Fred Arends. 1949 - Hollands romantisch wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
F.C. de Graaff. 1819 - 1897. 17e - 18e Eeuws Hollands interieur met figuren. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 43 cm. In redelijk/goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Emil Godding. 1841 - 1898. Interieur met figuren. Titel: Middagdutje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Eduard Wuger, 1862. 1830 - 1880. Duitse School. Stilleven met glazen vaas, bloemen en vlinders. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 100 x B 70 cm. In zeer goede staat.
Paul Dom. 1885 - 1978. Dorpsstraat Ibiza St. Agnes met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 31 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen. 1962 - . Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Boerin in stal met kippen. Pastel op papier. Afmeting: H 35 x B 42 cm. In goede staat.
H. Sperling. 1844 - 1924. Puppy speelt met kitten. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 28 x B 33 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Joseph Klaas (= Henry Schouten). Belgische School. 1857 - 1927. Bloem stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
J. Akkersdijk Fecit. 1815 - 1862. Interieur met figuren bij haard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41,5 x B 31 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse windmolen met figuren bij Boekelo. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 50 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met bloemen, glas, fruit en aardewerk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 60 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met pruimen, aardewerk en glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 40 cm. In goede staat.
Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.
Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achtergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.