Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

H.D. Schild, Hollands dorpsgezicht in de sneeuw
Resultaat: 160 EUR

H.D. Schild. 1872 - 1928. Hollands dorpsgezicht in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.

Drie oude Deense vazen, H 17 - 22 cm.
Startprijs 100 EUR

Drie oude porseleinen vazen. Denemarken. Bing & Gröndahl + Royal Copenhagen. Floraal/ooievaar decor. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.

M. Martens, Hollands havengezicht (Dordrecht)
Startprijs 400 EUR

M. Martens. Hollands havengezicht (Dordrecht). Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Antiek porseleinen figuur, H 57 cm.
Startprijs 200 EUR

Groot antiek porseleinen figuur. Dame te paard. Zwaard afgebroken. Circa 1900. Chips basement. Genummerd. Royal Dux-stijl. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

3x Gerold porseleinen figuur
Startprijs 70 EUR

Drie Duitse Gerold porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Antieke Army-percussie Center Hammer .44 revolver, L 39 cm.
Resultaat: 1.100 EUR

Grote antieke Amerikaanse Army-percussie Center Hammer revolver. 44 Kaliber. VS 1861. Allen Rwheelock. Gepolijst. Afmeting: L 39 cm. In goede staat.

Antieke Franse brandweerhelm
Resultaat: 110 EUR

Antieke Franse messing brandweerhelm. Pompiers de Merrey. Geen binnenhelm. Afmeting: 25 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Vier antieke revolvers (defect)
Resultaat: 300 EUR

Vier antieke defecte revolvers. Afmeting: L 16 - 18 cm. In redelijke staat.

Henriëtte Huquenin, Muziektent
Resultaat: 170 EUR

Henriëtte Huquenin. 1903 - 1994. Titel: Muziektent dorpsfeest. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Chinese Blanc de Chine figuren, H 30 cm.
Startprijs 100 EUR

Twee Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Antieke Gouda vaas, 1910
Startprijs 100 EUR

Antieke Gouda platelen pijpvaas. Schilder P. Circa 1910. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Johannes Matthijs Lion, Texelse platbodem
Resultaat: 750 EUR

Johannes Matthijs Lion. 1856 - 1899. Texelse platbodem op zee met stoomboot in verte. Kapitale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 75 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Kippen
Startprijs 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

Drie antieke Delftse borden
Startprijs 80 EUR

Drie antieke Delftse polychrome fayence borden met chinoiserie decor. Naar lampetkan. Circa 1900. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Miniatuur linnenkastje
Startprijs 80 EUR

Antiek Jugendstil kinderspeelgoed miniatuur linnenkast met bamboe decor, spiegels + lade. Circa 1900. Afmeting: 57 x 33 x 16 cm. In goede staat.

Lot Duits trein-speelgoed
Startprijs 40 EUR

Lot Duits trein-speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere; G.F.N. tenderloc, beschadigd. Twee Fleischmann wagons. Eén seinpaalburg, niet compleet. Afmeting: 17 - 26 cm. In redelijk/matige staat.

Majolica vaas + koektrommel
Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek keramiek. (1) Jugendstil majolica vaas, gemerkt J.S. 848, circa 1900, chips voet. (2) Koekjestrommel, gemerkt, Engeland, circa 1900. Afmeting: 21 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Engels Wedgwood
Startprijs 60 EUR

Lot Engels Wedgwood. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; Lamp, kop + schotels, schalen et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.

Anton Muller, Stilleven met chrysanten
Resultaat: 110 EUR

Anton Muller. Circa 1930. Stilleven met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd ?, Riviergezicht bij nacht
Resultaat: 160 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. Duitse School. Riviergezicht bij nacht in de bergen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

A. van Wieringen, Konijnen in stal
Resultaat: 200 EUR

A. van Wieringen. Circa 1900. Konijnen in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 32 x B 35 cm. In goede staat.

Marmeren pendule stel
Startprijs 400 EUR

Antiek Frans marmeren pendule stel. Samuel Marti Paris. Met bokalen, één verguld hengsel los erbij. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Met bronzen armaturen. Afmeting: 30 - 49 cm. In goede ...

Friese kortstaart klok, 1800
Startprijs 250 EUR

Eikenhouten Friese kortstaart klok met wekkerfunctie. Wijzerplaat overgeschilderd. Circa 1800. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.

Oude Warmink wandklok
Resultaat: 50 EUR

Oude messing Warmink wandklok in comtoise-stijl. Met harpslinger en slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. 32 x 27 x 12 cm. In goede staat.

