Anton Karssen. Strandgezicht Scheveningen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
M. Krabbé, 1961. 1908 - 2005. Rotterdams havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Wilhelm Schütze. 1840 - 1898. Stilleven. Mand met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 94 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Interieur met figuren. Minimale inschildering. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 116 x B 87 cm. In goede staat.
Cornelis Le Mair. 1944 - . Stilleven naar voorbeeld van de gouden eeuw, met fruit, Venetiaans glas et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Herkomst Simonis Buunk + Christies. Haagse Veer, Rotterdamse binnenhaven met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 33 cm. In goede staat.
Willem Gerard Hofker, '30. 1902 - 1981. Indonesisch landschap met figuren en paarden. Aquarel op papier. Afmeting: H 16 x B 24 cm. In goede staat.