Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Geelgouden oorstekers
Startprijs 800 EUR

Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Driehoekig gevormde oorstekers met een deels dubbele rand, bezet met 12 briljant geslepen diamanten per oorsteker, totaal ca 0,72 ct. De oorsteke...

Witgouden broche met diamant
Startprijs 500 EUR

Witgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloem bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,64 ct. Grootte 19x19mm. ca 4,0 gram. In zeer goede staat

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 120 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Strakke bolle ring met een geelgouden element bezet met een briljant geslepen diamant. Merk Niessing. Breedte 3-7mm. ø 55. ca 2,7 gram. In goede staat

Witgouden rijring met diamant
Resultaat: 80 EUR

Rijring, 333/000, wit, bezet met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25ct. ø 53. ca 1,5 gram. Breedte ring 2 mm. In goede staat.

Witgouden hanger met diamant en parel
Startprijs 130 EUR

Witgouden cliphanger, 585/000, met parel en diamant. Hanger met een hangeroog bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,13 ct, met hieraan een witgouden huls voorzien van een grijze zoetwat...

Antieke gouden oorbellen en ring met parel
Startprijs 450 EUR

Antieke geelgouden oorbellen en ring, 585/000, met parel. Oorclips met schroeven en de ronde knop is versierd met opengewerkt stervormig element met in het midden een cultive parel, ø 5,5mm. ø oorknop...

Witgouden fantasiering met diamant
Startprijs 140 EUR

Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een gematteerde bewerking en aan de kop versierd met 2 geelgouden balkjes waartussen 3 singlecut geslepen diamantjes zitten. breedte ring 5,5mm. ø56. ca ...

Lot divers barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteen/copal met 3 stukken, 2 kettingen met getrommelde stukken en ovale kralen van een armband. totaal ca 280 gram.

Goud op zilveren slavenband
Resultaat: 140 EUR

Goud slavenband met zilveren kern, 835/000, 585/000, bolmodel voorzien van scharnier. Breedte 7 mm. 55x61mm. iets speling in het scharnier, verder in goede staat.

Gouden broche met bloemenmand
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand met saffier en robijnstenen. Grootte 23x27mm. ca 4,7 gram. In zeer goede staat. Voorzien van certificaat van D.A. Schmidt, Amsterdam

Gouden broche, bloemenmand met parels
Startprijs 180 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een bloemenmand versierd met parels, robijn, saffier, smaragd en diamant. Grootte 28x25mm. ca5,7 gram. In goede staat

Lot byoux sieraden
Resultaat: 70 EUR

Doosje met groot lot sieraden met o.a. hanghorloges, een manchetknopen, colliers met parels en kralen, diverse ringen en hangers. Uit wit- en geelmetaal.

Witgouden collier met amethist
Resultaat: 250 EUR

Lang witgouden collier, 750/000, met fijne een ankerschakel en verdeeld over het collier 13 gefacetteerde amethistkralen met aan weerszijden 2 cultivé pareltejs. Lengte 98 cm. ca 9,5 gram. Als nieuw. ...

Armband met bloedkoraal
Resultaat: 220 EUR

Armband van bloedkoraal met geelgouden slot, 585/000. Armband met 4 rijen met ronde bloedkralen, ø 4,5mm. bevestigd aan een rechthoekige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. 21mm. De armband is voorzie...

Gouden staafbroche
Startprijs 140 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, cilindervormig met 2 witgouden bontjes en witgouden stift. 55x6mm. ca 4,5 gram. In zeer goede staat. Voorzien van taxatie van John van der Vet juwelier in Amsterdam, w...

Bloedkoraal collier
Resultaat: 250 EUR

Collier van dikke bloedkoralen, ø7-7,5mm, bevestigd aan een geelgouden sluiting, 585/000, ovaal model met een geschulpte rand en versierd met graveerwerk. In het midden van de sluiting zit een ovale b...

Witgouden broche
Startprijs 140 EUR

Witgouden broche, 585/000, opengewerkt ovaal model met krullen. Grootte 20x24mm. ca 5 gram. In zeer goede staat

Gouden broche met bloem
Resultaat: 140 EUR

Geel- met witgouden broche, 585/000, ovaal opengewerkt model met een bloemversiering. Grootte 22x27mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat.

Gouden broche met bloem
Startprijs 120 EUR

Fraaie geelgouden broche, 585/000, opengewerkt in de vorm van een bloem met in het midden een cultivé parel. ø5mm. Grootte 32x34mm. ca 3,8 gram. In goede staat

2 Paar zilveren oorhangers
Resultaat: 50 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000, met edelstenen. Oorhaken met daaraan een gefacetteerde bol van amethist en een bolletje met paars/roze steentjes, 5 cm. en zilveren oorhaken met een gefacetteer...

