Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Verbeek, Landschap met koeien 1381
A. Verbeek, Landschap met koeien

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Albert Hahn, De Vlucht 1345
Albert Hahn, De Vlucht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee handingekleurde gravures 1124
Twee handingekleurde gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Mertens, Hollands stadsgezicht 1397
A. Mertens, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Voluptueuze dame 1422
Onduid. gesig., Voluptueuze dame

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1406
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1218
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR

Cornelis Le Mair, Stilleven 1006
Cornelis Le Mair, Stilleven
Startprijs 7.000 EUR
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren 1033
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Startprijs 4.000 EUR
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam 1030
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam
Startprijs 3.000 EUR
Agnes v.d. Brandeler, Abstract 1056
Agnes v.d. Brandeler, Abstract
Startprijs 2.000 EUR
Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan 1048
Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan
Startprijs 2.000 EUR
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven 1001
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Startprijs 2.000 EUR
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen 1152
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen
Startprijs 1.800 EUR
Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen 1019
Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 1.680 EUR
Naar Andy Warhol, Greta Garbo 1013
Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.650 EUR
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1029
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen. 1116
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startprijs 1.500 EUR
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier 1108
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier
Startprijs 1.500 EUR
Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras 1059
Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startprijs 1.500 EUR
Anton Karssen, Hollandse ijspret 1002
Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR
Jan Holtrop, Graan oogsten 1151
Jan Holtrop, Graan oogsten
Startprijs 1.400 EUR
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR