J. Tuymans. Circa 1900. Bloemstilleven met mand en koper. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
M. Lambert Cluysenaar. Belgische School. Circa 1930. Stilleven met pop bij spiegel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 38 cm. In goede staat.
Willy B. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 45 x B 37 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 71/190. Met watermerk. Twee vrouwen, rug masseren. Litho op papier. Afmeting: H 77 x B 56 cm. In goede staat.
A. v.d. Putten. Middeleeuws interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Enschede. Twentse windmolen met figuren bij Boekelo. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 50 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Abstract figuratieve compositie. Epreuve 'd artiste. Lithografie op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Hollandse platbodems op zee. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 42 x B 70 cm. In goede staat.
Willem Molin. 1895 - 1959. Landschap met liggende koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
2x Ongesigneerd? Pendant. 19e Eeuw. (1) Landschap met ruïne en figuren. (2) Nachtgezicht met figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Cees van IJsseldijk. 1901 - 1977. Oosterse dorpstraat. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 36 cm. In goede staat.
K. Eich. '43. Duitse School. Berglandschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Kopie naar oude meester. Rubens die vlucht. Origineel in Kassel - Wilhelmshöhe. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 55 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Boerderij. Gesigneerd in sponning. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven met kruik en messing blaker. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
German Grobe. 1857 - 1938. Platbodems op volle zee met vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
P.P. Schiedges. 1812 - 1876. Waterpartij met waterlelie's en meeuwen. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 39 cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollands havengezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram + 1960. Portret Barbara Streisand. Houtskool op papier. Afmeting: H 43 x B 30 cm. In goede staat.
Roy Lichtenstein. Nr. 20/199. Met watermerk. Vrouwen in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 73 x B 58 cm. In goede staat.
Naar Louis Apol. Circa 1900. Hollands wintergezicht met schaatser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Landschap met figuren. Met vergulde veren lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
D.J. Hazelzet. 1889 - 1953. Figuren bij kerk te Como - Dyomo E. Broletto. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Carrara. Circa 1950. Havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
C.J. Ernens, Utrecht. Zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twentse boerderij met boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1937. Enschede. Twents landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ivan Komarek, 1998 Praag. 1956 - . Verso Prof. C. Martin. Portret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Taveerne met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In redelijke staat.
J.J.H. van Leeuwen. 1962 - . Spelende kinderen in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 48 cm. In goede staat.
A. Potgieter. 1899 - 1982. Mediterraans dorp. Olieverf op board. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Hooitijd (Enschede). Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Twee paarden bij hek. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24,5 x B 30 cm. In goede staat.
Groot antiek Engels handbeschilderd houten reclamebord. The Huntsman Rigdens Ale's. Lijst beschadigd. Afmeting: H 100 x B 84 cm. In redelijk/goede staat.
Gesigneerd. Indiase /thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, geiten, olifant, varaan, paard, boeddha figuren en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 43 cm. In goede staat.
Gesigneerd. Indiase / thaise School. 18e - 19e Eeuw. Voorstelling met figuren, tijgers, krokodil, varaan, pagode en spreuken. Aquarel op papier. Afmeting: H 34 x B 43 cm. In goede staat.
Cees Roorda. 1942 - . Jong konijn in de stijl van Albrecht Dürer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk Guilliaume Corneille '98. 1922 - 2010. Nr. 38/250. Fantasie voorstelling met kat en zonnebloem. Lithografie op linnen. Afmeting: H 90 x B 124 cm. In goede staat.
Achille van Sassenbrouck, 1937. Belgische School. 1886 - 1979. Besneeuwd landschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Holtrop. 1917 - 1995. Hooi oogst met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Johan Rockx. Circa 1930. Rotterdamse kade met figuren en wit gebouw op achtergrond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. van Jole. 1905 - 1951. Eenden op de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27,5 cm. In goede staat.
Chris van Dijk. 1952 - . Titel: Le Termin. Meisje in gras. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Emil Godding. 1841 - 1898. Interieur met figuren. Titel: Middagdutje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.
Alexander Danilov. 1963 - . Russisch meisje met schaakstuk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Bart Peizel. 1887 - 1974. Havengezicht Rotterdam met schepen. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.