52. Aprilveiling 2022

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek 1097
Onduidelijk gesigneerd, Boerderij bij beek
Startprijs 150 EUR
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht 1098
G. van Jeveren, Hollands riviergezicht
Startprijs 40 EUR
Ongesigneerd, Figuren op stadsplein 1099
Ongesigneerd, Figuren op stadsplein

225 EUR

Ongesigneerd? Stilleven met snoek 1100
Ongesigneerd? Stilleven met snoek
Startprijs 150 EUR
Ongesigneerd, Halfnaakte Oosterse vrouw 1101
Ongesigneerd, Halfnaakte Oosterse vrouw
Startprijs 150 EUR
Francois Gomze, Bosgezicht 1102
Francois Gomze, Bosgezicht
Startprijs 100 EUR
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij 1103
Antiek 18e - 19e eeuws Perzisch schilderij

100 EUR

E. Koster, Landschap bij avond 1104
E. Koster, Landschap bij avond
Startprijs 450 EUR
F. v.d. Berg, Huiswaarts 1105
F. v.d. Berg, Huiswaarts
Startprijs 200 EUR
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht 1106
Corry Leushuis, Modern stadsgezicht
Startprijs 150 EUR
Keith Haring, Dansende figuren 1107
Keith Haring, Dansende figuren
Startprijs 320 EUR
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier 1108
Emile Damme-Sylva, Koeien langs een rivier
Startprijs 1.500 EUR
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin 1109
J.C. van Hulsteijn, Landschap met werkende boer en boerin

400 EUR

Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem 1110
Paul van der Ven, Heidegezicht met bloesem
Startprijs 150 EUR
B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh 1111
B. Retaux, Dorpsstraat Marrakesh
Startprijs 240 EUR
A. Orth, Parijs stadsgezicht 1112
A. Orth, Parijs stadsgezicht
Startprijs 280 EUR
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf 1113
C. Cornelisz, Stilleven met perziken en karaf

130 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord 1114
C. Cornelisz, Stilleven met Roemer, citroen en tinnen bord

100 EUR

C. Cornelisz, Stilleven met kersen 1115
C. Cornelisz, Stilleven met kersen

100 EUR

A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen. 1116
A. M. Braakensiek, Gemberpot met bloemen.
Startprijs 1.500 EUR
M. Sander? Berglandschap met bergmeer 1117
M. Sander? Berglandschap met bergmeer
Startprijs 300 EUR
Russisch ikoon 1118
Russisch ikoon

120 EUR

Russisch ikoon 1119
Russisch ikoon

70 EUR

2x Cameron, 2x Aquarel 1120
2x Cameron, 2x Aquarel
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Portret jong meisje 1121
Ongesigneerd, Portret jong meisje
Startprijs 250 EUR
A.J.J. Banning, Antiek interieur (17e eeuw) 1122
A.J.J. Banning, Antiek interieur (17e eeuw)
Startprijs 170 EUR
Monogram, Vissersvolk bij netten 1123
Monogram, Vissersvolk bij netten

200 EUR

Twee handingekleurde gravures 1124
Twee handingekleurde gravures

40 EUR

H. Endlich, Boerderij met bloesemboom 1125
H. Endlich, Boerderij met bloesemboom

150 EUR

W. van Dalsum, Landschap met boerderij en punter 1126
W. van Dalsum, Landschap met boerderij en punter
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht 1127
Ongesigneerd, Hollands wintergezicht

225 EUR

Ongesigneerd, Liggende St. Bernard hond 1128
Ongesigneerd, Liggende St. Bernard hond
Startprijs 150 EUR
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam 1129
J. Schipper, Leuve-haven Rotterdam
Startprijs 200 EUR
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht 1130
N. Habets, Stilleven met dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur 1131
J.F. Herring, Schuur met paarden, hond en figuur
Startprijs 200 EUR
3x Divers 1132
3x Divers
Startprijs 20 EUR
Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern 1133
Monogram H.K., Dilemma mit Fenstern
Startprijs 200 EUR
Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij 1134
Cornelis de Bruijn, Landschap met boerderij

200 EUR

M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond 1135
M. Liebrecht, Riviergezicht bij avond
Startprijs 100 EUR
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap 1136
J. Kubny, Zwitsers besneeuwd berglandschap

250 EUR

Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven 1137
Joseph Klaas (= Henry Schouten), Bloem stilleven
Startprijs 580 EUR
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor 1138
Tom Wesselman, Elizabeth Taylor
Startprijs 350 EUR
Onduid.gesign., Landschap met brug 1139
Onduid.gesign., Landschap met brug
Startprijs 60 EUR
J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap 1140
J. Ouwersloot, Besneeuwd Duits landschap

225 EUR

J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen 1141
J. Ouwersloot, Boerderij met bloesembomen

