18e Eeuws Delfts polychroom bord met chinoiserie/goud decor. Gemerkt A.P.K. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische keramieken sierschotels. Floraal. Circa 1900. Afmeting: Ø 24 - 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen. Handbeschilderd. Landschap met figuren/floraal/goud decor. Afmeting:H 12 x Ø 10 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse polychrome dekselvaas met floraal/tropische vogels decor. Bodemmerk + letters. Circa 1930 - 1950. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme majolica bloempot met floraal/leeuwenkoppen decor. Genummerd. Bodemrand beschadigd. Afmeting: H 29 x Ø 40 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. (1) Roemer, handbeschilderd, chip. (2) Karaf, handbeschilderd. (3) Bokaal, handbeschilderd. Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf diverse oude (parfum) flacons. Kristal + glas. 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000, met witte emaille wijzerplaat met decentrale secondewijzer. De rand en de achterzijde van het horloge zijn voorzien van een bewerking. ø 44mm. mechanisch, werkend. In goe...
Maurice Lacroix dames horloge, model Calypso, met een goudkleurige kast en een zwart lederen wijzerplaat. Quartz. ø uurwerk ø27 mm. Het horloge is voorzien van wat gebruiksporen. kastnummer 32311. In...
Lot met 6 horloges: 3 Timex horloges, mechanisch en 3 zakhorloges, witmetaal waarvan 2 met sleutelopwinding.
Bloedkoralen armband met goud. Klemarmband met bloedkoralen, verlopend in grootte, 5,5-8mm,, 2 gouden elementen en een slangenkop gesneden uit bloedkoraal. Totale lengte 39 cm. ca 30,9 gram. de armban...
Twee colliers van bloedkoraal met goudenslot, 585/000. Collier met 3 rijen ronde bloedkoralen, ø 4-4,5mm, bevestigd aan een ovale geelgouden slot met in het midden een bloedkoraal, 37 cm, en een lang ...
Twee Chinese Sung-stijl kommen met glazuur. Afmeting: Ø 12 - Ø 15,2 cm. In goede staat.
Grote geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring gemaakt uit massieve ronde buis, ø 4mm, bezet met een briljant geslepen diamant. ca 0,40 ct. ø 67. ca 13,4 gram. In goede staat
Fraaie geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Ring, Art Deco-stijl, voorzien van een witgouden rechthoekig gecontourneerde kop voorzien van een bewerkte rand en bezet met een briljant geslep...
Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...
Prachtige witgouden creolen, 750/000, met diamant. Klapcreolen met scharnier, aan de voorzijde bezet met 2 rijen met briljant geslepen diamanten. totaal ca 1,40 ct. De achterzijde van de creool is bew...
Twee antieke Oosterse vuursteen geweren. 19e Eeuw. Afmeting: 150 - 160 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. Voorlader. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Antiek Frans penvuur revolver. L & G Paris Acier. Mechanisme functioneert niet correct. Afmeting: L 26 cm. In goede staat.
Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.
Antieke Colt revolver. Voor Turkse markt. Met opschrift Merzifvowameli + Hachim 1571. Afmeting: L 28 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse gepolijste messing brandweerhelmen. Sapeurs Pompiers. Gournay in Bray de la Chapelle. Afmeting: 18 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Antiek randvuur pistool met achtkantige loop. Gemerkt G.B. Circa 1800. Afmeting: L 31 cm. In goede staat.