Monogram H.K. Duitse School. Circa 1960. Dilemma mit Fenstern. Olieverf op board. Afmeting: H 62 x B 45 cm. In goede staat.
N. Habets. Stilleven met dorpsgezicht. Olieverf op board. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollands wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 59 x B 44 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures met druivensoorten. Croutat. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Portret jong meisje. Ovaal. Ongerestaureerd. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x 43 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch ikoon met tekst + moeder gods. Gerestaureerd. Afmeting: H 31 x B 27 x D 3 cm. In redelijke staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken en karaf. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Groot werk van Paul van der Ven. 1892 - 1972. Heidegezicht met bloesem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 135 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 22/200. Groot werk. Dansende figuren voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 115 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Ongesigneerd. Chinese School. Halfnaakte Oosterse vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 60 cm. In goede staat.
G. van Jeveren. 1904 - 1986. Hollands riviergezicht met bloembollenveld. Waterschade bovenin. Aquarel op papier. Afmeting: H 30 x B 50 cm. In redelijke staat.
Henk Dekker. 1897 - 1974. Winters landschap. Belgisch Limburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jan Otten (Groningen). 1895 - 1964. Landschap met boerderij en hooimijt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 48 cm. In goede staat.
Leo Kurpershoek. 1885 - 1970. Plasgezicht met zeilboot. Olieverf op board. Verf laat iets los. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In redelijke staat.
Janos Pentelei Molnar. 1878 - 1929. Stilleven met glaswerk. Olieverf op linnen. Bedoekt. en deels in het zwart bijgeschilderd Afmeting: H 63 x B 78 cm. In redelijke staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Drie paarden bij drinkbak. Met kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Stilleven. Narcissen op koperen pot. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Henk Dekker, 1925. 1897 - 1974. Vele schepen bij havenmonding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Margit van Valta. 20e Eeuw. Geschilderde kopie naar Murillo. Eén beschadiging. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100x B 78 cm. In goede staat.
Werner Liechti. 1917 - 2007. Zwitserse School. Figuren bij marktkraam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Seydel. Mogelijk Jochen Seidel. 60-er Jaren. Abstracte compositie. Olieverf op papier/paneel. Afmeting: H 73 x B 53 cm. In goede staat.
Andy Warhol. 10x Campbell's Soup, deel II. Published by Sunday B. Morning. Lithografie op papier. Afmeting: H 89 x B 58 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse handingekleurde houtsnede. Vermoedelijk Hartmann Schedel? 1493. Westvalia Germanie Provincia. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 25 cm. In goede staat.
J.H. Coster. 1846 - 1920 Almelo. Bosven bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 39 cm. In goede staat.
Antonius Bernardus Dirckx. 1878 - 1927. Achtertuin met bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 57 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Dorpstraat met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 36 cm. In goede staat.
Jacobus Doeser. 1884 - 1970. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
J.H. Coster, 1873. 1846 - 1920. Stilleven met brandhout, koper en schilderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 58 cm. In goede staat.
Josef Israëls, 1881. 1829 - 1911. Portret heer. Gemengde techniek op papier.onder midden een scheurtje in papier Afmeting: H 56 x B 40 cm. In redelijke staat.
Max Oehler. 1881 - 1943. Duitse School. Duits winters dorpsgezicht. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 38 x B 50 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Lucebert, 1963. 1924 - 1994. Titel: Geesten. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Romantisch landschap bij avond met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Monogram B.v.H. Toegeschreven aan Barbara van Houten. 1862 - 1950. Studie landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 13 x B 23 cm. In goede staat.
R. Gerbrands. 1891 - 1954. Vissersjongens, Haarlem. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 68 cm. In goede staat.
Marie Henri Mackenzie. 1878 - 1961. Het Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Wijnberg. Circa 1930. Hollandse School. Verso Wijnberg. Weesperzwoerd Amsterdam. Meisjesportret. St. Lucas. Meisje met hoed in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 80 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.
Niek van der Plas. 1954 - . Zomers strandgezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven +prachtige lijs! Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Daan Mühlhaus. 1907 - 1981. Larens interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Zelfportret. Nr. 21/60. Houtsnede op papier. Afmeting: H 17 x B 12 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
19e Eeuws verguld Russisch ikoon met Heilige figuren + schrift. Geen restauraties. Afmeting: H 31,5 x B 26,7 x D 2,4 cm. In goede staat.