Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Servetkettingen
Resultaat: 50 EUR

Lot met drie servetkettingen, 835/000, ketting met gourmetschakels met daaraan 2 met lijnenbewerkte klemmen. ca 26,3 gram. In goede staat

2 Paar zilveren oorhangers
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...

Twee broches
Resultaat: 50 EUR

Twee broches met zilver, één broche met een vogelpoot bezet met een grote steen en een zilveren huls en brochering. 7,5cm. en een broche in de vorm van een zwaard met haar. 8cm. totaal ca 16,7 gram. I...

Horlogeketting met paarden
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.

Collier met hanger, zilver verguld, met zirconia
Resultaat: 45 EUR

Zilver verguld collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Fijn omega collier met daaraan een sierlijke hanger in kruisvorm bezet met navetgeslepen zirconia's. 54x37mm. lengte 45-52 cm. ca 15,2 gram. ...

Gouden ring met blauwe steen
Resultaat: 45 EUR

Geelgouden ring, 585/000, bezet met een achtkantig geslepen lichtblauwe steen, 11,5x11,5mm. De ring is wat uit model en de steen is wat beschadigd. ca 2,9 gram. In redelijke staat

Zilveren oorhangers
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhaken, 925/000, met parel en kleurstenen. Oorhaken met daaraan 3 stukjes jasseronketting voorzien van een parel, een roze/lila gefacetteerde steen en een roze gefacetteerdmklein steentje. ...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot zilveren sieraden met 3 ringen, een zegelring, een ring met onyx en een ring met grote zirconia. En een armband met Frans gourmetschakel. Diverse gehaltes. ca 43,9 gram. In goede staat

Zilveren choker met vis
Resultaat: 40 EUR

Zilveren choker met hanger, 835/000, in de vorm van een vis. Spangcollier, ø 1,2mm, met daaraan een hanger van en grote vis gemaakt uit 5 losse elementen, verbonden door middel van ogen. 11 cm. lengte...

Zilveren oorhangers met emaille, libelle
Resultaat: 40 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000, in de vorm van libelles versierd met emaille, markesiet en robijn. 20x36mm. ca 4,6 gram. Nieuw.

Zilveren oorhangers
Resultaat: 40 EUR

Zilveren oorhangers, 925/000. Bolle oorstekers met daaraan 6 gesmede gebogen elementen, voorzien van een matte bewerking. lengte 6 cm. totaal ca 8,6 gram. In goede staat

Lot divers barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.

Diverse hangers barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot met zes hangers en een broche met barnsteen. In diverse vormen met zilveren en double hangerogen. 18-31mm - 25-50mm. Totaal ca 26 gram. Een hangeroog is gelijmd verder in goede staat

Seiko horloge
Resultaat: 30 EUR

Seiko horloge, unisex, met een double kast en goudkleurige wijzerplaat en een bruin lederen band. Quartz. Glas heeft wat grote krassen. ø 33mm. In redelijke staat.

Zilveren klemband
Resultaat: 30 EUR

Brede zilveren klemarmband, 800/000, met diverse opgesoldeerde elementen. breedte 31 mm. ca 64 gram. Voorzien van restauratie.

Lot Imenso
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw