Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

52. Aprilveiling 2022

AD-

Veiling op donderdag 7 april 2022 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.500 EUR

18e Eeuwse Hollandse palissander kussenkast met geëboniseerde zuilen, snijwerk, koppen en lades. Afmeting: In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 200 EUR

Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 55 x 107 cm. In goede staat.

Twee armleunstoelen
Resultaat: 225 EUR

Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.

Palissander speeltafel, 1820
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.

Vijf Chinese miniatuur vaasjes, H 4,5 - 6,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden broche met bloem
Resultaat: 140 EUR

Geel- met witgouden broche, 585/000, ovaal opengewerkt model met een bloemversiering. Grootte 22x27mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat.

Drie Japanse of Chinese rijstwijn flessen, H 22 - 23 cm.
Resultaat: 60 EUR

Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.

Geelgouden oorstekers
Startprijs 800 EUR

Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Driehoekig gevormde oorstekers met een deels dubbele rand, bezet met 12 briljant geslepen diamanten per oorsteker, totaal ca 0,72 ct. De oorsteke...

3x Chinese schotels
Resultaat: 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.

Twee Boheems kristalllen kandelaren
Startprijs 150 EUR

Twee Boheems kristallen kaarskandelaren met messing en marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 46 cm. In goede staat.

Twee antieke amfora vazen, 1860
Resultaat: 350 EUR

Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee antieke Chinese kommen Ø 14 - 14,2cm.
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Resultaat: 60 EUR

Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels voorzien van filigrainbewerking met daartussen schakels met een cabouchon barnsteen/ copal. Voorzien van bakslot en veiligheid....

Gouden bedel pistool
Startprijs 100 EUR

Geelgouden bedel, 585/000, in de vorm van een revolver. 16x28mm. ca 1,5 gram. In goede staat.

4x Oud Japans/Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Chinese penselen pot Ø 21 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.

Lot zilver (Wayang e.d.)
Resultaat: 50 EUR

Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...

Twee antieke lepelrekken
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke lepelrekken met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.

Lot zilver, 5x
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver, 833/000, met een strooilepel met parelrand, een vleesvorkje met met getrembleerde bewerking, suikerschep en vleesvorkje met agaten heft en een suikerschep met agaten heft, gebroken. 14 cm....

Gouden broche met amethist, jade en diamant
Resultaat: 475 EUR

Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...

Gouden oorstekers
Startprijs 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.

Twee Chinese schotels Ø 17 cm.
Resultaat: 70 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.

Zilveren tabakspot
Startprijs 360 EUR

Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...

Gouden oorstekers opaal mozaiek
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met opaal mozaïek. oorstekers met een bolle kraal uit opaal mozaïek. ø 8 mm. ca 1,4 gram. Nieuw.

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 80 EUR

Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...

Antieke kussenkast, 1920
Resultaat: 250 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.

Twee theestoven
Resultaat: 120 EUR

Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.

Antiek Zeeuws paardenmes
Resultaat: 125 EUR

Antiek Zeeuws paardenmes in lederen schede. Palmhout gesneden met wapen van Zeeland et cetera. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22,3 cm.
Resultaat: 190 EUR

Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.

Boekenmolen
Resultaat: 170 EUR

Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Hematiet collier
Startprijs 60 EUR

Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat

Twee antieke tabaksdozen
Startprijs 150 EUR

Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.

Twee zilveren armbanden
Resultaat: 50 EUR

Twee dubbeltjes armbanden met zilver, verbonden door ogen met schakels langs de zijkant. Eén voorzien van bakslot met zilveren dubbeltjes, 1937-1941, lengte 20 cm., en één voorzien van een veeroog met...

Flacon met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Duits porseleinen flacon, buikmodel, met zilveren kraag en dop, 833/000, voorzien van een getrembleerde bewerking. ø4,5x8cm. Voorzien van binnenstop. In goede staat.

