18e Eeuwse Hollandse palissander kussenkast met geëboniseerde zuilen, snijwerk, koppen en lades. Afmeting: In goede staat.
Hollands wortelnoten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 80 x 55 x 107 cm. In goede staat.
Twee geschuurde lederen armleunstoelen. Showroom modellen. In nieuwstaat. Afmeting: 85 x 67 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse palissander speeltafel. Circa 1820. Empire. Fineerschade. Afmeting: 73 x 90 x 45 cm. / 73 x 90 x 90 cm. In redelijke staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen miniatuur vaasjes. Divers. Drie stuks beschadigd. Afmeting: H 4,5 - 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
Geel- met witgouden broche, 585/000, ovaal opengewerkt model met een bloemversiering. Grootte 22x27mm. ca 4,2 gram. In zeer goede staat.
Drie Japanse of Chinees porseleinen rijstwijn flessen met landschap decor. Bakfouten. Eén haarlijn. Afmeting: H 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten schrijfbureau in ongerestaureerde goede staat. Uitneembaar. Circa 1920. Afmeting: 77 x 126 x 76 cm.
Sierlijke geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Driehoekig gevormde oorstekers met een deels dubbele rand, bezet met 12 briljant geslepen diamanten per oorsteker, totaal ca 0,72 ct. De oorsteke...
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, onder andere steur + baars. Kang Xi. Alle gelijmd. Afmeting: Ø 11 - 13,5 cm. In matige staat.
Twee Boheems kristallen kaarskandelaren met messing en marmer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 - 46 cm. In goede staat.
Twee antieke Napoleon III marmeren amfora vazen met verguld bronzen beslag. Circa 1860. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen met swastika decor. Minimale chips. Afmeting: Ø 14 - 14,2 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met barnsteen. Armband met vierkante schakels voorzien van filigrainbewerking met daartussen schakels met een cabouchon barnsteen/ copal. Voorzien van bakslot en veiligheid....
Geelgouden bedel, 585/000, in de vorm van een revolver. 16x28mm. ca 1,5 gram. In goede staat.
Vier delen oud Japans/Chinees porselein. Bestaande uit: Chinese gemberpot, twee Japanse borden, groot Japans bord met kraanvogel decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte penselenpot met figuren in tuin/floraal/krekel decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21 cm. In goede staat.
Lot met zilver, met petitfour schep met biedermeier bewerking. 4 theelepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, kindervork en -lepel met gezaagd wayangdecor en 6 lepels en vorkjes met wayangfig...
Twee antieke lepelrekken met rest polychromie. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 46 - 55 cm. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een strooilepel met parelrand, een vleesvorkje met met getrembleerde bewerking, suikerschep en vleesvorkje met agaten heft en een suikerschep met agaten heft, gebroken. 14 cm....
Fraaie florale geelgouden broche, 585/000, met amethist, jade en diamant. Broche met 3 amethisten geslepen als bloemen en 2 jadestenen als bladeren. In de amethistbloemen zit een witgouden zetting met...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Oorstekers in een dubbele navetvorm in het midden een witgouden element met 2 singlecut geslepen diamanten. 12x8mm. ca 2,0 gram In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/insecten decor. Minimale randschilfers. Afmeting: Ø 17 cm. In goede staat.
Zilveren tabakspot, 934/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribben op de hoeken, geplaatst op een bolle zilveren voet met gecontourneerd zwart houten basement. De tabakspot is voorzien van een d...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met opaal mozaïek. oorstekers met een bolle kraal uit opaal mozaïek. ø 8 mm. ca 1,4 gram. Nieuw.
Zilveren suikerstrooier, 833/000, Empire, met schuitvormige bak versierd met zaagwerk en voorzien van parelrand. MT.: Onduidelijk, vermoedelijk Rotterdam, jl.:Y:1805. 8x14cm. ca 28 gram. In goede staa...
Antieke Hollandse eikenhouten met palissander kussenkast. Circa 1920. Renaissance stijl. Met robbelijsten en snijwerk. Uitneembaar, met schappen + lades. Afmeting: 184 x 156 x 58 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Afmeting: 39 - 44 cm. In goede staat.
Antiek Zeeuws paardenmes in lederen schede. Palmhout gesneden met wapen van Zeeland et cetera. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met visser/eenden decor. 18e Eeuw. Afmeting: Ø 22,3 cm. In goede staat.
Twee-delige mahoniehouten boekenmolen. 20e Eeuw. Afmeting: 62 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Gevlochten collier van hematietkralen met geelgouden opengewerkte bollen, 5 mm, en gematteerde bolsluiting, ø 8 mm. 585/000. lengte 42 cm, breedte 5-25 mm. In goede staat
Twee antieke tabaksdozen van messing. Bewerkt. 18e Eeuw. Afmeting: 11 - 12,5 cm. In goede staat.
Twee dubbeltjes armbanden met zilver, verbonden door ogen met schakels langs de zijkant. Eén voorzien van bakslot met zilveren dubbeltjes, 1937-1941, lengte 20 cm., en één voorzien van een veeroog met...
