Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht 1164
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal 1190
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Werner Liechti, Figuren bij marktkraam 1073
Werner Liechti, Figuren bij marktkraam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers 1233
Antoon Markus, Landschap met dorp en vissers

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam 1057
P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht 1264
Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht 1047
M. Oehler, Duits winters dorpsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
E. van Loon, Abstracte compositie 1331
E. van Loon, Abstracte compositie

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Hollands nacht-landschap 1277
Ton Anconé, Hollands nacht-landschap

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Naakte dame 1272
Anton Heyboer, Naakte dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
M. Ritsema, Stilleven met pop 1251
M. Ritsema, Stilleven met pop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Rubens die vlucht 1191
Ongesigneerd, Rubens die vlucht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen 1150
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
H. Endlich, Boerderij met bloesemboom 1125
H. Endlich, Boerderij met bloesemboom

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
G. Mützel, Tropische duivensoorten 1096
G. Mützel, Tropische duivensoorten

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
R.A. Reemer, Gevecht 1330
R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot prenten/gravures 1351
Lot prenten/gravures

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
C.A.V. van Diggelen, Hollands kerkinterieur 1258
C.A.V. van Diggelen, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf 1113
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
G.C. Krol, Twentse boerderij 1086
G.C. Krol, Twentse boerderij

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theo Kuijpers, Abstract 1374
Theo Kuijpers, Abstract

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel 1234
Ben van Londen, Riviergezicht de IJssel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Theo Goedvriendt, Kasteel 1228
Theo Goedvriendt, Kasteel

Resultaat:

120 EUR