Twee antieke uurwerken
Startprijs 100 EUR

Twee antieke ijzeren uurwerken voor onderdelen. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met spillegang + wekker. Afmeting: 48 x 30 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren miskelk
Startprijs 950 EUR

Bijzondere zilveren miskelk, 950/000, Op ronde voet met cartouches met voorstellingen van heilige figuren. Het deksel is voorzien van Floraal decor en bekroond met een kruis als knop. De kelk is deels...

Twee zilveren tondeldoosjes
Resultaat: 190 EUR

Twee zilveren tondeldoosjes, 800/000, met gedreven bandbewerking en graveerwerk. Beide tondeldoosjes zijn voorzien van een ketting. 20x80mm. en 17x100mm. Wat sleets en een paar kleine scheurtjes. Verd...

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor
Startprijs 500 EUR

Zilveren tabakspot en pijpcomfoor, 833/000, op zwart houten basement. Tabakspot met een rechthoekig gecontourneerde rand voorzien van floraal graveerwerk en voorzien van een deksel met bloemapplique a...

18e Eeuws reismes in schede
Startprijs 160 EUR

18e Eeuws reismes met zilveren heft in lederen schede. Reismes met een rechthoekig gecontourneerd heft versierd met graveerwerk in een lederen schede. 23 cm. In goede staat

18e Eeuwse Chinese schaal
Resultaat: 300 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen schaal met tuin/eenden decor. Eén decor. Afmeting: 6,5 x 37 x 29 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung schaal
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung schaal met waterlandschap/pagode decor. Gerestaureerd. Afmeting: 42 x 34,5 cm. In redelijke staat.

Zilveren theepot met comfoor
Startprijs 480 EUR

Zilveren theepot en comfoor. Fraaie theepot, 925/000, model Bonton met houten greep en knop geplaatst op een zilveren comfoor met 3 gekrulde poten en een parelrand, geplaatst op een rond houten baseme...

Zilveren asperge-schep
Resultaat: 250 EUR

Zilveren aspergeschep, 830/000, voorzien van een gezaagd blad met floraal patroon en versierd met graveerwerk. Bevestigd aan een steel met parelbewerking en culots. 10x22cm. MT.: Koch & Bergfeld, Brem...

Parfumflacon met gouden dop
Resultaat: 60 EUR

Odeurflacon met gouden dop, 585/000. Rechthoekig gecontourneerde flacon met gouden kraag en dop, samengesteld, Bol model met bloemdecor. Diverse reparatieplekken en enkele gaatjes. In redelijke staat....

Drie parfumflacons met zilver
Startprijs 150 EUR

Drie odeurflacons, kristal met zilver, Cilindervormige roodglazen flacon met zilveren kraag en dop met bloemdecor en gegraveerde letter E, 925/000. 7 cm, een rechthoekig gecontourneerde flacon met een...

Chinese kom Ø 17 cm.
Resultaat: 2.000 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen kom met druivenranken decor + zes tekens bodemmerken. Bakfout bodem onderrand. Eén minimale schilfer. Afmeting: H 5 x Ø 17 cm.

Zilveren schaal
Startprijs 150 EUR

Een ovaal opengewerkt schaaltje met biedermeierdecor, 833/000, voorzien van gravure op de bodem, 8-12-40. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam. jl.:G:1941. 25x18x5cm. ca 260 gram. In goede staat.

Zilveren oorijzer met toebehoren
Startprijs 300 EUR

Fries zilveren oorijzer, 833/000, met stiften, mutsspelden en antieke kanten mutsen. Voorzien van restauratie. In goede staat. ca 84 gram.

Chinese penselen vaas Ø 21,5 cm.
Resultaat: 850 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenvaas met figuren in bamboe landschap decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot + onderschotel
Resultaat: 80 EUR

18e Eeuwse Cheng Lung dekselpot met onderschotel. Floraal decor. Eén oor gelijmd. Afmeting: 15 - 18 cm. In redelijke staat.

Zilveren doosje
Resultaat: 40 EUR

Zilveren doosje, 800/000, rond model versierd met randen met palmetpatroon en getrembleerde bewerking met stippendecor. Frankrijk. ø38x18mm. ca 24,5 gram. Voorzien van vergulde binnenzijde. In goede s...

Stel karaffen
Resultaat: 100 EUR

Stel kleine kristallen karaffen met zilver, 925/000. Bolle karaffen, rijkelijk versierd met slijpwerk, voorzien van een gladde zilveren kraag. De karaffen zijn voorzien van kristallen geslepen stoppen...

