Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kopjes. Floraal decor. Eén klein kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 4,3 - 7 cm.
Grote 19e eeuwse vergulde bronzen tafel-Cartelklok. Frankrijk. Met rocailles en bacchus. Circa 1850. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: H 61 cm. !! In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met bandintarsia. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum + secondenaanduiding. Afmeting: H 222 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame kapitale armband, goud op zilver armband met scharnier. 2 Olifantenkoppen met robijnen bevestigd aan een opengewerkte band. Het geheel is bezet met zeer veel diamanten, eenvoudig geslepe...
Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale diepe schotels met kraanvogel/floraal decor. Afmeting: 4 x 15 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met geel glazuur en hondenkoppen. Ongemerkt. Afmeting: H 30,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Sang de Boeuf vazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Wit- met roodgouden herenring, 750/000, met diamanten. Ring met een bewerkte kop in het midden voorzien van een gladomzetting bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct, daarnaast zitten er n...
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen, chips + één gelijmd. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijke staat.
Theo Kuipers, 1988. Nr. 21/40. Expressionistische voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 58 x B 80 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Bronzen stier naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: 14 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vitrinekast met bronzen beslag en klauwpoten. Barok-stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 225 x 180 x 45 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten spindes met briefpanelen. Neo gotisch. Circa 1890. Eén-deurs. Afmeting: 126 x 46 x 40 cm. + 127 x 50 x 40 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Hollands dorpsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Oosterse koloniale Djatihouten schrijf/handwerktafel met schrijflade en wolhouder. Met gesigneerd slot en floraal snijwerk. Afmeting: 72 x 75 x 46 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met een geelgouden sluiting, 585/000. Collier met 5 rijen bloedkoraal, ca 4x5mm, bevestigd aan een ronde geelgouden streeksluiting met filigrain en knopjes. In het midden beze...
Zilveren Broche, Lapponia, 925/000, model Stranger on Lo. Door Bjorn Weckström, ca 17,8 gram. 4,5x3,5cm. In goede staat.
Originele Zuid-Duitse essenhouten 1-deurs vitrinekast met etagere. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 183 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...
Onduidelijk gesigneerd. Modern, naar Botero. Voluptueuze dikke dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke eethoek van mahonie met vier stoelen. 19e Eeuw. Geschulpt blad, spinnekop tafel. Afmeting: 76 x 138 x 106 cm. / 90 x 45 x 50 cm. In goede staat.
Antieke zilveren papegaaienbeugel, 833/000, voorzien van fraai graveerwerk met papegaai en krullen. Voorzien van draagketting en geborduurde tas. Schoonhoven, jl.:N:1806. Voorzien van gravure aan de b...
Joseph Gregoire. 1900 - 1976. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 61 x B 44 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Mediterraans landschap met cavalerie te paard. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 35 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1880. Afmeting: 74 x 90 x 116 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met karper en meermin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose kopjes + schotels. Floraal/haan decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 7,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met kostbaarheden decor. 19e Eeuw. Chip. Afmeting: H 39,6 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Engelse scheepscommode van mahoniehout, met messing hoekstukken, sloten, beslag en zijgrepen. 20e Eeuw. Enkele krassen. Afmeting: 80 x 76 x 47 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse smeedijzeren gesigneerde grote evenaar waag met gotische graveringen. Signatuur Chr. Roth. Afmeting: 50 x 100 x 11 cm. In goede originele staat.
Twee zeer grote antieke Franse messing vergulde + porseleinen kaarskandelaren op marmeren basement. Geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Art Deco kopergehamerde rooktafel. Mogelijk Amsterdamse School. Eén koperen bol mist, verder in goede staat. Afmeting: 87 x 32 x 13 cm.
Eiken drank/tv kast. Eind 20e eeuw. Met twee lades en klapbare deur. Afmeting: 125 x 95 x 65 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geisha/goud decor. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In goede staat.
Groot Russisch lakwerk ei met Russische ikoon voorstelling, kruisafname. Met console. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen celadon schenkkan met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Fijne gouden ring, 585/000, met een zeeuws knopje, ø 10 mm. ø 48. ca 1,3 gram. In goede staat.
Twee oker-gele Chinees porseleinen drakenborden met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Zilveren broche, 833/000, met diamanten. Opengewerkte broche in ruitvorm bezet met 11 diamanten met een oud slijpsel. De achterzijde van de broche is voorzien van een vergulding en een veiligheid. 39x...
Gipsen zuil met kariatiden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.
Twee antieke gietijzeren wandplaquettes met jachthonden. In eikenhouten lijst. Circa 1920. Afmeting: H 31 x B 46,5 cm. In goede staat.
Ovale eikenhouten Jugendstil tafel met etagere. Circa 1910. Afmeting: 77 x 87 x 55 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom met noppen en grijs/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 10,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Kersenhouten boekenkast met verstelbare schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 201 x 130 x 30 cm. In goede staat.
Antieke tinnen boulloire. Sheffield - England. Circa 1890. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oorvaas met groen glazuur en goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bolvaas met figuren op karper/kreeft/tekst decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Brede rood-lederen relax stoel van het merk Prominent. Electrisch, verstelbaar. Linker armleuning voor, iets sleets. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 90 x 110 cm. In redelijke staat.
