Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur 1176
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1118
Russisch ikoon

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk 1007
Onduid. gesig., Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jan Bleys, Pot met violen 1359
Jan Bleys, Pot met violen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven 1221
C. Cornelisz, Stilleven met tin en druiven

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot botanische prenten (24 x) 1352
Lot botanische prenten (24 x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Anton Muller, Stilleven met chrysanten 1250
Anton Muller, Stilleven met chrysanten

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
M. Albers, Bosgezicht met beek 1401
M. Albers, Bosgezicht met beek

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens 1369
G.R./G. Roy, Haan + kip/Twee kittens

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Corneille, Unique 1316
Corneille, Unique

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk 1313
Otte, Vrouw met klederdracht in kerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, Abstract 1278
Jan te Wierik, Abstract

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
J.N. ten Kate, Vijverpartij 1267
J.N. ten Kate, Vijverpartij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Cornelisz, Romantisch wintergezicht 1244
Cornelisz, Romantisch wintergezicht

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Pendant W. Lammers, Kippen in stal 1219
Pendant W. Lammers, Kippen in stal

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Andries Verleur, Landschap met turfsteker 1149
Andries Verleur, Landschap met turfsteker

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij 1103
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania 1064
Zeldzame houtsnede, Wesphalia Germania

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Aardbeien 1222
C. Cornelisz, Aardbeien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mensink, Handwerkende vrouw 1407
Mensink, Handwerkende vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans v.d. Veen,  boerderij Tweelo bij Meppel 1340
Frans v.d. Veen, boerderij Tweelo bij Meppel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kees Molem? Boerderij met boerin 1256
Kees Molem? Boerderij met boerin

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met uien 1238
Ongesigneerd, Stilleven met uien

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Lajos Tscheligi, Vaas met seringen 1396
Lajos Tscheligi, Vaas met seringen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee 1227
J. Pieters, Schipbreuk op volle zee

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Wilde aardbeien 1220
C. Cornelisz, Wilde aardbeien

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Twee portretjes 1185
Twee portretjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
G. Dupuis, Landschap met wandelaars 1247
G. Dupuis, Landschap met wandelaars

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven 1245
Ongesigneerd, Stilleven

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
C. de Bruijn, Stilleven met fruit 1300
C. de Bruijn, Stilleven met fruit

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gijs ter Wee, Modern abstract 1434
Gijs ter Wee, Modern abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Hans Ittmann, Abstract 1378
Hans Ittmann, Abstract

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven 1368
M. Hoppe, Platbodem bij monding van haven

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stadsgezicht 1367
Ongesigneerd, Stadsgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren 1306
Angelina Richard, Zwitsers bergdorp met figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
J. Casari, Dorp in de duinen 1257
J. Casari, Dorp in de duinen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Pieters, Marskramer in dorp 1226
Pieters, Marskramer in dorp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Vier antieke aquarellen, Divers 1223
Vier antieke aquarellen, Divers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij 1197
B. van Voorden, Achtertuin van een boerderij

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H. ten Bos, Twee reeën 1365
H. ten Bos, Twee reeën

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Monogram J.G.D., Wintergezicht 1384
Monogram J.G.D., Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Luigi Crosio, Twee prenten 1255
2x Luigi Crosio, Twee prenten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Russisch ikoon 1119
Russisch ikoon

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel 1049
Ongesigneerd, Drie nimfen met engel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1192
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
D. Vanmeer, Hoenderhof 1409
D. Vanmeer, Hoenderhof

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Horst Jansen, Affiche 1403
Horst Jansen, Affiche

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht 1386
F.B. Groothuis, Hollands dorpsgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren 1373
Lajos Tscheligi, Dorpsgezicht met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, Twentse boerderij 1341
Frans Baaijens, Twentse boerderij

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast 1334
Onduidelijk gesigneerd, Poldergezicht met stenderkast

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Bosgezicht 1326
Onduid.gesign., Bosgezicht

