J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Molin. 1895 - 1959. Landschap met liggende koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd? Pendant. 19e Eeuw. (1) Landschap met ruïne en figuren. (2) Nachtgezicht met figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Cees van IJsseldijk. 1901 - 1977. Oosterse dorpstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 36 cm. In goede staat.
Carrara. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Taveerne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Liggende St. Bernard hond. Gerestaureerd. Oudere restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42,5 x B 45 cm. In redelijk staat.
Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.
Corry Leushuis. Hengelo. Modern stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? Circa 1920. Stilleven met snoek, bloemen en aardewerk. Eén restauratieplek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Boerderij bij beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 54 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Twee werken van Th. Schröder, 1925. Twee paarden portretten. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 36 x B 25 cm. In goede staat.
H. Noordam. Hollandse School. Plasgezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
J.A. v.d. Bergh. Eind 19e eeuw. Poelier op markt bij kaarslicht. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In goede staat.
B. Mulder. Circa 1900. Winters landschap met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Dorpsgezicht aan het water. Frans landschap bij Chartres. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In goede staat.
v.d. Berg. Met originele aankoopnota. Zandweg Holmeresweg Hengelo. Circa 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C.J. Ernens, Utrecht. Zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.