Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot kristal (zilver+plated) 321
Lot kristal (zilver+plated)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke porseleinen plaquette, 1900 6178
Antieke porseleinen plaquette, 1900

Resultaat:

225 EUR

Drie antieke Meissen borden 6176
Drie antieke Meissen borden
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Meissen theepot 6175
Meissen theepot

Resultaat:

300 EUR

Roomstel 316
Roomstel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Zilveren tableau + schaal 314
Zilveren tableau + schaal

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Zilveren tafelspiegel 82
Zilveren tafelspiegel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Zilveren doosjes 57
2 Zilveren doosjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 51
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar 47
Zilveren kandelaar

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Theebus met zilver 43
Theebus met zilver

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bijzondere uil-klok 33
Bijzondere uil-klok

Resultaat:

3.250 EUR

Zilveren bouilloire, 18e eeuw 28
Zilveren bouilloire, 18e eeuw
Startprijs 2.250 EUR
Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp 1294
Josef Klarl, Beierse boer met tabakspijp
Startprijs 350 EUR
Mijdema, Koeien langs de waterkant 1288
Mijdema, Koeien langs de waterkant
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Franse pendule, 1890 3600
Franse pendule, 1890

Resultaat:

110 EUR

Antieke zilveren brandewijnkom, 1714 22
Antieke zilveren brandewijnkom, 1714
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Zilveren muntdoos 21
Zilveren muntdoos

Resultaat:

50 EUR

Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats 1280
Pendant Hendrik van Langen, Boer en boerin bij haardplaats
Startprijs 300 EUR
Drie Meissen borden 6170
Drie Meissen borden
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1800 3589
Franse Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Eiken regulateur, 1920 3587
Eiken regulateur, 1920

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar & vaas 300
Zilveren kandelaar & vaas

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren druivenschaar 298
Zilveren druivenschaar

Resultaat:

60 EUR