startprijs 1.000 EUR
Chris van Dijk, Le Termin 1146
Chris van Dijk, Le Termin
Startprijs 225 EUR
J. van Jole, Eenden op de waterkant 1147
J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR
Johan Rockx, Rotterdamse kade 1148
Johan Rockx, Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR
Andries Verleur, Landschap met turfsteker 1149
Andries Verleur, Landschap met turfsteker

100 EUR

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen 1150
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen

150 EUR

Jan Holtrop, Graan oogsten 1151
Jan Holtrop, Graan oogsten
Startprijs 1.400 EUR
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen 1152
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen
Startprijs 1.800 EUR
Corneille, Fantasie voorstelling 1153
Corneille, Fantasie voorstelling

650 EUR

Onduid. gesig., Schotse hooglanders 1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

350 EUR

Cees Roorda, Jong konijn 1155
Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 1.000 EUR
Gesigneerd, Indiase School 1156
Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR
Gesigneerd, Indiase School 1157
Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR
Antiek Engels reclamebord 1158
Antiek Engels reclamebord
Startprijs 400 EUR
Antiek Engels reclamebord 1159
Antiek Engels reclamebord

200 EUR

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

450 EUR

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1161
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

750 EUR

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek 1162
Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede) 1163
Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede)
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht 1164
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht

170 EUR

A. Potgieter, Mediterraans dorp 1165
A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 130 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen 1166
J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren 1167
Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren
Startprijs 150 EUR
Ivan Komarek, Potret 1168
Ivan Komarek, Potret
Startprijs 150 EUR