Drie 18e eeuwse Capucijne chocokoppen
Resultaat: 225 EUR

Drie zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne chocolade koppen. Floraal + geglazuurd. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Chinees miniatuur kaststel, H 14 - 15 cm.
Startprijs 450 EUR

Vijf-delig Chinees porseleinen miniatuur kaststel met floraal decor + Kang Xi bodemmerk. Afmeting: H 14 - 15 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 39 cm.
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren/floraal/draken decor. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose brushwasher Ø 21 cm.
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose brushwasher met floraal/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 16,5 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Eén keer losse schotel, bloemmanden decor + goud (Amsterdams bont). Drie kopjes haarlijn, Eén schotel chip. 5 x Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse Chinese ghendi, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari ghendi schenkkan met floraal decor. Bovenrand restauratie + kleinere tuit restauratie. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen antiek Chinees Kantonees porselein. Met krijger decor. 1x Gemberpot. 1x Vaas, bodemmerk. Afmeting: H 15 - 28 cm. In goede staat.

Twee delen Japans Imari porselein
Resultaat: 70 EUR

Twee delen Japans Imari porselein. 19e Eeuw. 1x Schaal, rond, randschade. 1x Bloempot, ovaal, haarscheuren. Afmeting: 21 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinese blanc de chine waterpot Ø 13 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen blanc de chine waterpot met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.

Lot Chinees/Japans porselein
Startprijs 60 EUR

Lot Chinees/Japans porselein. Bestaande uit: Drie 19e eeuwse schotels, tuin/vogel decor, één kop haarlijn + chip, één schotel haarlijn. Eén celadon vaas, China, bodemmerk, goed. Eén vaas, Japan, paard...

Zilveren bestek, 6 delen
Resultaat: 140 EUR

Zes delen zilveren bestek, 835/000, kindervork en kinderlepel, model puntfilet voorzien van een monogram: CTP. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: O;1924, 17 cm, en een tafellepel en -vork, Art De...

Cassette (plated)
Resultaat: 200 EUR

Compleet bestek, Gero zilver plated, 90, model 20 Classique Haags lofje, 12 persoons, met tafel- en dessertmessen, tafel- en dessertvorken, tafel- en dessertlepels, voorsnijcouvert, 4 vleesvorkjes, s...

Zilveren tafelnummers
Startprijs 40 EUR

Cassette met zilveren tafelnummers, 800/000. 1,5 cm. ca 10 gram. In goede staat.

Chinese pot Ø 23 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pot met rondom fabeldieren decor. Afmeting: H 16 x Ø 23 cm. In goede staat.

Kapitale Japanse Imari vaas, H 63 cm.
Resultaat: 450 EUR

Kapitale Japans Imari porseleinen vaas met tuin/goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 190 EUR

Twee zilveren kandelaren, 840/000, op ronde voet rijkelijk versierd met Perzische bewerking. ø8x20 cm. Midden 20e eeuw. Voorzien van een met gips gevulde voet. Bruto gewicht ca 570 gram. In goede staa...

Zilveren opdienlepel
Startprijs 120 EUR

Zilveren opdienlepel, 934/000, met een zware rechthoekige bak en een gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. MT.: J.J. Torlau, Amsterdam, jl.:Z:1859. En voorzien van een onduidelijk winkelm...

Drie delen antiek Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen antiek Chinees porselein. (1) Kom, landschap/floraal decor, vier tekens bodemmerk, 19e eeuw. (2) Twee acht-kantige kopjes met peterselie decor, vier tekens bodemmerk. Minimale chip. Afmeti...

12 Zilveren lepel + 6 vorken
Resultaat: 80 EUR

Cassette met 12 zilveren lepels en 6 zilveren vorken, 835/000, met ribbewerking. 6 Borrellepels, 6 theelepels en 6 taartvorkjes, 8,5-13cm. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschoten. ca 193 gr...

Antieke Japanse schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japans porseleinen diepe schotel met landschap decor. Afmeting: H 6 x Ø 31 cm. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 13,3 cm.
Startprijs 300 EUR

Chinees porseleinen waterpot met dubbele blauwe bodemring. Quing-stijl. Afmeting: H 9 x Ø 13,3 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot Ø 12 cm.
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: 10 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.

Twee Chinese drakencups Ø 8,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

Twee Chinees porseleinen drakencups met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Drie Chinese borden
Resultaat: 300 EUR

Drie Chinees porseleinen borden, onder meer Familie Rose. Figuren in haven/floraal decor. Gelijmd. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 22,3 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Kang Xi schotel H 8 x Ø 43 cm.
Resultaat: 750 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin decor. Gerestaureerd. Afmeting: H 8 x Ø 43 cm. In goede staat.

Chinese censer Ø 14 cm.
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon censer met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 9 x Ø 14 cm. In goede staat.

Zes Chinese Familie Verte kopjes Ø 7,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Zes Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met draken en karaktertekens. Afmeting: 4 x Ø 7,5 cm. In goede staat.

