Joop Nijmeijer. 1941- Drente. Drentse boerderij. Aquarel op papier. Afmeting: H 45 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
S. Zanten. Abstracte voorstelling. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Vissersdochter voor venster. Steendruk op papier. Afmeting: H 34 x B 25 cm. In goede staat.
C. Oberhoff. 1906 - 1980. Duitse School. Berglandschap met bomen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 47 x B 37 cm. In goede staat.
R. Mooy. 20e Eeuw. Berggezicht met korhoen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Peter te Marveler. 20e Eeuw. Riviergezicht met ruïne. Olieverf op paneel. Afmeting: H 62 x B 96 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40x B 50 cm. In goede staat.
Drie antieke 18e eeuwse handingekleurde gravures. Twee maal planten door J.B. Monnoyer, enkele vochtvlekken. Eén maal tropische vogel, Le Perroguet lendre. Afmeting: 34 - 39 cm. In redelijk e staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. Landschap met boerderij. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
J. Schipholt. Circa 1920. Heidegezicht met schaapskooi, schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
A. Breeveld. Circa 1930. Hollandse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Harry de Jager. 1922 - 1984. Abstracte compositie. Gouache op papier. Afmeting: H 40 x B 44 cm. In goede staat.
Kees Andrea. 1914 - 2006. Liggend vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 40 cm. In goede staat.
Rest signatuur. 20e Eeuw. Dorpsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Drie antieke tekeningen. 18e - 19e Eeuw. (1) No. 6, Een Juffers kopje. (2) Man met luit (3) Man met tabakspijp. Op papier. Afmeting: 10,5 - 20 cm. In goede staat.
Willgredt, 1926. Stilleven met Chinees porselein en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 79 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1995. 1937 Roswinkel. Landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 19 cm. In goede staat.
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk ter Horst, 1996. 1937 Roswinkel. Abstract landschap. Gouache op papier. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
Lita van Engelenhoven, 1948. Stilleven met appels. Nr. 2/130. Lithografie op papier. Afmeting: H 67 x B 42 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures/sepia/ (1) Sepia, 19e eeuw, figuren in park. (2) + (3) Twee gravures. Adr. + W. van der Werff pinxit. P.A. Gunst sculp + J. Audran sculp. Hamilton Comte D. Aran.+ Henriëtte Anne ...
Kees van Bohemen, '74. 1928 - 1985. Nr. 8/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. In goede staat.
Flech Sics 1956. Jachthond Heidi. Olieverf op board. Afmeting: H 35 x B 40 cm. In goede staat.