Bronzen figuur. Dame in jurk met hoed op. Groen gepatineerd. Circa 1930 - 1960. Geen signatuur. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Madonna. Religieus. Met rest polychromie. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met hond. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x 28 x 16,5 cm. In goede staat.
Grote Indiase bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste van terracotta. Bronskleurig gepatineerd. Circa 1900. Jugendstil. George Comhuy R & Cie. Paris. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naakte boogschutter met windhonden. Gesigneerd Lorenzl. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden figuur. Halfnaakte vrouw met korf. 20e Eeuw. Afmeting: H 127 cm. In goede staat.
Drie messing overlay beelden. Bronskleur. Tweede helft 20e eeuw. 2x naar Miro, nr. 1763/3999 en nr. 1301/3990, Inver Art Spain. 1x naar Xaloc, nr. 76/3999, Inver Art Spain. Afmeting: H 35 - 36 cm. In ...
Composiet figuur. Dame met kruik. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antieke bronzen damesbuste door A. Vetu. Circa 1900. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Grote zware gietijzeren putti. 18e - 19e Eeuw. Restauratie basement. Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen Anna ten Drieën. Sint - Annatrits. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Modern terracotta damesfiguur. Bronskleurig gepatineerd. Monogram S.P. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Gesigneerd houtgesneden Balinees beeld. Panakus. Balinese vrouw. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Drie oude Afrikaanse natuurstenen beelden. Gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 30 - 80 cm. In goede staat.
Drie Chinese bronzen figuren. Onder andere twee boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinese bronzen dansende boeddha figuur. Bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Groot antiek figuur op houten geëboniseerd basement. Amazone vecht tegen leeuw. Afmeting: 48 x 46 x 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur door Truus Menger op natuurstenen basement . 1923 - 2016. Tevens boeken van Truus Menger. Moeder met kind + Teddybeer. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Zeer grote kubistische bronzen sculptuur. Gesigneerd Alexander Archipenko. Naar Hi Penko. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
Drie grote Oosterse houtgesneden figuren. Mooie kwaliteit. Afmeting: H 62 - 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse compositie metalen figuren op albasten piedestal. Circa 1900. (1) Meisje met libelle (mist vingers). (2) Jongen met salamander (vastgelijmd). Afmeting: H 24 - 28 cm. In redelijk/go...
Bronzen hondenkop. 20e Eeuw. Bruikbaar als presse-papier. Afmeting: 9 x 9 x 8 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Twee oude bronzen figuren. Danseres + boer met kalf. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 37 cm. In goede staat.
Zwaar, houtgestoken Afrikaans borstbeeld. Halfnaakte dame. 20e Eeuw. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Bronzen haan op zwart marmeren basement. Gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek bronzen buste van Beethoven. Circa 1900. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen quan yin op lotusbloem. Quan Yin. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: 43,5 cm. In goede staat.
Bronzen Neptunus/Poseidon met drietand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Lot van 25 stuks metalen miniaturen op marmeren sokkels. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.
Bronzen curvy naakte dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Bronzen stier in Art Deco-stijl. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: 19 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Vier figuren. 20e Eeuw. Onder andere; Maria beelden, putti + bronzen meisje met vogel. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
19e Eeuws zwaar compositie metalen figuur. Jolie Fille de Perth. Met polychromie. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Twee-delig Chinees figuur van gietijzer. Hoogwaardigheidsbekleder te paard. Brons-kleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 35 x 10 cm. In goede staat.
Chinees bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Europese gietstempel. J.B. Deposee Paris. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Naakte vrouw op marmeren basement. Erotica. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Gemerkt R.L. Tweede helft 20e eeuw. Naakte dame. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Mannelijk naakt. Gesigneerd A. Rodin (naar). Afmeting: H 104 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Man met tas. Met monogram + jaartal 1960. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.
Bronzen aap in Art Deco-stijl. Naar ontwerp Jan Altorp. Echter later. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Afrikaans houtsnijwerk uit één stuk. Man met trommel. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee grote Afrikaanse Ivoorkust Senufo vogels. Processie figuren. 20e Eeuw. Minimale beschadiging + gebruikssporen. Afmeting: H 117 - 122 cm. In goede staat.
Indonesisch coromandelhouten figuur. Visser met net. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Houthakker bij boom. 19e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antieke bronzen beeldengroep met musicerende putti. Musee de Sevres. Gietstempel + nummers. Circa 1900. Afmeting: 20 x 19 x 13 cm. In goede staat.