Duits porseleinen flacon, buikmodel, met zilveren kraag en dop, 833/000, voorzien van een getrembleerde bewerking. ø4,5x8cm. Voorzien van binnenstop. In goede staat.
Colliert van ronde agaatkralen in verschillende kleuren, ø 10,5mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met zirconia's. Aan het collier hangt een ovale geelgouden hanger met een ovale cabouchon g...
Collier van carneoolkralen met gouden slot, 585/000. Collier van gefacetteerde carneoolkralen, verlopend in grootte, bevestigd aan een langwerpige sluiting met bewerking. ø12-16mm. Lengte 50 cm en 7,5...
Zilver met geelgouden ring, 835/000-585/000, met oud diamant. Ring met een grote rozet bezet met roosgeslepen diamanten. ø rozet 18 mm. ca 7,8 mm. ø52. In goede staat
Antiek 6-pas polychroom Perzisch tegeltableau. Bodemvondst. Restauraties. Afmeting: H 57 x B 38 cm. In goede staat.
Grote Tiffany-stijl glas-in-lood hang- of biljartlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 120 x 35 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse notenhouten kast met florale intarsia en snijwerk. Barok-stijl. Met twee lades, zes deuren en twee facet geslepen glazen deuren. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 21...
Grote antieke halspiegel met amor putti. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: H 158 x B 90 cm. In goede staat.
Twee grote Sevres-stijl porseleinen piedestals met messing kapitellen en marmeren bladen + Sevres-stijl vazen. 21e Eeuw. Afmeting: 110 x 31 x 31 cm. / 65 x Ø 20 cm. In goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, met granaat. Set met een ring, hanger en oorstekers met een dubbele ovale rozet bezet met granaatstenen. 18x20mm. lengte collier 54 cm, ring ø 66. Totaal ca 24 gram. Oo...
Bijzonder zilveren tafelstuk, in de vorm van een draagstoel met dragers. Als specerijenset met een strooier, een specerijenpotje in de vorm van een pompoen. 21x8x12cm. ca 217 gram.Met Aziatische keure...
Set zilveren sieraden, 925/000, met roze steen. Gourmetcollier ,met een grote hanger in een bloemvorm met roze stenen en een rand met zirconia's. ø 36 mm, lengte 60 cm, een fijn slangcollier met een s...
Paar gouden mutsenbellen, 585/000, als oorhangers. Oorhaken met een druppelvormig element, versierd met graveerwerk en met baarden. 5 cm. totaal ca 6,9 gram. In goede staat
Gouden ring, 585/000, met diamant. Strakke witgouden ring met een rail bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct. In het midden van de ring zit een geelgouden driehoekig element. Bree...
Franse School. 19e Eeuw. Herenportret. Verso E. Grillow. Olieverf op linnen. Afmeting: H 65 x 54 cm. In goede staat.
Aziatische zilveren kan, 925/000, op ronde voet met een bewerking van floraal decor met figuren. Voorzien van een greep met bamboe-decor. 15x11x12cm. ca 351 gram. Met aziatische keuren. In zeer goede ...
Willem Heytman. 1950 - Boerderij met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jacqueline de Jong. Gesigneerd Cuisine. Nr. 33/150. Werkende vrouwen in de keuken. Lithografie op papier. Afmeting: H 49 x B 64 cm. In goede staat.
Geelgouden potlood, 585/000, zeskantig versierd met een gegraveerde lijnenbewerking. 8 cm. voorzien van een geelmetalen mechanisme. Totaal goudgewicht. ca 3 gram. In goede staat
M. Albers. 1932. Bosgezicht met beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 76 x B 110 cm. In goede staat.
Romain Steppe. 1859 - 1927. Riviergezicht met windmolen en houten brug. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Zilveren collier en armband, 925/000, deels voorzien van vergulding. Choker verlopend in breedte met rechthoekige schakels versierd met een geslepen kruisbewerking en voorzien van bogen met vergulding...
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Parijs stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
F.B. Groothuis. Windmolen met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse essenhouten gefineerde Louis Seize commode met vier lades, band-intarsia + ster inleg. Circa 1800. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 119 x 57 cm. In z...
Bloedkoralen armband met goud. Klemarmband met bloedkoralen, verlopend in grootte, 5,5-8mm,, 2 gouden elementen en een slangenkop gesneden uit bloedkoraal. Totale lengte 39 cm. ca 30,9 gram. de armban...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een peervormige bak en een deels dubbel getorste steel, bekroond met een ruiter ter paard. Voorzien van gravure L.F. 1807. MT.: R.J.Feenstra, Sneek, jl.:G:1816...
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Grote ovale hanger met brede bewerkte randen en in het midden een ovaal gefacetteerde granaat, 11 x 6,5mm. ca 5,3 gram. Als nieuw
Collier van cultivé parels, ø7-7,5mm, met een fraai luster, bevestigd aan witgouden sluiting in een bloemvorm met 4 parels een klein briljant geslepen diamantje en 4 saffiertjes. ø slot 15mm. lengte 8...