200 EUR

Anthony Keizer, Paddestoelen 1142
Anthony Keizer, Paddestoelen

500 EUR

Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen 1143
Bart Peizel, Havengezicht Rotterdam met schepen
Startprijs 450 EUR
Alexander Danilov, Russisch meisje met schaakstuk 1144
Alexander Danilov, Russisch meisje met schaakstuk
Startprijs 350 EUR
Emil Godding, Middagdutje 1145
Emil Godding, Middagdutje
Startprijs 1.000 EUR
Chris van Dijk, Le Termin 1146
Chris van Dijk, Le Termin
Startprijs 225 EUR
J. van Jole, Eenden op de waterkant 1147
J. van Jole, Eenden op de waterkant
Startprijs 450 EUR
Johan Rockx, Rotterdamse kade 1148
Johan Rockx, Rotterdamse kade
Startprijs 450 EUR
Andries Verleur, Landschap met turfsteker 1149
Andries Verleur, Landschap met turfsteker

100 EUR

Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen 1150
Castle Keith, Bosgezicht berkenbomen

150 EUR

Jan Holtrop, Graan oogsten 1151
Jan Holtrop, Graan oogsten
Startprijs 1.400 EUR
Achille van Sassenbrouck, Besneeuwd landschap met boerderijen 1152
Startprijs 1.800 EUR
Corneille, Fantasie voorstelling 1153
Corneille, Fantasie voorstelling

650 EUR

Onduid. gesig., Schotse hooglanders 1154
Onduid. gesig., Schotse hooglanders

350 EUR

Cees Roorda, Jong konijn 1155
Cees Roorda, Jong konijn
Startprijs 1.000 EUR
Gesigneerd, Indiase School 1156
Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR
Gesigneerd, Indiase School 1157
Gesigneerd, Indiase School
Startprijs 650 EUR
Antiek Engels reclamebord 1158
Antiek Engels reclamebord
Startprijs 400 EUR
Antiek Engels reclamebord 1159
Antiek Engels reclamebord

200 EUR

J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955 1160
J. v.d. Leest, Steenfabriek Hengelo 1955

450 EUR

G. van Zevenberghen, Dinner bij avond 1161
G. van Zevenberghen, Dinner bij avond

750 EUR

Evert Rabbers, Twee paarden bij hek 1162
Evert Rabbers, Twee paarden bij hek
Startprijs 100 EUR
Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede) 1163
Evert Rabbers, Hooitijd (Enschede)
Startprijs 200 EUR
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht 1164
A. Potgieter, Zomers dorpsgezicht

170 EUR

A. Potgieter, Mediterraans dorp 1165
A. Potgieter, Mediterraans dorp
Startprijs 130 EUR
J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen 1166
J.J.H. van Leeuwen, Spelende kinderen in de duinen
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren 1167
Ongesigneerd ?, Taveerne met figuren
Startprijs 150 EUR
Ivan Komarek, Potret 1168
Ivan Komarek, Potret
Startprijs 150 EUR
Jaap van Kregten, Twents landschap 1169
Jaap van Kregten, Twents landschap
Startprijs 100 EUR
Jaap van Kregten, Twentse boerderij 1170
Jaap van Kregten, Twentse boerderij
Startprijs 200 EUR
C.J. Ernens, Zonnebloemen 1171
C.J. Ernens, Zonnebloemen
Startprijs 130 EUR
Carrara, Havengezicht met schepen 1172
Carrara, Havengezicht met schepen
Startprijs 150 EUR
J.H. van Oeveren, Twee platbodems 1173
J.H. van Oeveren, Twee platbodems

45 EUR

D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk 1174
D.J. Hazelzet, Figuren bij kerk
Startprijs 450 EUR
R. Mooy, Berggezicht met korhoen 1175
R. Mooy, Berggezicht met korhoen
Startprijs 80 EUR
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur 1176
Restsignatuur, Hollands kerkinterieur

120 EUR

Onduid. gesig., Landschap 1177
Onduid. gesig., Landschap
Startprijs 200 EUR
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel 1178
Antiek religieus schilderij, Biddende Jezus met engel

450 EUR

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw 1179
H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw

160 EUR

Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht met schaatser 1180
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht met schaatser
Startprijs 60 EUR
Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur 1181
Roy Lichtenstein, Vrouw in interieur
Startprijs 380 EUR
Monogram + 1960, Barbara Streisand 1182
Monogram + 1960, Barbara Streisand
Startprijs 480 EUR
Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens 1183
Henk Bellaard, Hollands havengezicht met windmolens

200 EUR

P.P. Schiedges, Waterpartij met waterlelie's 1184
P.P. Schiedges, Waterpartij met waterlelie's
Startprijs 120 EUR
Twee portretjes 1185
Twee portretjes

90 EUR

M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht) 1186
M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht)
Startprijs 400 EUR
German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers 1187
German Grobe, Platbodems op volle zee met vissers
Startprijs 800 EUR
Otto Coenders, Stilleven 1188
Otto Coenders, Stilleven
Startprijs 250 EUR
Otto Coenders, Boerderij 1189
Otto Coenders, Boerderij
Startprijs 180 EUR
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal 1190
Paul Otto Heim, Musicerend gezelschap in balzaal

170 EUR

Ongesigneerd, Rubens die vlucht 1191
Ongesigneerd, Rubens die vlucht

150 EUR

G. Voorwinde, Kade van Rotterdam 1192
G. Voorwinde, Kade van Rotterdam

70 EUR