Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden zakhorloge
Resultaat: 275 EUR

Geelgouden zakhorloge, 585/000, gemerkt Chronometre, rond model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van een wieberdecor. De randen van de kast zijn voorzien van een parelbewerking. Aan de achter...

3 Gouden bandringen met robijn en diamant
Resultaat: 250 EUR

Drie geelgouden bandringen, één met 3 robijnen, één met 3 robijnen en diamantjes en één met 3 diamanten. diverse gehaltes. totaal ca 7,0 gram. In goede staat.

Witgouden ring met zirkonia's
Resultaat: 100 EUR

Elegante witgouden ring, 750/000, met gekleurde zirconia's. Ring met een fijne band en voorzien van een sierlijke ovale kop bezet met diverse zirconia's in diverse kleuren. Grootte kop 14x22mm. ø 53. ...

Rest goud
Resultaat: 250 EUR

Lotje goud, 585/000, met een paar oorstekers met bloedkoraal, 2 kleine dunne ringen, 2 gouden elementen op onedele brochering, een stukje mutsenbel op onedele brochering en een schildbroche met onedel...

Zilveren armband met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels voorzien van filigrainbewerking met daartussen schakels met een cabouchon barnsteen/ copal. Voorzien van bakslot en veiligheid....

Zilveren broche Lapponia
Resultaat: 160 EUR

Zilveren Broche, Lapponia, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström, ca 17,8 gram. 4,5x3,5cm. In goede staat.

2 Bloedkoralen colllier
Resultaat: 275 EUR

Twee colliers van bloedkoraal met goudenslot, 585/000. Collier met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 4-4,5mm, bevestigd aan een ovale geelgouden slot met in het midden een bloedkoraal, 37 cm, en een lang ...