Lot zilver
Resultaat: 90 EUR

lepels + vorken

Agaat collier met hanger
Resultaat: 200 EUR

Colliert van ronde agaatkralen in verschillende kleuren, ø 10,5mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met zirconia's. Aan het collier hangt een ovale geelgouden hanger met een ovale cabouchon g...

Collier van carneool met gouden slot
Resultaat: 80 EUR

Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...

Ring met roosdiamant.
Startprijs 900 EUR

Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat

Antiek Perzisch tegeltableau
Resultaat: 300 EUR

Antiek 6-pas polychroom Perzisch tegeltableau. Bodemvondst. Restauraties. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.

Grote hang/biljartlamp in Tiffany-stijl
Resultaat: 190 EUR

Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.

Italiaanse kast met intarsia
Resultaat: 375 EUR

Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...

Grote antieke spiegel, H 158 x B 90 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.

Twee Sevres-stijl piedestals + vazen
Resultaat: 850 EUR

Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.

Set zilveren sieraden met granaat
Resultaat: 60 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met granaat. Set met een ring, hanger en oorstekers met een dubbele ovale rozet bezet met granaatstenen. 18x20mm. lengte collier 54 cm, ring ø 66. Totaal ca 24 gram. Oo...

Zilveren tafelstuk
Startprijs 350 EUR

Bijzonder zilveren tafelstuk, in de vorm van een draagstoel met dragers. Als specerijenset met een strooier, een specerijenpotje in de vorm van een pompoen. 21x8x12cm. ca 217 gram.Met Aziatische keure...

Lot zilveren sieraden met roze steen
Startprijs 60 EUR

Set zilveren sieraden, 925/000, met roze steen. Gourmetcollier ,met een grote hanger in een bloemvorm met roze stenen en een rand met zirconia's. ø 36 mm, lengte 60 cm, een fijn slangcollier met een s...

Paar gouden mutsbellen
Resultaat: 250 EUR

Paar gouden mutsenbellen, 585/000, als oorhangers. Oorhaken met een druppelvormig element, versierd met graveerwerk en met baarden. 5 cm. totaal ca 6,9 gram. In goede staat

Gouden fantasiering met diamant
Startprijs 275 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamant. Strakke witgouden ring met een rail bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden van de ring zit een geelgouden driehoekig element. Bree...

Franse School, Herenportret
Startprijs 180 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.

Zilveren kan
Startprijs 300 EUR

Aziatische zilveren kan, 925/000, op ronde voet met een bewerking van floraal decor met figuren. Voorzien van een greep met bamboe-decor. 15x11x12cm. ca 351 gram. Met aziatische keuren. In zeer goede ...

Willem Heytman, Boerderij met kippen
Startprijs 60 EUR

Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. de Jong/Cuisine, Werkende vrouwen in de keuken
Resultaat: 40 EUR

Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.

Gouden potlood
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden potlood, 585/000, zeskantig versierd met een gegraveerde lijnenbewerking. 8 cm. voorzien van een geelmetalen mechanisme. Totaal goudgewicht. ca 3 gram. In goede staat

M. Albers, Bosgezicht met beek
Resultaat: 100 EUR

M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.

Romain Steppe, Riviergezicht met windmolen en brug
Startprijs 100 EUR

Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Zilveren collier en armband
Startprijs 100 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...

Onduidelijk gesigneerd, Parijs stadsgezicht
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

F.B. Groothuis, Windmolen met figuren
Resultaat: 50 EUR

F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Zuid-Duitse Louis Seize commode, 1800
Resultaat: 500 EUR

Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...

Bloedkoralen armband
Resultaat: 375 EUR

Bloedkoralen armband met goud. Klemarmband met bloedkoralen, verlopend in grootte, 5,5-8mm,, 2 gouden elementen en een slangenkop gesneden uit bloedkoraal. Totale lengte 39 cm. ca 30,9 gram. de armban...

Zilveren herinneringslepel
Resultaat: 50 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels dubbel getorste steel, bekroond met een ruiter ter paard. Voorzien van gravure L.F. 1807. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:G:1816...