Lot met 8 zilveren ringen
Startprijs 120 EUR

Lot met acht zilveren ringen, 925/000, met zirconia's en gekleurde stenen. Met een omkeerbare ring, 3 rijringen en wat brede ringen. ø 65-66. ca 60 gram. In goede staat

Brede zilveren armband
Resultaat: 60 EUR

Brede zilveren armband, 925/000, gemerkt Grossé, met 4 rechthoekig gevormde schakels met klapsluiting. Breedte 32 mm. lengte 20 cm. ca 115 gram. In goede staat.

Zilveren broche met markesiet en onyx
Startprijs 60 EUR

Zilveren broche, 925/000, Art Deco-stijl, rechthoekig model bezet met markesiet en granaat en deels voorzien van een vergulding. 49x11mm. ca 9,4 gram. In goede staat

Zilveren keelknopen + armband
Resultaat: 80 EUR

Lot zilver, 833/000, met keelknopen en een armband met Zeeuwse knoppen. ø keelknopen 33 mm. breedte armband 8-17mm. 19 cm. Totaal ca 40,3 gram. Knopen iets uit model, verder in goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 150 EUR

Lot zilveren sieraden met o.a. een choker en bijpassende armband, 3 armbanden, choker met koraal, diverse hangers, broches en oorknoppen. Totaal ca 160 gram. In goede staat

Lot met 7 zilveren ringen
Startprijs 120 EUR

Lot met zeven zilveren ringen, 925/000, diverse brede modellen voorzien van zirconia's en gekleurde stenen. ca 66 gram. ø 65-66. In goede staat

Collier van bloedkoralen
Startprijs 260 EUR

Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 3 rijen bloedkoralen met een mooie rode kleur, ,mm, bevestigd aan een ronde 17,5 mm. sluiting met een geschulpte rand versier...

Gouden broche tulp
Resultaat: 70 EUR

Geelgouden broche, 585/000, in de vorm van een tulp. ca 2,3 gram. 36x11mm. Als nieuw

Lot Imenso
Resultaat: 30 EUR

Twee colliers met hangers, 925/000, Imenso, versierd met een rand met zirconia's en wisselbare inleg. lengte 80-90cm. ca 54,5 gram. Als nieuw

Barnstenen colliers
Startprijs 200 EUR

Lot met negen colliers met barnsteen/copal. Met getrommelde en ronde kralen. ø8-18mm. 40-70 cm. totaal ca 313 gram. In goede staat

Diverse hangers barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Lot met zes hangers en een broche met barnsteen. In diverse vormen met zilveren en double hangerogen. 18-31mm - 25-50mm. Totaal ca 26 gram. Een hangeroog is gelijmd verder in goede staat

Twee broches
Resultaat: 50 EUR

Twee broches met zilver, één broche met een vogelpoot bezet met een grote steen en een zilveren huls en brochering. 7,5cm. en een broche in de vorm van een zwaard met haar. 8cm. totaal ca 16,7 gram. I...

Zilveren choker
Startprijs 100 EUR

Fraaie zilveren choker, 800/000, rond gevlochten model, ø 5,8 mm, voorzien van een haaksluiting. 55 cm. ca 113 gram. In goede staat

Vier zilveren broches
Startprijs 60 EUR

Lot met vier zilveren staafbroches, een staafbroche met in het midden een rozet met similies en een roze steen, een broche met ovale bewerking en een blauwe steen, 6 cm, een massieve broche met in het...

Berber armband
Startprijs 150 EUR

Berber armband van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Breedte 31 mm. 19,5cm. ca 117 gram. Met schroefsluiting. In goede staat.

Berber collier
Startprijs 250 EUR

Berber collier van een zilverhoudende legering met diverse schakels en bloedkoralen. Voorzien van driehoekige versierde stukken en verlengd met jasseronschakels en haak als sluiting. 44 cm. Breedte 2...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 80 EUR

Lot zilveren sieraden met een eenden broche, slavenband met dop, diverse oorringen, venetiaans collier, 2 medaillons, manchetknopen met leer, close-for-ever armband, een slangenarmband voor bedels, 2 ...

Vier Swatch horloges
Startprijs 60 EUR

Lot met 4 Swatch horloges, met 3 grote en 1 klein model. Met batterij. Bij een band is een stukje af.