Collier van grote zoetwaterparels, ø 14mm, met een rozige kleur, geregen met 4 zilveren bollen bezet met kleine diamanten met een oud slijpsel. ø 15mm, één klein steentje ontbreekt. Voorzien van een w...
Riny Bus, Groningen. Boten op de Wadden bij eb. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Lenzkirch pendule met vergulde bronzen versieringen. Lenzkirch Aug 882762. Weekloper, stil uurwerk. circa 1890. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse Friese staartklok met wekker, gemaakt van eikenhout. Afmeting: 150 cm. In goede staat.
Antiek zilveren knottenmandje, 833/000, Leiden 1808, rond model met dubbele filetranden en een gezaagd bak met floraal en ovaal patroon, deels voorzien van lijngravure. ø8x5cm. ca 67,7 gram. MT.: Hend...
Brede witgouden herenring, 585/000, met diamant. Ring met rijen bezet met 22 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,90 ct. Breedte ring 11 mm. ø 64. ca 8,5 gram. In goede staat.
Grote bijzondere zilveren miniatuur, 833/000, van een echtpaar voor een kerk. MT.: J. van Dijk, Hoorn, jl.:R:1901. 6x7x16cm. ca 120 gram. Iets scheef, verder in goede staat.
Zilveren servies, BWG, 4 delig met een koffiekan, theekan, melkkan en suikerpot, rond gecontourneerd model met ribben. Voorzien van houten grepen en knoppen. Totaal ca 1355 gram. 19x11x17cm, 21x12x15c...
H.C. Kranenburg. 1917 - 1997. Hollands winters riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Geelgouden choker, 585/000, met diamant. Cobra collier met in het midden een V-vormige element, 27x9mm, in het midden bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct. Gemerkt Grossé. ca 9,...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een ovale rozet bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde smaragd, 5,5x8,5mm, geplaatst in een gladomzetting. Om de smaragd zit een rand ...
Bijzondere roségouden ring, 585/000, met emaille, amethist en diamant. Bolle ring met een ovaal gefacetteerde amethist, 15x12mm, voorzien van een rand pavé gezet met diamanten. Over de kop van de ring...
Houtman. Verso. Hollandse School. Winters landschap met hooimijt. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke Franse reiswekker van messing. Circa 1900. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Antieke 835/000 zilveren geribbelde empire naaldenkoker voorzien van hartvormig schild. Afmeting: 11 cm. Gewicht circa 16 gram. Licht bedeukt. Verder in goede staat.
Lot divers zilver met een marmeladelepel gemaakt met een kwartje en een rijksdaalder, 6 theelepels en een suikerlepel met een getorste steel, 6 borrellepels met gecontourneerde steel met graveerwerk, ...
Ger Meinema, 1987. 1939 - . Abstract landschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekker. Circa 1900. Jongen met kat. Originele polychromie. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Edmond Ceria. 1884 - 1955. Rivier de Seine in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Lot met 13 messen voorzien van een zilveren heft. 10 Messen, groot en klein, 18-24cm, met floraal bewerkte heften, BWG, en 3 messen met een zilveren heft voorzien van lijnbewerking, 835/000, Eén erg g...
Zeven 18e eeuwse gravures P. de Mare. Sculp. Chr. Chalon Fecit. 1748 - 1808. Diverse figuren voorstellingen. Enkele vochtvlekken. Gravures op papier. Afmeting: circa 12 cm. In redelijk/goede staat.
Cassette met zilver vergulde theelepels, 925/000, met emaille. Lepels met een verguld decor en een met emaille bewerkte steel in diverse kleuren. lengte 9,5 cm. totaal ca 48,6 gram. Lepel met groen em...
Zilveren muntendoos gemaakt uit munten, one rupee, India 1874 en 1879, met queen Victoria. Voorzien van schroefdeksel. ø30x20mm. ca 46 gram. In goede staat.
Grote zilveren mosterdpot, 833/000, met blauw glas. Mosterdpot op ronde voet met een bak uit geschulpt draadzilver en een rand voorzien van culots en parelbewerking. Porto, Portugal. 12x9,5x18cm. Met ...
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
Parelmoerdoosje met zilveren lepels, 833/000. Rechthoekige parelmoerdoosje met mozaïek, gevuld met 11 lepels in empire stijl. MT.: Onduidelijk. Zilver ca 102 gram. 17x8x5cm. Eén stukje van de doos ont...
Pated dienblad ca 1960 met uitgewerkte omranding. 35-44cm cond Goed.
Twee grote ijzeren kanonnen, waarvan één gemerkt Krupp & C. 1813. Duitsland. Naar antiek voorbeeld. Afmeting: 52 - 56 cm. In goede staat.
Oud Spaans sabel. Gemerkt Toledo. 20e Eeuw. Stuk sierwerk handbescherming mist/afgebroken. Afmeting: L 88 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse vernikkelde + gegraveerde revolver. Afmeting: L 17 cm. In goede staat.
Antiek Spaans kort percussie pistool. Florale gravering + goud inleg (wapen). 18e Eeuw. Afmeting: L 22 cm. In goede staat.
Oude Oosterse kromdolk. Plated. Floraal bewerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.