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stadsgezicht met markt en figuren 1305
Ongesigneerd, Stadsgezicht met markt en figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Latour, Vrouwen bij waterpomp 1242
Latour, Vrouwen bij waterpomp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Interieur met thee-drinkend gezelschap 1410
Onduid. gesig., Interieur met thee-drinkend gezelschap

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus 1388
Handgesigneerde lithografie Toorop, Apostelen Thomas en Thaddeus

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Achterhof met figuren 1338
Ongesigneerd, Achterhof met figuren

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
J. Moerman, Stilleven met violen 1440
J. Moerman, Stilleven met violen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
W. van Reeken, Ven in bos 1426
W. van Reeken, Ven in bos

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Frits Gramberg, Amsterdam Nes 1416
Frits Gramberg, Amsterdam Nes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Mensink, Portret Rembrandt 1408
Mensink, Portret Rembrandt

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren 1382
F.B. Groothuis, Windmolen met figuren

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur 1350
Theo v.d. Nahmer, Vrouwelijk figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
H. Martis?, Kustgezicht met kasteel 1339
H. Martis?, Kustgezicht met kasteel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ger Meinema, Abstract landschap 1319
Ger Meinema, Abstract landschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G.J. Sijthoff, Boerenvrouw bij haardplaats 1312
G.J. Sijthoff, Boerenvrouw bij haardplaats

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Murman, Hollands riviergezicht 1302
Murman, Hollands riviergezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
J.H. van Oeveren, Twee platbodems 1173
J.H. van Oeveren, Twee platbodems

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
J. van Rijn, Landschap met boerderij 1427
J. van Rijn, Landschap met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken 1411
J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Verbeek, Landschap met koeien 1381
A. Verbeek, Landschap met koeien

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Albert Hahn, De Vlucht 1345
Albert Hahn, De Vlucht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee handingekleurde gravures 1124
Twee handingekleurde gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
A. Mertens, Hollands stadsgezicht 1397
A. Mertens, Hollands stadsgezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Voluptueuze dame 1422
Onduid. gesig., Voluptueuze dame

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Stilleven met fruit 1406
Ongesigneerd, Stilleven met fruit

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard 1218
Onduid. gesig., Landschap bij avond met man en paard

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot 1398
Onduidelijk gesigneerd, Landschap met molen, rivier en boot

Resultaat:

25 EUR

Cornelis Le Mair, Stilleven 1006
Cornelis Le Mair, Stilleven
Startprijs 7.000 EUR
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren 1033
Hubert Malfait, Korenoogst met drie figuren
Startprijs 4.000 EUR
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam 1030
M.H. Mackenzie, Het Kolkje te Amsterdam
Startprijs 3.000 EUR
Agnes v.d. Brandeler, Abstract 1056
Agnes v.d. Brandeler, Abstract
Startprijs 2.000 EUR
Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan 1048
Anton Karssen, Binnen halen van een platbodem met paardenspan
Startprijs 2.000 EUR
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven 1001
H.C.A. Paradies, Rotterdamse binnenhaven
Startprijs 2.000 EUR
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen 1152
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen
Startprijs 1.800 EUR
Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen 1019
Anton Karssen, Strandgezicht Scheveningen
Startprijs 1.680 EUR
Naar Andy Warhol, Greta Garbo 1013
Naar Andy Warhol, Greta Garbo
Startprijs 1.650 EUR
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij 1029
J.H. Weissenbruch, Landschap met boerderij
Startprijs 1.600 EUR
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen. 1116
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startprijs 1.500 EUR
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier 1108
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier
Startprijs 1.500 EUR
Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras 1059
Helfferich, Eendenfamilie in hoog gras
Startprijs 1.500 EUR
Anton Karssen, Hollandse ijspret 1002
Anton Karssen, Hollandse ijspret
Startprijs 1.450 EUR
Jan Holtrop, Graan oogsten 1151
Jan Holtrop, Graan oogsten
Startprijs 1.400 EUR
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij 1025
H. v.d. Burgh, Landschap met boerderij
Startprijs 1.400 EUR