Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren handspiegel 317
Zilveren handspiegel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Chinese schotel Ø 36,5 cm. 7616
Chinese schotel Ø 36,5 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm. 7610
Twee Chinese kommen Ø 21,3 cm.

Resultaat:

325 EUR

Perzische kruithoorn 2753
Perzische kruithoorn
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm. 2742
Dubbelloops jachtgeweer, L 121 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Twee grote kanonnen 2740
Twee grote kanonnen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek penvuur revolver, L 28 cm. 2734
Antiek penvuur revolver, L 28 cm.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
5x Indonesische krissen/messen 2732
5x Indonesische krissen/messen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek penvuur pistool, L. 22 cm. 2722
Antiek penvuur pistool, L. 22 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke Franse brandweerhelm 2717
Antieke Franse brandweerhelm

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm. 6181
Antieke Meissen theepot Ø 10 cm.

Resultaat:

600 EUR

Zilveren theedoos 23
Zilveren theedoos
Startprijs 480 EUR
Twee stel antieke vorken (4 st.) 310
Twee stel antieke vorken (4 st.)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok 3599
Antieke Schwarzwalder koekoeksklok

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok, 1900 3597
Antieke tafelklok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920 3595
Porseleinen Delfts-blauwe klok, 1920

Resultaat:

60 EUR

Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm. 7604
Twee Chinese drakenkommen, Ø 11,5 cm.
Startprijs 600 EUR
Ongesigneerd, Spelende poezen 1293
Ongesigneerd, Spelende poezen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Zilveren druivenschaar 298
Zilveren druivenschaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Zilveren knopen 295
4 Zilveren knopen

Resultaat:

45 EUR

P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt 1283
P.J. Voormeij, Liggend vrouwelijk naakt
Startprijs 100 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1281
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren kaviaarschaaltje 11
Zilveren kaviaarschaaltje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 7
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.000 EUR