Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuws Delfts A.P.K. bord Ø 23 cm.
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Twee Perzische sierschotels, 1900
Startprijs 100 EUR

Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.

Twee Franse vazen Ø 10 cm.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.

Kapitale Delftse dekselvaas, H 77 cm.
Resultaat: 500 EUR

Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.

Antieke Majolica bloempot
Resultaat: 250 EUR

Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.

Drie delen antiek glaswerk
Resultaat: 60 EUR

Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Vijf kristallen flacons
Startprijs 50 EUR

Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Zakhorloge
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...

Maurice Lacroix horloge
Resultaat: 70 EUR

Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...

Lot met 6 horloges
Startprijs 70 EUR

Lot met 6 horloges: 3 Timex horloges, mechanisch en 3 zakhorloges, witmetaal waarvan 2 met sleutelopwinding.

Bloedkoralen armband
Resultaat: 375 EUR

Bloedkoralen armband met goud. Klemarmband met bloedkoralen, verlopend in grootte, 5,5-8mm,, 2 gouden elementen en een slangenkop gesneden uit bloedkoraal. Totale lengte 39 cm. ca 30,9 gram. de armban...

2 Bloedkoralen colllier
Resultaat: 275 EUR

Twee colliers van bloedkoraal met goudenslot, 585/000. Collier met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 4-4,5mm, bevestigd aan een ovale geelgouden slot met in het midden een bloedkoraal, 37 cm, en een lang ...

Twee Chinese kommen Ø 12 - Ø 15,2 cm.
Startprijs 200 EUR

Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 850 EUR

Grote geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring gemaakt uit massieve ronde buis, ø 4mm, bezet met een briljant geslepen diamant. ca 0,40 ct. ø 67. ca 13,4 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant en parel
Resultaat: 600 EUR

Fraaie geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring, Art Deco-stijl, voorzien van een witgouden rechthoekig gecontourneerde kop voorzien van een bewerkte rand en bezet met een briljant geslep...

Zilveren armband met diamant, olifant
Startprijs 900 EUR

Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...

Witgouden creolen met diamant
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige witgouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen met scharnier, aan de voorzijde bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,40 ct. De achterzijde van de creool is bew...

Twee antieke Oosterse geweren
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Antiek penvuur revolver, L 26 cm.
Resultaat: 190 EUR

Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Antieke Colt revolver, L 28 cm.
Resultaat: 550 EUR

Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.

Twee antieke Franse brandweerhelmen
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.

Antiek randvuur pistool, L 31 cm.
Resultaat: 200 EUR

Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.