Longiness dameshorloge
Resultaat: 80 EUR

Vintage longines dameshorloge, plated, Quarts, met een rechthoekige kast en een bewerkte band met klapsluiting. breedte 17 mm. lengte 16 cm. In goede staat.

Gouden horloge met chatelaine
Startprijs 300 EUR

Geelgouden hanghorloge, 750/000, Swiss, voorzien van een wit emaille wijzerplaat. De achterzijde is voorzien van een guilloche bewerking. Het horloge heeft een metalen stofdeksel. Aan het horloge zit ...

Certina herenhorloge
Startprijs 50 EUR

Certina herenhorloge, edelstaal, met een zilverkleurige wijzerplaat met cijfers en een datumaanduiding. Met saffier glas, Het horloge is voorzien van een stalenband. Werkend. ø 37 mm. 22 cm. Gebruiksp...

Heren horloge met chatelaine
Resultaat: 480 EUR

18e Eeuws zilveren horloge, 925/000, in originele zilveren beschermkast. Voorzien van een chatelaine met sleutel en signetten. Het horloge is voorzien van een snek en voorzien van gravure Rob Read Lon...

Junghans solar bionic
Resultaat: 70 EUR

Junghans herenhorloge, solar, Bionic met een zwart bewerkte wijzerplaat. Voorzien van een stalenband met vlindersluiting. Enkele gebruiksporen, verder als nieuw. ø 39 mm. ca 21 cm.

Zilveren dameshorloge met chatelaine
Startprijs 180 EUR

Zilveren dames hanghorloge met chatelaine, 833/000. Klein rond mechanisch horloge met witte wijzerplaat en een florale bewerking aan de achterzijde. Bevestigd aan een zilveren chatelaine met bloemappl...

Longines horloge
Resultaat: 150 EUR

Longines horloge met een stalen kast, met een zilverkleurige wijzerplaat, bevestigd aan een zwart leren band met hagedissen print. ø 34 mm. Mechanisch. Werkend, in goede staat.

Heren horloge met ketting
Startprijs 140 EUR

Antiek zilveren zakhorloge, 935/000, met ketting, 835/000. Horloge met sleutelopwinding voorzien van een witte wijzerplaat en decentrale secondewijzer. Gemerkt John Mijers & Co, Geneva. Er zit een bes...

Pallas adora automaat
Startprijs 50 EUR

Vintage herenhorloge Pallas Adora, mechanisch. jaren '70. Stalen model met stalen band en een datumaanduiding. Werkend

Gouden horloge met leren band
Resultaat: 120 EUR

Geelgouden dameshorloge, 585/000, met leren band. Horloge met een ronde kast, ø24mm, gemerkt Candino, quarts. Voorzien van zwarte band. Glas is wat bekrast. Brutogewicht ca 15 gram. Verder in goede st...

Citizen automaat
Startprijs 40 EUR

Citizen vintage horloge, automaat, met een rechthoekig gecontourneerde kast uit staal, met dag en datum aanduiding op de plaat Voorzien van lederen band. 4-5209040TA. breedte kast 36 mm. Werkend.

18e Eeuws horloge
Resultaat: 700 EUR

18e Eeuws zakhorloge, goldplated, zogenoemde knol met snek. Met een cremewitte emaille wijzerplaat. Gemerkt JN Gartly, Aberdeen, 80. Geplaatst in een goldplated beschermkast versierd met graveerwerk. ...

Horlogeketting met paarden
Resultaat: 50 EUR

Bijzondere horlogeketting, witmetaal, voorzien van hangers, een paard, een zweep, een hoevenborstel en een hoefijzer met paardhoofd. lengte 30 cm. In redelijk, goede staat.

Zilveren zakhorloge Gust Hinrichs
Resultaat: 350 EUR

Bijzonder zilveren zakhorloge, 800/000, gemerkt Gust Hinrichs, voorzien van een zilveren stofdeksel met versiering en gravure: Für 25 jährige treue Dienste Kgl.Feuerw. Laborat. Spandau 1917. Achterdek...

Lot zakhorloges
Resultaat: 110 EUR

Groot lot zakhorloges, double en staal, deels voorzien van ketting. O.a. Junghans, Mondaine, Zentra, Dugena.

2 Double horloges
Startprijs 60 EUR

Twee mechanische double horloges, één horloge met een vierkant gecountourneerde kast,, ronde wijzerplaat, rookkleurig met bewerking. Gemerkt: Parat, shockproof, mechansich, voorzien van een rekband, e...

Groot lot horlogekettingen
Resultaat: 160 EUR

Groot lot horlogekettingen met double, witmetalen en zilveren modellen. ca 25 stuks.