Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-  

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
446 Resultaten
Kavel: 1399

Onduidelijk gesigneerd, Bomenpartij voor boerderij

Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Bomenpartij voor boerderij. Verf laat op paar plaatsen los. Olieverf op linnen. Afmeting: H 37 x B 35 cm. In redelijke staat.


Kavel: 1330

R.A. Reemer, Gevecht

Resultaat: 150 EUR

R.A. (Arnold) Reemer, 1967. 1925 - 1981. Gevecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.


Kavel: 1178

Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

Resultaat: 450 EUR

Antiek religieus schilderij (of schoorsteenstuk?) met annotatie 1618. Met voorstelling van biddende Jezus met engel. Afmeting: H 100 x B 59 cm. In goede originele staat.


Kavel: 1085

C.J. Mention, Bruine beren

Resultaat: 375 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Bruine beren. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.


Kavel: 1027

Wijnberg, Meisjes portret

Resultaat: 2.250 EUR

Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1254

Ongesigneerd, Vrouw met Kooiker hondje

Resultaat: 550 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw of ouder. Vrouw met Kooiker hondje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1253

C. Kloos, Zittend vrouwelijk naakt

Resultaat: 275 EUR

Cornelis Kloos, 1952. 1895 - 1976. Zittend vrouwelijk naakt. Olieverf op board. Afmeting: H 39 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1200

Henriëtte Huquenin, Muziektent

Resultaat: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.


Kavel: 1160

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

Resultaat: 450 EUR

Jan van de Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Steenfabriek Hengelo 1955. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1154

Onduid. gesig., Schotse hooglanders

Resultaat: 350 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. Circa 1880. Schotse hooglanders in berglandschap. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 67 x B 107 cm. In goede staat.


Kavel: 1141

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

Resultaat: 200 EUR

Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Boerderij met bloesembomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 1031

A.P. Schotel, Impressionistisch havengezicht

Resultaat: 200 EUR

A.P. Schotel (1890 - 1958 Laren). 1926. Impressionistisch havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.


Kavel: 1340

Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat: 100 EUR

Frans v.d. Veen boerderij Tweelo bij Meppel. 1949. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.


Kavel: 1338

Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Achterhof met figuren. Sepia op papier. Afmeting: H 30 x B 26 cm. In goede staat.


Kavel: 1264

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht

Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.


Kavel: 1221

C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met tin en druiven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1201

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed

Resultaat: 275 EUR

Alfons Dessenis. 1874 - 1952. Portret van heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goed staat.


Kavel: 1199

Keith Haring, Dansende zwangere dames

Resultaat: 550 EUR

Keith Haring. Groot werk. Nr. 17/200. Dansende zwangere dames. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 98 cm. In goede staat.


Kavel: 1115

C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1114

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.


Kavel: 1057

P.J. Wagemans, Grachtengezicht Amsterdam

Resultaat: 160 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.


Kavel: 1043

Willem Witsen, Dorpsgracht

Resultaat: 800 EUR

Willem Witsen. 1860 - 1923. Dorpsgracht. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 49 cm. In goede staat.


Kavel: 1041

Lucebert, Geesten 1963

Resultaat: 300 EUR

Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.


Kavel: 1009

J. Mankes, Zelfportret

Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.