Chinese vaas met floraal/zee decor. Met bodemmerk. Bovenrand beschadigd. Afmeting: H 26 cm. In matig/redelijke staat
Oude Indiase dansende boeddha van brons, met vier armen, staande op kind met serpent en lotusbloem. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Kopergeslagen turfkist + wortelhouten spiegel met brons. 20e Eeuw. Afmeting: 29 x 47 x 30 cm. / 37 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuws Oosters presenteerblad met parelmoer-inleg. Hardhout. Minimale beschadigingen. Afmeting: 63 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Fijn gestoken Fries eikenhouten kerfsnede kerkelijk offerblok. 19e Eeuw. Afmeting: 22 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse 18e eeuwse blaker met figuren decor. Koper. Afmeting: 10 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Groot Hollands mahoniehouten gebombeerd linnen kabinet met halve zuilen en vergulde messing ornamenten. Met bronzen verguld beslag. 18e Eeuw. Minimale fineer schades. Afmeting: 248 x 185 x 55 cm. In r...
Twee Indonesische houtgestoken (bijzet)tafels. Opklapbaar. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 75 cm. In goede staat.
Mooie 18e eeuwse Japans porseleinen Imari vaas met fijne decoratie. Floraal/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kopje met Familie Rose vogels in landschap/floraal decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen cup met tuin/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 3,3 x Ø 7 cm. In goede staat.
Wortelnoten hang-vitrinekast met Bavaria porseleinen mokka servies + France Limoges miniatuur porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x 65 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japans porseleinen Kutani vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerken. Afmeting: H 24 - 35 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten kapstok met polychrome tegels. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 43 x 90 cm. In goede staat.
Twee porseleinen wandschotels in messing omranding. Damesportretten met hoed. Circa 1880. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen tafellamp met blauw glazuur en messing basement. Staart afgebroken. Afmeting: H 37 cm. In matig/redelijke staat.
Groot 18e eeuws gepolychromeerde Heilig figuur. Spanje. Afmeting: H 88 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees diep porseleinen bord. Figuren in landschap decor. Chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen vrouw door Jan Sierhuis. 1928 - . Tango danseres, op zwart marmeren basement. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. 19e Eeuw. Jeanne d'Arc te paard. Gedetailleerd. Ongesigneerd. Afmeting: 11 x 11 x 5 cm. In goede staat.
Struisvogel-ei onder glazen stolp, met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing. 19e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oud Afrikaans etnografisch masker uit Congo. Gemaakt van jutte en stro. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees porselein. 18e Eeuw. Imari. Eén kop + schotel, goed. Rest haarlijn en/of chips. Afmeting: 6,5 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen 'Schertz' figuur. Een uil voorstellende, met daarin een naakte dame. 21e Eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Drie schalen + vijf borden. Floraal/goud/landschap. Bodemmerken. 19e Eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Negen oude messing schilderijlampen. 20e Eeuw. Afmeting: circa 20 - 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Wilhelmina 1898 - 1923 wandschotel met afbeelding van een schip. Ontwerp J. Kwak. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Zilveren chatelaine met signetten. 833/000. Horlogeketting met kippenring en 2 tonnen met bewerking en onderaan de ketting 2 signetten en een sleutel met bewerking. 27 cm. ca 50,2 gram. In goede staat...
19e Eeuws religieus figuur van eikenhout. Monnik met boek. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houtgesneden beelden. 20e Eeuw. Afmeting: H 46 - 52 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met blauw glazuur en baars, karper, steur decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen hocker met Foo-hond decor. Afmeting: H 47 x Ø 32 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgesneden vergulde tempelhond met roodlak. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 25 x 12 cm. In goede staat.
Twee antieke dekselvazen van messing met gravering. Circa 1900. Eén voet verbogen. Afmeting: H 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse wandgarderobe met spiegel + leeuwenkoppen. Circa 1900. Afmeting: 112 x 30 x 15 cm. In goede staat.
Drie Oosterse bronzen dieren. Bewerkt. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee Indische olifanten en één paard. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld op zwaar marmeren basement. Arabier te paard met geweer. Zwaar compositie metaal. Circa 1900. Afmeting: 63 x 72 x 22 cm. In goede staat.
Drie Hollandse 17e eeuwse antiquarische boeken in perkament. Nederlandsche Concordantie of te woord-register des ouden testaments. Drie delen. Abraham Trommium by Gerardus Borstius Nieuwen-dijck, anno...
Vijf Chinees porseleinen borden met figuren in tuin/mandarijn/Familie Rose decor. Drie keer floraal. Eén chip. 2x acht-kantig. Haarlijn. Gelijmd. In matig/redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen maan/pelgrim vaas met draken in zee decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselschaal. Sweet meat dish met draken decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 20 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten lepelrek met antieke tinnen lepels. Afmeting: 42 x 23 x 3 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits keramiek met vernikkeld messing. Circa 1910 - 1920. Bestaande uit: hengselschaal, een tablet en een koektrommel. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.