Gouden hanger met granaat
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw

Collier van cultivé parels met witgoud.
Startprijs 300 EUR

Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...

Parel collier
Startprijs 240 EUR

Collier van grote zoetwaterparels, ø 14mm, met een rozige kleur, geregen met 4 zilveren bollen bezet met kleine diamanten met een oud slijpsel. ø 15mm, één klein steentje ontbreekt. Voorzien van een w...

Riny Bus, Boten op de Wadden bij eb
Startprijs 200 EUR

Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.

Lenzkirch pendule, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.

Zilveren wolmand, 1808
Resultaat: 400 EUR

Antiek zilveren knottenmandje, 833/000, Leiden 1808, rond model met dubbele filetranden en een gezaagd bak met floraal en ovaal patroon, deels voorzien van lijngravure. ø8x5cm. ca 67,7 gram. MT.: Hend...

Witgouden brede herenring met diamant
Resultaat: 430 EUR

Brede witgouden herenring, 585/000, met diamant. Ring met rijen bezet met 22 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. Breedte ring 11 mm. ø 64. ca 8,5 gram. In goede staat.

Zilveren miniatuur, 1901
Startprijs 200 EUR

Grote bijzondere zilveren miniatuur, 833/000, van een echtpaar voor een kerk. MT.: J. van Dijk, Hoorn, jl.:R:1901. 6x7x16cm. ca 120 gram. Iets scheef, verder in goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Startprijs 900 EUR

Zilveren servies, BWG, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, rond gecontourneerd model met ribben. Voorzien van houten grepen en knoppen. Totaal ca 1355 gram. 19x11x17cm, 21x12x15c...

H.C. Kranenburg, Winterlandschap
Startprijs 60 EUR

H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Gouden choker met diamant
Startprijs 450 EUR

Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Cobra collier met in het midden een V-vormige element, 27x9mm, in het midden bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Gemerkt Grossé. ca 9,...

Gouden ring met smaragd en diamant
Resultaat: 1.600 EUR

Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een ovale rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 5,5x8,5mm, geplaatst in een gladomzetting. Om de smaragd zit een rand ...

Kapitale gouden ring met amethist en diamant
Resultaat: 1.100 EUR

Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille, amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring...

Houtman, Winters landschap
Startprijs 80 EUR

Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse reiswekker, H 11,5 cm.
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

Antieke naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Antieke 835/000 zilveren geribbelde empire naaldenkoker voorzien van hartvormig schild. Afmeting: 11 cm. Gewicht circa 16 gram. Licht bedeukt. Verder in goede staat.

Lot divers zilver
Resultaat: 70 EUR

Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...

Ger Meinema, Abstract landschap
Resultaat: 50 EUR

Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.

Antieke Franse wekker, 1900
Startprijs 130 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Edmond Ceria, Rivier de Seine in Parijs
Startprijs 350 EUR

Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.

13 Messen met zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...

7x P. de Mare, Gravures
Startprijs 150 EUR

Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren lepels (Denemarken)
Resultaat: 100 EUR

Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...

Zilveren muntdoos
Resultaat: 50 EUR

Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.

Zilveren mosterdpot
Startprijs 250 EUR

Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...

Zilveren lepels in schaal
Resultaat: 40 EUR

12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...

Parelmoerdoosje met zilveren lepels
Resultaat: 70 EUR

Parelmoerdoosje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige parelmoerdoosje met mozaïek, gevuld met 11 lepels in empire stijl. MT.: Onduidelijk. Zilver ca 102 gram. 17x8x5cm. Eén stukje van de doos ont...

Plated dienblad
Resultaat: 50 EUR

Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.

Twee grote kanonnen
Resultaat: 225 EUR

Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.

Spaans Toledo sabel, L 88 cm.
Resultaat: 100 EUR

Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.

Revolver, L 17 cm.
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.

Antiek percussie pistool, L 22 cm.
Resultaat: 400 EUR

Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse kromdolk, L 37 cm.
Resultaat: 60 EUR

Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.