Japanse Imari schaal met zilveren beugel Ø 17,5 cm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen schaal met zilveren biedermeier hengsel. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,5 cm. In goede staat.

Antieke sierschotel, Ø 42 cm.
Resultaat: 60 EUR

Grote antieke keramieken sierschotel met chinoiserie decor. Circa 1880. Afmeting: Ø 42 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met floraal/symbolen decor. Verso lotusbloem + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm.

Chinese blanc de chine vaas, H 45 cm.
Startprijs 1.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen blanc de chine vaas met kraanvogel decor + signatuur. Afmeting: H 45 x Ø 34 cm. In goede staat.

Grote zilveren strooier
Resultaat: 200 EUR

Fraaie grote zilveren strooier, 833/000, getorste model met plooien geplaatst op een ronde voet met voluten. De strooidop, met doorlopend getorste bewerking is opengewerkt met sterren en kruldecor. Be...

Zilveren druivenschaar
Resultaat: 60 EUR

Druivenschaar met zilveren grepen, 833/000, met druivenranken en druiven. 5x16cm. In goede staat

Zilveren kom
Resultaat: 80 EUR

Zilveren kom, 925/000, rond model, op ronde voet, voorzien van cannelures. MT.: Williams ltd, Birmingham, jl.:e:1904. ø11x9cm. ca 113 gram. Minimaal deukje, verder in goede staat.

Grote zilveren strooier
Startprijs 170 EUR

Grote zilveren strooier, 915/000, rijkelijk versierd met floraal graveerwerk, geplaatst op een ronde voet en met een strooidop met gezaagde traanvormen. Spanje tussen 1934-1988. ø7,5x20 cm. ca 123 gra...

Zilveren sigarettenetui, 1904
Resultaat: 60 EUR

Floraal gegraveerd zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde. Zogenaamd heupmodel. Gegraveerd met naam R. Knagg Blackburn. Meesterteken W.A. Birmingham. Jaarletter e = anno 1904. Afmeting: 9 x ...

Meissen theepot
Resultaat: 225 EUR

Porseleinen Meissen theepot. Floraal/goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 24 x 14 cm Ø. In goede staat.

Chinees borduurwerk op zijde
Resultaat: 90 EUR

Chinees borduurwerk op zijde, met afbeelding van een Chinese porseleinen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 32 cm. In goede staat.

Drie-delig 18e eeuws Chinees kaststel, H 11 - 14 cm.
Resultaat: 425 EUR

Drie-delig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel met floraal/kostbaarheden decor. Chips + haarscheuren, tevens deksel vast gelijmd. Afmeting: H 11 - 14 cm. In redelijke staat.

C. de Bruijn, Stilleven met fruit
Resultaat: 90 EUR

C. de Bruijn. Circa 1920. Stilleven met peren en appel. Olieverf op karton. Afmeting: H 11 x B 17,5 cm. In goede staat.

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 1.200 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel met figuur in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1870
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse pendule met vergulde bronzen ornamenten. Enchappement, stil uurwerk, achtdaags. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 1.250 EUR

Geel- met witgouden choker, 750/000, met diamant. Choker met opengewerkte driehoekig gevormde schakels. En in het midden een geelgouden element, 2 peervormen pave bezet met diamanten. In het midden va...

Eugene van Mierlo, Vaas met witte rozen
Startprijs 250 EUR

Eugene van Mierlo. 1880 - 1972. Vaas met witte rozen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 72 x B 84 cm. In goede staat.

Gouden oorclips met diamant
Startprijs 750 EUR

Fraaie geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Rechthoekig gebogen oorstekers voorzien van 5 rijen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. 11x20mm. ca 14,1 gram. In goede staat.

Franse pendule, 1915
Resultaat: 170 EUR

Antieke Franse Art Deco pendule van messing. Achtdaags-stil uurwerk. Circa 1915. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Jaeger LeCoultre tafelbarometer
Resultaat: 375 EUR

Jaeger LeCoultre tafelbarometer. Verguld messing. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3-Delige Petrus Regout soepterrine, 1880
Startprijs 40 EUR

Drie-delgie antieke Maastrichtse Petrus Regout soepterrine. Bestaande uit: Onderschaal, terrine en sleef. Circa 1880. Afmeting: 24 x Ø 27 cm. In goede staat.

Lot divers porselein (8x)
Startprijs 60 EUR

Acht delen divers porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit schalen/schaaltjes. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 17,7 cm.
Resultaat: 300 EUR

Chinees porseleinen bord met mat rood glazuur en draak decor. Zes tekens bodemmerk. Bloemvorm. Afmeting: Ø 17,7 cm. In goede staat.

Chinese klapmuts kom Ø 20,5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Grote Chinees porseleinen klapmuts kom met figuren in landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Minimale schilfer. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.